Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co sprawa GetBacku mówi o etyce w finansach

(3)
UOKiK sprawdza, czy przy sprzedaży obligacji GetBacku dochodziło do missellingu. Najwięksi dystrybutorzy – Idea Bank i Polski Dom Maklerski – mogą mieć kłopoty.
 • 2018-06-24 22:34 | krokodilko

  Co sprawa GetBacku mówi o etyce w finansach

  Szeregowy pracownik-sprzedawca w banku nic tu nie jest winny. Dostaje z góry ulotkę produktową na której są wymienione same "echy" i "achy", uczy się jej na pamięć i ma sprzedać klientowi żeby wyrobić narzucony z góry plan sprzedaży. Nie ma ani czasu ani kwalifikacji ani narzędzi aby analizować czy w ulotce napisali prawdę czy nie i czy klient naprawdę na tym zyska czy straci. To prezesi decydują o polityce sprzedaży. Analogicznie jak szeregowy sprzedawca w salonie samochodowym - dostaje z centrali ulotkę "super oszczędne i ekologiczne auto" i sprzedaje, skąd taki sprzedawca ma wiedzieć że w tym modelu jest ukryta wada hamulców, a komputer pokładowy fałszuje wyniki spalania przy testach na hamowni ?
 • 2018-06-25 09:55 | observer

  Re:Co sprawa GetBacku mówi o etyce w finansach

  "Etyka w finansach" - toż to oksymoron.
  Po to się pisze umowy na 50 stronach, drobnym drukiem żeby wykołować klienta.
 • 2018-06-26 10:54 | kosmiczny_łoś_45

  Re:Co sprawa GetBacku mówi o etyce w finansach

  Zacznijmy od tego czym była firma GetBack. Ano była tworem grupy cwaniaczków żerujących na ludzkim nieszczęściu.
  Krew, łzy, nieszczęścia, rozpady rodzin, samobójstwa, choroby psychiczne oraz podobne nieszczęścia pasły tą straszną firmę.
  Oczywiście zgodnie z "polskim" prawem.
  Dlatego zupełnie mi nie żal tych złych ludzi którzy próbowali sobie dorobić na ludzkim nieszczęściu i zainwestowali w umazane krwią obligacje tej bandyckiej firmy. Jak kilku cwaniaczków z tego powodu trafi w łapy Kruka to wtedy poznają jak działa system.