Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego celebryci opuszczają media społecznościowe

(1)
Aktorka Ruby Rose usunęła konto na Twitterze w reakcji na falę negatywnych komentarzy. Nie jest odosobniona.
  • 2018-08-22 21:51 | Patagon

    Re:Dlaczego celebryci opuszczają media społecznościowe

    'Kłopot w tym, że aktorzy żydowskiego pochodzenia nie są w Hollywood szczególnie dyskryminowani.' sprytnie to Pani napisała

    Amerykanie o żydowskich korzeniach są hołubieni, tak jak reżyserzy, scenarzyści i ci którzy tworzą filmy z producentami na czele i wytwórniami filmowymi czyli instytucjami szczególnie w USA tworzącymi kulturę i sposób widzenia świata. a przecież wielu z nich, generalnie najważniejszych wyjechało kiedyś z Polski Międzywojnia lub sprzed niepodległości. Ale trochę się zmienia, dostrzeżono Afroamerykanów równie świetnych aktorów i nie tylko, Także środowiska o innych preferencjach seksualnych, #metoo, czy innych modach. Starają się jak mogą. Dziś show rozdawania Oskarów jest dobry dla 40+ staruszków, młodzi tam nie zaglądają, maja własne opinie na temat filmów. I dobrze gdy ktoś artykułuje swoje własne zdanie poprzez uczestnictwo lub jego brak.