Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Różowy kapitalizm: firmom opłaca się angażować w sprawy LGBT

(3)
Dlaczego coraz więcej firm decyduje się na chwilową zmianę barw korporacyjnych albo wykorzystanie opowieści LGBT w swoich narracjach?
 • 2018-06-16 17:56 | rs_

  Re:Różowy kapitalizm: firmom opłaca się angażować w sprawy LGBT

  Ech, na termin Parady Równości w Warszawie nałożył mi się w tym roku wyjazd zagraniczny i nie było mnie w tym tłumie, bardzo żałuję :(
  Ale bardzo się cieszę, że moja obecność się nie liczyła, że ludzi było dużo i świat normalnieje.
 • 2018-06-17 09:39 | nikc

  Re:Różowy kapitalizm: firmom opłaca się angażować w sprawy LGBT

  "czy rzeczywiście, także na co dzień, poza publicznym przekazem, także są adwokatami równości i sprzeciwiają się dyskryminacji?"

  Zapomniała Pani o conocy! A może to nie zapomnienie tylko przejaw głęboko skrywanej nietolerancji, nierówności i kseno, jakie podstępnie czają sie w Pani podświadomości? Radzę jak najszybciej poddać się reeadukacji, a w przypadku niepowodzenia tejże - poddać redukcji wszystkie odpowiedzialne za fobizm organy ciała i duszy!

  PS Niech się Pani nie obawia. Nawet do Pani najwyrażniej dotarło, że w całym tym wolnściowo-równościowym wzmożenieu chodzi tak naprawdę o kasę, biznes, no i przede wszystkim- o władze, czyli znowu o kasę. Korporacje na pewno tak łatwo tych nocy i dni nie odpuszczą. Po prostu mają dobrych i dobrze opłacanych doradców z wyspecjalizowanych firm od organizowania takich akcji i wiedzą, że co za dużo, to niezdrowo. To odróżnia zimnych graczy od róznych naiwnych i nawiedzonych! Co zaś do dyskryminacji, to proszę popytać rożowych kapitalkistów o to, jak ich tęczowość wpływa na traktowanie przez nich roboli w jakichs ich interesach w Bangladeszu lub Chinach. Fakt - są oni eksploatowani jak najbardziej równościowo i bez względu na orientacje. Na czym również Pani łaskawie korzysta, tak BTW a nawet LGBTW. Ciekwe byłoby sprawdzić, gdzie i w jakich warunkach wyprodukowano te wszystkie tęczowe szmatki i fatałaszki.
 • 2018-06-18 21:56 | karol1234

  Re:Różowy kapitalizm: firmom opłaca się angażować w sprawy LGBT

  @nikc - znakomity komentarz! Nic dodać, nic ująć :)