Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Timmermans przyjeżdża do Polski po ustępstwa

(10)
Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej odwiedzi dziś Warszawę. Spór z Brukselą znów zaczyna eskalować, bo rząd nie chce wykroczyć poza kosmetyczne zmiany w ustawach sądowych.
 • 2018-06-18 10:49 | pantałyk

  Polska PiS zyskała wrogów więcej

  Ostatnio liczba tych, którym nie podobają się rządy „dobrej zmiany“ , znacznie wzrosła i "urozmaiciła" się. Do tej pory kanwą zarzutów były uchybienia wobec praworządności wytykane przez Komisję Europejską i inne instancje międzynarodowe. Uchwalona 26 stycznia ustawa o IPN stała się owym źródłem kontrowersji; do grona krytyków energicznie włączył się rząd Izraela, Departament stanu USA i środowiska żydowskie. Szóstego czerwca na temat polskiej ustawy debatowała brytyjska Izba Gmin. Georgette Mosbacher, nominowana przez prezydenta Donalda Trumpa na ambasadora USA w Polsce - przyjaciółka tegoż prezydenta, uznała, że wzrost antysemityzmu w Europie Wschodniej został wywołany właśnie przez polską ustawę o IPN. Jest mocno krytyczny raport Diego Garcii-Sayána dla Rady Praw Człowieka ONZ. .http://http://www.blox.pl/blog/editEntry/likpan/12390434
 • 2018-06-18 12:29 | dziunka1

  Re:Timmermans przyjeżdża do Polski po ustępstwa

  Koniec "demokracji" w Polsce. Koniec postkomuny. Wreszcie. Jeszcze będzie kwik różowo-czerwonych ale to już jest koniec. Prawdziwa DEMOKRACJA powoli nadciąga.
 • 2018-06-18 14:20 | tuciu

  Re:Timmermans przyjeżdża do Polski po ustępstwa

  Koniec demokracji w Polsce. Koniec postkomuny, wraca prawdziwa komuna, a tow. Piotrowicz jak zawsze na pierwszej lini walki o nowa Polske. Czerwono-czarni kwicza z zachwytu. Prawdziwa demokracja ludowa nadciaga. Dyktatura suwerena daje odpor miazmatom zgnilego Zachodu, glos partii glosem narodu, tow. Jaroslaw prowadzi kraj ku swietlanej przyszlosci. Kurtyna.
 • 2018-06-18 17:05 | Aspiryna

  Re:Timmermans przyjeżdża do Polski po ustępstwa

  Niejaka "dziunka" chyba pomylila fora... To jest forum "Polityki" szanowna pani i tu (chyba) nie ma miejsca na smrodliwy, ciezki propagandowy zargon!
 • 2018-06-19 02:36 | wojtek_ab

  Re:Timmermans przyjeżdża do Polski po ustępstwa

  Timmermans nie potrafi odroznic Moskwy od Warszawy. Chwali Towarzysza Bolka oraz tego od
  pomrocznosci jasnej. Pewnie by chwalil Generala gdyby ten tez sie podpisal pod listem
  od prezydentow.
 • 2018-06-19 10:23 | janadam48

  Re:Timmermans przyjeżdża do Polski po ustępstwa

  @dziunka 1
  Dostałaś chociaż dwa grosze za ten wpis? To nie jest forum na WP! Czy masz wiedzę co to jest DEMOKRACJA?
 • 2018-06-19 20:19 | azur

  Re:Timmermans przyjeżdża do Polski po ustępstwa

  Chyba UE chce zyskać na czasie i nie dać pretekstu Kaczyńskiemu do wyprowadzenia Polski z Unii.
 • 2018-06-19 22:45 | Martin L

  Re:Timmermans przyjeżdża do Polski po ustępstwa

  wojtek_ab
  Przeciwko czemu występuje Moskwa? Przeciwko NATO I UE. Przeciwko czemu występuje PiS ? Przeciwko naszym sojusznikom w UE i NATO w czyim interesie? Moskwy, tak nie jest to żaden błąd. PiS prowadzi politykę Targowicy zdrady narodowych interesów. Przypomnę.
  PiS chodzi na pasku Putina taka Nowa Targowica. Tak samo jak ponad 200 lat temu, tylko na pasku carycy Katarzyny II .chodzili targowiczanie. Występowali przeciwko konstytucji 3 maja, jak dzisiaj PiS tak samo przeciwko konstytucji., przeciwko liberalizmowi, wolności obywatelskich gwarantującym równość wyznania i tak samo kierowali się fanatyzmem katolickim, do tego władza miała być tylko w rękach wąskiej grupy magnatów tak jak dziś u pisowskich kacyków, kontrolujących sądy.
 • 2018-06-19 23:12 | Martin L

  Re:Timmermans przyjeżdża do Polski po ustępstwa

  dziunka1
  "Koniec "demokracji" w Polsce. Koniec postkomuny. Wreszcie. Jeszcze będzie kwik różowo-czerwonych ale to już jest koniec. Prawdziwa DEMOKRACJA powoli nadciąga."

  Jaka demokracja? Postkomuna wróciła nazywa się PiS na czele z komunistycznym prokuratorem Piotrowiczem i tzw. "Wolfgangową" PIS zdradził wartości demokratyczne, wolności obywatelskich jest partią postkomunistyczną z tym że ładnie się modli ale jak było potrzeba to i Bierut szedł na procesji.
  PiS pluję ludziom w twarz którzy walczyli niepodległość o wolności obywatelskie a często za to oddali życie.

  Przypomnę że po 1945 roku tak samo nadciągała DEMOKRACJA tyle że nazywała się LUDOWA. dzisiaj może pisowska, ale z demokracją nie miała nic wspólnego poza nazwą .
  Trzeba być naprawdę "Dziunką" , żeby to swoim intelektem nie umieć ogarnąć.
 • 2018-06-19 23:19 | Martin L

  Re:Timmermans przyjeżdża do Polski po ustępstwa

  janadam48
  Żeby zrozumieć co to jest DEMOKRACJA trzeba wykazać się krytycznym i samodzielnym myśleniem. Przede wszystkim intelektem a to deficytowy towar u zwolenników PiS.