Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Drzewa w miastach to dobry biznes

(1)
2018-06-06 04:06 | Patagon
Mieszkam w Chicago kiedyś skupującym olbrzymie ilości bydła i nierogacizny, dziś bez fabryk, wielkich rzeźni, kominów, olbrzymi punkt transportowy, rzeczny, drogowy i nawet oceaniczny, miasto niezliczonych uniwersytetów, w tym kilka najlepszych w USA i miasto parków, niepoliczalnej liczby drzew wody, rzek i jeziorek czy zbiorników wody, miasto lekarzy, badaczy i intelektualistów , ale skorumpowane, szczyci się czystością lecz miedzy nogami przebiegają czasami szczury. lecz mimo to bez drzew w tym betonie nie dałoby się żyć a są wszędzie na każdej wolnej przestrzeni nawet parkingi są obsadzone drzewami lub dachy budynków w downtown. z samolotu gdy wracam do domu to widzę wielka połać lasu, czego w centrum jest trochę mniej zieleni ale suburbia tona w zieleni a to zasługą burmistrzów Dalyeow - Zapoczątkował projekt green roof polegający na obsadzaniu dachów budynków i domów roślinami -