Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowy „Bond” rozpadł się przez... Tomasza Kota?

(5)
Danny Boyle zrezygnował z funkcji reżysera 25. filmu o Agencie Jej Królewskiej Mości. Brytyjski dziennik „The Telegraph” donosi, że przyczyną mógł być spór wokół zatrudnienia w filmie polskiego aktora.
 • 2018-08-23 14:39 | Satoshi Politico

  ciekawostka

  Gdyby pan Kot dostał przewidzianą rolę byłby to co najmniej drugi przypadek w historii filmów o James'ie Bond'zie, kiedy Polacy mają wykreować wizerunek "Ruskich". Pierwszy raz, we wczesnej fazie, polscy doradcy wprowadzili do anglojęzycznego obiegu błędny toast "na zdorowie" (w Rosji nie używa się tego wyrażenia w tym kontekście). W bardzo subtelny sposób sparodiował to Sacha Barron Cohen w serii skeczów i filmie o "Boracie" fikcyjnym kazachskim dziennikarzu. Tytułowa postać wypowiada zawsze na powitanie "jaksiemasz".
 • 2018-08-23 22:28 | woytek

  Re:Nowy „Bond” rozpadł się przez... Tomasza Kota?

  Czyli Kot robiący za kota w tym filmie o czarnych rosyjskich charakterach doprowadził do kryzysu?
  Dawniej za czarne rosyjskie charaktery robił w Hollywood aktor Skolimowski , ale to było dawno i "nieprawda".
  Co się nie robi , aby jeść bułkę z masłem.
 • 2018-08-24 04:01 | maciekplacek

  Re:Nowy „Bond” rozpadł się przez... Tomasza Kota?

  woytek 447
  Skolimowski nigdy w Hollywood nie pracowal.

  satoshi jakowalski vel leonid kagan, a jak sie tam u was Rosji i w jakim kontekscie sie uzywa sie starego wojskowego zwrotu: dawaj czasy tu ..... twoju ..... ?
 • 2018-08-24 15:15 | woytek

  Re:Nowy „Bond” rozpadł się przez... Tomasza Kota?

  @ maciekplacek 04:01

  A ja go od czasu do czasu widzę w powtórkach telewizyjnych, jak gra rolę czarnego charakteru.
  Maciuś , ty równiez bierzesz na siebie rolę "bojownika" posługując się metodami wziętymi z Bonda .
 • 2018-08-28 11:27 | grzerysz

  Re:Nowy „Bond” rozpadł się przez... Tomasza Kota?

  Polski aktor Rafał Zawierucha dołączył do obsady filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood" - informuje "The Hollywood Reporter”.
  Rafał Zawierucha urodził się w 1986 roku. Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Do tej pory grał z reguły role drugoplanowe. Teraz zagra samego Romana Polańskiego w filmie samego Quentina Tarantino. Ploty o Kocie przy tym całkowicie wysiadają.