Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy Sąd Najwyższy USA cofnie zegar historii?

(4)
Na zwolnione miejsce w SN Trump niemal na pewno mianuje sędziego, który dołączy do konserwatywnego bloku. Co to oznacza dla Ameryki?
 • 2018-07-04 15:18 | roman17

  Czy Sąd Najwyższy USA cofnie zegar historii?

  Jakie to wszystko żałosne. Pan Zalewski już martwi się, że Stany Zjednoczone mogą przestać być jednym z najbardziej barbarzyńskich krajów świata. Jako "postępowy" komentator zapewne wie, że w USA aborcja jest dopuszczalna do ostatniego momentu przed urodzeniem i niektóre stany próbują ją ograniczyć do 20 tyg., ale "postępowe" lewactwo zaciekle z tym walczy. Czy pan Zalewski popiera mordowanie dzieci nienarodzonych bez ograniczeń przez cały okres ciąży?
 • 2018-07-04 16:58 | woytek

  Re:Czy Sąd Najwyższy USA cofnie zegar historii?

  Czy powrót do normalności jest cofaniem zegara historii .
  Polska powinna zaskarżyć ustawę nr 447, która jest formą nacisku na suwerenne państwo , będące legalnym członkiem Unii Europejskiej. Wtedy po decyzji SN USA w sprawie legalności tej ustawy, pan redaktor by mógł wydać opinię, czy Są Najwyższy cofa zegar historii.
 • 2018-07-05 04:09 | maciekplacek

  Re:Czy Sąd Najwyższy USA cofnie zegar historii?

  Panie Roman prosze z laski swojej nie pisac nonsensow w rodzaju, cyt.:
  "...w USA aborcja jest dopuszczalna do ostatniego momentu przed urodzeniem".

  Panie lojtek, a do kogo Polska ma zaskarzyc ustawe 447?
  Polska nie jest czescia USA, opinie US Supreme Court odnosza sie do US Constitution.
  Co ma do tego EU? A czy sa nielegalni czlonkowie EU?
  Co pan tu wymysla, p. lojtek? Jak nie banksterzy to okupanci.
 • 2018-07-09 09:10 | Kosal

  Re:Czy Sąd Najwyższy USA cofnie zegar historii?

  Juz sam tytul panskiego artykulu sugeruje pana redaktora zamilowanie do socjalizmu. Ten zegar czasu piedziesiat lat temu tez mowill ze socjalizmu nie mozna cofnac bo jest to rzecz nieuchronna. Przy wyborze nowego sedziego sadu najwyzszego chodzi o to czy Stany uczymaja obecny system prawny oparty na prawie anglosaskim i poszanowaniu prawa czy tez Stany Zjednoczone stana sie podobne do Meksyku i zapanuje korupcja i balagan w ktorym Demokraci czuja sie jak ryby w wodzie. Jesli poszanowanie konstytucji jest dla pana redaktora supremacja bialych to moze mnie pan redaktor zaliczyc do zwolennikow supremacji bialych. Co do dekretu Trampa na temat imigracji to pan redaktor proboje wprowadzic czytelnikow w blad. Dekret Trumpa wprowadza extreme vetting z niekorych krajow dla immigrantow. Chodzi o takie kraje jak Somalia i inne gdzie nie mozna sprawdzic czy ci ludzie nie sa dzyhadzistami.