Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Izrael i USA zaczynają ofensywę przeciw Teheranowi. Będzie z tego wojna?

(11)
Premier Izraela rzekomo ma dowody na to, że Iran nie zaprzestał prac nuklearnych zgodnie z zobowiązaniem z 2015 roku, a jedynie je zamroził.
 • 2018-05-02 14:00 | Ben

  Re:Izrael i USA zaczynają ofensywę przeciw Teheranowi. Będzie z tego wojna?

  Rzekomo ?
 • 2018-05-02 14:00 | murator

  Re:Izrael i USA zaczynają ofensywę przeciw Teheranowi. Będzie z tego wojna?

  "a potem zdjął czarne sukno ze stojących za nim szaf"

  A z szaf wyszły skąpo ubrane agentki przepasane szarfami na których napisano dokładne koordynaty silosów rakiet. W tle muzyka na cymbałach - podgrzewała atmosferę. Po czem Nietenjahu powiedzial : "A teraz jak ktos się zaśmieje to dostanie w r..j !!!
  Boim się !
 • 2018-05-02 14:51 | azur

  Re:Izrael i USA zaczynają ofensywę przeciw Teheranowi. Będzie z tego wojna?

  Ciekawie się to wszystko toczy, tylko co to ma wspólnego z Polską? Polskie czołgi i działa, kiedyś za friko dostarczone Egiptowi, zżera rdza na półwyspie Synaj.
 • 2018-05-02 15:49 | Tezdoktor

  Re:Izrael i USA zaczynają ofensywę przeciw Teheranowi. Będzie z tego wojna?

  Szczerze sie przyznam ale czegos nie rozumiem. To znaczy rozumiem, ze najlepiej byloby bron atomowa wycofac ze wszystkich arsenalow ale... Na jakiej podstawie Izrael domaga sie zaprzestania produkcji broni jadrowej przez Iran skoro sam takowa posiada? Gwarancje USA nie wystarcza? Wiem, czytalem.Iran sie odgrazal ale tez Izrael juz wielokrotnie pokazal, ze sie nie patyczkuje. O co w tym eszystkim chodzi?. Jeszcze nie tak dawno Iran byl wiernym sprzymierzencem USA. Do tej pory korzysta z amerykanskiej broni. Gdzie stoja konfitury?
 • 2018-05-02 17:14 | Aspiryna

  Re:Izrael i USA zaczynają ofensywę przeciw Teheranowi. Będzie z tego wojna?

  Izrael dmie w propagandowa trabe majaca uzasadniac ewentualny atak na Iran. I chca do tego wciaganac tez Trumpa...
 • 2018-05-02 17:29 | dziunka1

  Re:Izrael i USA zaczynają ofensywę przeciw Teheranowi. Będzie z tego wojna?

  Ameryka i Izrael stały się chyba państwami zbójeckimi niestety..Napadają na kogo chcą...Przykre i tragiczne..Jeszvze Putina będziemy o pomoc prosić jak amrykanie przypłyną nam ta "żydowsie" milardy kraść.
 • 2018-05-02 17:50 | woytek

  Re:Izrael zaczyna ofensywę przeciw Teheranowi. Będzie z tego wojna?

  Tragedią jest zgoda polskich kompradorów na importowanie wojny do Polski i polskich sąsiadów. Wojna podrzucana na wschód Europy przez banksterów jest naprawdę groźna.
  W podzięce za rolę harcownika na wschodnich rubieżach Europy, najbliższy sojusznik uchwala ustawę Act 447 skierowaną przeciwko krajom które wyzwoliły się z komunizmu. Czy jest chociaż jeden na świecie kraj większych mentalnych niewolników od "słowiańskich" elit politycznych, które rządzą w Polsce?
 • 2018-05-03 07:14 | znafca in spe

  Re:Izrael i USA zaczynają ofensywę przeciw Teheranowi. Będzie z tego wojna?

  USAmany potrzebuja jakiejs wojenki...
 • 2018-05-08 21:48 | Aspiryna

  Re:Izrael i USA zaczynają ofensywę przeciw Teheranowi. Będzie z tego wojna?

  Dzisiejsze przemowienie Trumpa (zerwanie przez USA ukladu z Iranem) oznacza w praktyce danie wolnej reki Izraelowi na zaatakowanie Iranu... Chyba juz od dawna nie bylo w USA tak pro-izraelskiego prezydenta jak Trump!
 • 2018-05-13 17:18 | Ijon Tichy

  Re:Izrael i USA zaczynają ofensywę przeciw Teheranowi. Będzie z tego wojna?

  Narybek intelektualny patrząc po wpisach pod artykułem już jest ,teraz należy tylko zwołać nowy Światowy Kongres Intelektualistów w Obronie Pokoju .Podobny do tego który odbył się w dniach 25–28 sierpnia 1948 roku w Auli Politechniki we Wrocławiu. :)
 • 2018-07-15 02:17 | zaskoczona

  Re:Izrael i USA zaczynają ofensywę przeciw Teheranowi. Będzie z tego wojna?

  Iran przeszkadza USraelowi do kontrolowania rynku ropnego i gazowego, ktorym chcieli zawladnac na bliskim wschodzie. Stad ta 7-letnia wojna w Syrii, gdzie terror oplacany jest przez USA a kase na niego daje Arabia Saudyjska, ktorej krol tylko dzieki kontaktom i konszachtom z USA ma wladze, inaczej zostalby zdetronizowany przez wlasny narod. Czesc rodziny krolewskiej zostala unieszkodliwiona, zabita lub osadzona w wiezieniu, nawet rodzony wuj krola. W ten sposob nie do konca prawna korona krolewska zostaje przy tyranie. Iran majac bron nuklearna jest zbyt groznym przeciwnikiem a zarazem sasiadem Izraela. Inaczej bylby kolejnym polem bitwy przed Syria. W konflikcie naftowo-gazowym ma tez swoj udzial Rosja, ktora sie boi ewentualnych cen narzucanych przez USA, dlatego broni Syrii. Na pewno Iran nie zostawi w potrzebie, a ma jeszcze wiele mozliwosci. Chiny sa sprzymierzencami Rosji, tym bardziej po ostatnich poczynaniach Trumpa, stosunki z USA sie oziebily, mimo to handel miedzy tymi krajami wcale nie zmalal. Sam Trump produkuje swoje towary w Chinach, probujac zakazac takiego procederu innym firmom. Ale juz nas przyzwyczail do dwulicowych zaskoczen.
  Czy bedzie z tego wojna? Raczej nie powinna byc, choc teatr na prosbe Izraela trwa. Niemniej nie mozna jej wykluczyc, USrael jest na skraju wyczerpania ekonomicznego, ich polityka nie potrafi ogarnac rolnictwa na tyle by zaspokoic wysokie potrzeby. Taniej wykradac rope czy gaz niz je produkowac, a tej amerykanskiej nikt nie chce, bo mimo ze tania to przetwarzanie gazu jest nieoplacalne. Nadal rosyjski gaz jest tanszy. Rosja juz nie grozi zakreceniem kurka, zbyt duzo konkurencji na swiecie sie porobilo, zaczyna traktowac partnera handlowego z respektem.
  W tej zimno-cieplej wojnie USraela i Rosji, Rosja zaczyna wychodzic reka obronna stajac w obronie niewinnych krajow. USA szkaluje kraj docelowy, produkuje dowody, potem atakuje - znamy z wojny w Iraku i Syrii. A umowa z Iranem opiewala na zawieszenie badan nad bronia atomowa na 10 lat a nie jak Izrael wciska, ze na stale. Czyli nic nowego nie ma na tablicy, propaganda jednak dziala. Jak potocza sie proby zaczepne z Iranem, nikt tego nie wie, ale jedno jest pewne: Iran tak latwo sie nie da zaskoczyc, ma za soba wielu sojusznikow. Oby to tez do amerykanskich glow dotarlo zanim zrobia kolejne glupoty.