Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak można usunąć prezydenta USA z urzędu?

(4)
Żaden amerykański prezydent nie został zdymisjonowany wskutek impeachmentu, choć procedurę tę wszczęto dwukrotnie. Jest jeszcze jeden sposób pozbawienia go urzędu.
 • 2018-08-25 16:27 | woytek

  Nie wiadomo kto zwariował ? Media , lobbyści importerów ,miliarderzy , czy prezydent Trump ?

  Kto inspiruje te ataki na prezydenta Trumpa ? Czy media zawłaszczone tylko przez kilka najważniejszych korporacji, czy wpływowe organizacje żydowskie przestraszone rozwojem sytuacji wokół Izraela i brak reakcji prezydenta na przyjęcie przez to państwo ustawy zasadniczej o jakiej marzą wszystkie państwa nacjonalistyczne ? Nikt normalny nie rozumie tej histerycznej reakcji na każde wystąpienie Trumpa , który za każdym razem przypomina o najważniejszych zagrożeniach dla Stanów Zjednoczonych. Co chcą osiągnąć ci, co atakują prezydenta? Czy chcą otworzyć granice dla fali uchodźców ? Czy chcą otworzyć granice dla importu bez cła, który za parę lat doprowadzi każdy kraj do bankructwa, Czy chcą angażować armię do interwencji w każdym miejscu na świecie, chociaż te interwencje przynoszą skutki odwrotne od zamierzonych?
  Nie wiadomo, kto zwariował ?
 • 2018-08-26 11:56 | turpin

  Re:Jak można usunąć prezydenta USA z urzędu?

  >>zawarte w tekście napisanym ponad 200 lat temu, oznaczało wtedy coś więcej niż np. przejście przez ulicę przy czerwonym świetle)<<

  Gdzie są czasy, gdy redakcje miały redaktorów czytających cudzy tekst przed upublicznieniem?
 • 2018-08-26 20:50 | karol1234

  Re:Jak można usunąć prezydenta USA z urzędu?

  Jeśli chodzi o równowagę mentalną, to Trump ma jej moim skromnym zdaniem o wiele więcej niż redaktor Zalewski, który cierpi na ostrą postać trumpofobii i w każdej chyba bez wyjątku korespondencji z USA daje jej wyraz. Jak Polityka w ogóle nie wstydzi się zamieszczać tekstów dziennikarza, który zamiast dostarczać rzetelnych i wyważonych informacji, bez przerwy zieje jadem wobec urzędującego prezydenta USA? To w ogóle nie jest prawdziwy obraz, bo Trump, mimo bezprzykladnej urządzonej na niego nagonki jest prezydentem popularnym, mającym mnóstwo zwolenników i niezaprzeczalnie sukcesy finansowe i polityczne na swoim koncie. Pokazując tak wypaczony obraz podcinacie gałąź na której siedzicie, bo coraz trudniej uważać was za wiarygodnych.
 • 2018-08-27 03:35 | maciekplacek

  Re:Jak można usunąć prezydenta USA z urzędu?

  woytek447,
  Napisz sie szklaneczke zimnego mleczka, chudego.