Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy wystarczy dla nas Ziemi?

(2)
Żyjemy w antropocenie – Epoce Człowieka. Nowa era to nie tylko dumna nazwa, ale też nowe wyzwania. Najważniejsze: zachować Ziemię dla przyszłych pokoleń.
  • 2018-07-11 01:13 | Kosal

    Bez utopi bedzie potop

    Temperatura wzrosla o 1 stopien C, i sie przerazilem, ale po chwili przyszla reflekcja: jak oni to zmierzyli?. Sto piedziesiat lat temu byly tylko termometry rteciowe i mialy dokladnosc 1 stopnia C i na dodatek polowa swiata nie byla zbadana, a ci wspaniali uczeni potrafia okreslic temperature calego swiata w 1870 z dokladnoscia 0.1 stopnia a moze i lepiej ale dokladnoscia swoja sie nie chwala. Jesli ich dokladnosc oszacowanie globalnej temperatury w 1870 roku jest 2 stopnie C co jest bardzo dobrym wynikiem to moze sie okazac ze mamy globalne ochlodzenie a tego lobby globalnego ocieplenia (wytworcy paneli slonecznych, badacze ocieplenia i inni) mogloby nie przezyc.
  • 2018-07-14 06:03 | Alrus

    Re:Czy wystarczy dla nas Ziemi?

    Zatroskanych niech pocieszy to, że redukcja nadmiaru populacji to jest akurat coś, z czym człowiek zawsze radził sobie najlepiej.