Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Demokraci mają nową gwiazdę. Jest nią 28-letnia Alexandria Ocasio-Cortez

(3)
Charyzmatyczna i bezkompromisowa Ocasio-Cortez domaga się m.in. dostępu do służby zdrowia dla wszystkich Amerykanów, bezpłatnej edukacji oraz zmian w dostępie do broni.
 • 2018-07-02 02:09 | roman17

  Nowa "nadzieja" demokratów

  Nie jest to niespodzianka. Nowy York juz ma burmistrza, który jest komunistą. W jego wyborze uczestniczyło ok. 20% uprawnionych. Na panią socjalistkę głosowało ok. 5% uprawnionych. Obywatele NY zostali "uśpieni" i przebudzenie może być dla nich tragiczne. Razem ze swoim "wzorcowym" senatorem Sanders pani Alexandria Ocasio-Cortez powinna wyjechać przed wyborami na kilka tygodni do Wenezueli i praktycznie zapoznać za skutkami obłędu socjalistycznego. Może też przestudiować najnowszą historię Polski (lata bezpośrednio przed upadkiem komuny).
 • 2018-07-02 03:43 | Johnny Fontaine

  Socjalizująca??

  Ona nie walczy o "dostępu do służby" (access to healthcare) bo to każdy ma, ale o "przystępna służbę zdrowia" (single payer/afordable healthcare) – różnica jest istotna.
  "Socjalizującą demokratką"?? co za bzdura. Demokratyczna Socjalistka czy Socjalistyczna Demokratka – nota bene należy ona do "Demokratycznych Socjalistów Ameryki" a właśnie ta partia namówiła ją do startowania w wyborach.
 • 2018-07-17 22:20 | Patagon

  Re:Demokraci mają nową gwiazdę. Jest nią 28-letnia Alexandria Ocasio-Cortez

  ona nie mowi skad na to pieniadze ale dzielic chce. sama przeciez zyje z budzetu panstwa samodzielnie nie zarabia.Dzielenie cudzych pieniedzy zawsze bylo glownym motywem istnienia lewactwa, nigdy samodzielne zarabianie.