Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niekończący się spór o pomnik UPA w Hruszowicach

(2)
IPN informuje, że pod rozebranym pomnikiem UPA na cmentarzu w Hruszowicach nie znaleziono mogił upowców. Strona ukraińska ogłasza coś innego.
  • 2018-06-18 18:53 | Satoshi Politico

    Re:Niekończący się spór o pomnik UPA w Hruszowicach

    Jest coś pozytywnego w tych absurdalnych (ogólnie rzecz biorąc) przepychankach historycznych. Napięcia polsko-ukraińskie zmniejszają szanse Ukrainy na wejście do UE, bowiem to Polska była do niedawna najważniejszym orędownikiem włączenia Ukrainy do UE. Ponieważ przyjęcie tego chaotycznego i przeżartego korupcją a przy tym ponad 40-to-milionowego kraju przekroczyłoby obecne zdolności integracyjne pogrążonej w kryzysie UE, należy cieszyć się z tego, że perspektywa takiego rozszerzenia odpływa w niebyt. UE musi się integrować i konsolidować wewnętrznie by stać się dostatecznie silnym graczem zdolnym do podjęcia wyzwań geopolitycznych post-okcydentalnego i post-demokratycznego ładu światowego. Dalsze rozszerzanie UE poprzez przyjmowanie zubożałych i skorumpowanych krajów post-radzieckich (także Mołdawii) celowi temu zaszkodziłoby.
  • 2018-06-19 18:24 | azur

    Re:Niekończący się spór o pomnik UPA w Hruszowicach

    Dobrze, że to tylko pomnik, a nie żywi upowcy.