Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nie odsyłajmy protestujących niepełnosprawnych z Sejmu

(6)
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski ponowił „apel do matek, aby zawiesiły protest, bo dalsze przebywanie dzieci w ekstremalnych warunkach odbije się na ich zdrowiu”. Prezes Fundacji im. Brata Alberta jest chyba niedoinformowany.
 • 2018-05-07 15:35 | slima11

  apel

  Żal brodatego .Bo nakręcał nienawiść do Ukraińców,a teraz miłość do dzieci .Zapomniał klech ,że nie czas żałować róż ,jak płoną lasy.Zapomniał ,że podła zmiana ,nie wpuściła do Gdańska 10 rannych dzieci z Syrii.A dlaczego dla naszych nie poszedł robić masaż?
 • 2018-05-07 18:08 | slima11

  Re:Nie odsyłajmy protestujących niepełnosprawnych z Sejmu

  Dodam.Był u Pierwszej Damy.A Ona z rozpaczy ,że nic nie może poprosiła o ten apel?To byłoby jeszcze gorzej?.Idziemy na dno?
 • 2018-05-07 20:31 | annov7500

  Re:Nie odsyłajmy protestujących niepełnosprawnych z Sejmu

  Idziemy na dno. A może już jesteśmy. Chodziłem do kościoła aż do około 15 roku życia...Nigdy nie widziałem żadnego niepełnosprawnego w kościele...po co mają psuć krajobraz... wszechmogący stworzył też niepełnosprawnych?
 • 2018-05-08 15:06 | Martin L

  Re:Nie odsyłajmy protestujących niepełnosprawnych z Sejmu

  Zastanawiające jest dlaczego nie ma na forum propagandzistów pisowskich, zawsze pisali że PiS zlikwidował ubóstwo. Raczej stworzył nie pracującą patologię którą trzeba utrzymywać, zarabiając przez to marne pieniądze. To są prawdziwe skutki 500+, obniżony wiek emerytalny to jest, na majątek dla kk to jest. Na 500+ idą miliardy a na prawdę potrzebujących nie ma a wystarczyło i powinni być w pierwszej kolejności zabezpieczeni. 95 milionów za to, że pan Rydzyk nazwie siebie "obrońcą życia" to jest.

  Milczenie kk w Polsce nie powinno dziwić dla nich nie jest ważny człowiek, ludzkie życie a majątek jaki może dysponować. No chyba, że zarodek, który nic nie kosztuje a można od wiernych wyciągnąć dodatkowe pieniądze za to tylko, że pokażą jacy są "święci". Komisją majątkowa dla kk odbyła się kosztem wykluczenia osób niepełnosprawnych wymagających stałej opieki i ich rodzin. KK mógł już dawno temu zrezygnować z komisji majątkowej albo chociaż jej części a poprzeć postulaty takich rodzin, głosi że jest "obrońcą życia". Zastanawiające jest jakie ma sumienie jeden czy drugi biskup jeżdżący drogim autem na który nie zapracował a dostał z budżetu państwa właśnie kosztem ludzkiej krzywdy. Książa głoszą że są z powołania nie dla pieniędzy.
  Rodziny z osobami niepełnosprawnymi powinni protestować pod każdą kurią więcej by osiągnęli i szybciej. Chciwy KK jak będzie się bał podzielenia majątkiem z potrzebującymi szybko wpłynie na PiS a ten może cześć z 500+ przeznaczyć również na naprawdę potrzebujących a nie tylko tworzyć patologię głosującą na PiS.
 • 2018-05-09 17:00 | Aspiryna

  Re:Nie odsyłajmy protestujących niepełnosprawnych z Sejmu

  W Polsce wciaz karty rozdaje kosciol rzymsko-katolicki... niestety!
 • 2018-05-13 08:27 | lecher

  Re:Nie odsyłajmy protestujących niepełnosprawnych z Sejmu

  W Sejmie jest dwóch posłów niepełnosprawnych ( jeżdżą na wózkach) , dlaczego oni nie pokazali się wśród protestujących ? Może pochwalą się swoimi przywilejami jak niepełnosprawni ? Brak im odwagi czy wstydu ?