Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Stalin w USA

(1)
Kilka dni temu prezes Szarek usłyszał „bardzo ciekawą propozycję”, żeby każdy dyplomata rozpoczynał swoją misję w Polsce od wizyty w Muzeum Katyńskim w Warszawie.
  • 2018-06-01 10:22 | izakan

    Stalin w usa

    Skąd się ci ludzie wzięli? Gdzie ich Kaczyński wyszukał? Gdzie się przez lata chowali, by teraz wylać się jak szambo? Wierzyć się nie chce co kryje się w ludziach i jak za dotknięciem różdżki wylezie z nich coś takiego - trudno to nawet określić - jakaś magma, coś gorszego od skrajnej głupoty.
    PS co za dziwny sort wariatów - wariaci bywają genialni, inteligentni, czy chociażby chytrzy - ci są durni jak buty.