Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jarosław Kaczyński: Już ponad 100 osób ma zakaz wstępu do Sejmu

(3)
Nie wszyscy zorganizowali strajk okupacyjny jak Iwona i Jakub Hartwichowie. Czasami, żeby dostać zakaz, wystarczy koszulka z napisem „konstytucja” – mówi Jarosław Kaczyński, adwokat protestujących pod Sejmem w czasie kryzysu sejmowego w 2016 r.
 • 2018-07-18 23:57 | Aspiryna

  Sejmowy budynek

  Niestety, standardy PiSowskiego zachowania mocno odbiegaja od swiata cywilizowanego... a duzo blizej do niektorych (poradzieckich) republik w Azji!
 • 2018-07-20 16:55 | azur

  Re:Jarosław Kaczyński: Już ponad 100 osób ma zakaz wstępu do Sejmu

  A co by było, gdyby prezes Kaczyński ubrał taką koszulkę?
 • 2018-07-30 19:36 | Patagon

  Re:Jarosław Kaczyński: Już ponad 100 osób ma zakaz wstępu do Sejmu

  w USA można wejść na teren Kongresu jedynie po zaproszeniu przez senatora i to małe grupy w żadnym razie w czasie obrad, nie wolno także organizować żadnych manifestacji wokół Kongresu a już na jego terenie to fantastyka, to jest niemożliwe. policja i wojsko jest obecna wszędzie wokół.
  w parlamentach innych krajów europejskich jest bezwzględny zakaz wchodzenia na teren parlamentów, manifestacji na terenie czy sali obrad a już przed budynkami to nie do pomyślenia. my pokazujemy jak słabym państwem jesteśmy, jak nie szanujemy własnej niepodległości, mowie tu o władzach państwa obecnych i przyszłych. Ci ludzie nie mieli doświadczenia z terroryzmem, zamachami, bijatykami...stad to lekceważenie instytucji reprezentujących naród i państwo. Inne państwa zadrosnie strzegą i budynków i oficjeli najważniejszych w danym państwie. powinna być ustalona strefa nieprzekraczalności wokół budynków prezydenta, premiera i rządu a także sejmu. Nie może mieć znaczenia dla nas kto teraz lub następnie będzie rządzić, władze się zmieniają, szacunek i bezpieczeństwo należy się zawsze każdej reprezentacji narodu i wyborców. Dyskutanci powinni więcej jeździć po świecie, czytać, obserwować i wpraszać siebie do parlamentów i je okupować.