Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ukryci za (prawicowym) portalem

(5)
W internecie pączkują serwisy, których strategią jest pogłębianie społecznych podziałów i sianie półprawd, jeśli nie zwykłych fake newsów. Spróbowaliśmy ustalić, kto się kryje po drugiej stronie monitorów.
  • 2018-08-09 16:16 | GruntToPiach

Re:Ukryci za (prawicowym) portalem

Pikio prawicowe? Patriotyczne? Przecież oni równo jadą po wszystkim, byle było sensacjonalistycznie i napędzało kliki. To klasyczna fabryka clickbaitów. Wystarczy przeanalizować jakikolwiek okres, by znaleźć wpisy zarówno prorosyjskie, jak i antyrosyjskie. Coś mi się zdaje, że panowie redaktorzy i pozostali specjaliści nie bardzo rozumieją fenomen clickbaitu i tego, jakie pieniądze można na tym zrobić i wcale nie trzeba do tego być agentem Putina.

Co do pozostałych wymienionych portali większa lub mniejsza zgoda, ale Pikio poświęciliście najwięcej miejsca, a to przecież zwykły komercyjny moloch bez poglądów.
  • 2018-08-09 22:19 | Aspiryna

Wedlug Newsweek'a "To, co pozostawało w sferze domysłów, w końcu zostało potwierdzone. Wyniki badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Oksfordzki, w ramach których naukowcy przebadali 48 krajów, pokazują, że Prawo i Sprawiedliwość zatrudniała internetowych trolli. Ci, wykorzystując fałszywe konta w mediach społecznościowych, produkują komentarze wychwalające rząd i krytykujące opozycję."
  • 2018-08-09 23:13 | a.bratkowski

Ciekawe, że Ikonowiczowi długo nie przeszkadzało być twarzą PIKIO.
  • 2018-10-28 19:04 | tadeusz1949

Dziekuję za wyczerpujące informacje, moje podejrzenia na temat p.Sumlińskiego i jego teorii potwierdziły się. Zostałem dziś "zbombardowany" przez "fankę" tego mizernego "odkrywcy" wiadomościami nie z tej ziemi. Teraz jestem spokojny i nie stracę czasu na czytanie Jego bzdur. Trochę patrzyłem na Jego wywiad z Rolą w Realu.24 i to mi wystarczy.
  • 2018-10-28 19:05 | tadeusz1949

Dziekuję za wyczerpujące informacje, moje podejrzenia na temat p.Sumlińskiego i jego teorii potwierdziły się. Zostałem dziś "zbombardowany" przez "fankę" tego mizernego "odkrywcy" wiadomościami nie z tej ziemi. Teraz jestem spokojny i nie stracę czasu na czytanie Jego bzdur. Trochę patrzyłem na Jego wywiad z Rolą w Realu.24 i to mi wystarczy.