Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nas interesujemy my

(2)
Bagatela – wygrać wybory. Ale jak?
  • 2018-08-29 07:39 | arkadia

    nas interesujemy my

    Panie redaktorze , młode pokolenie to ludzie którży umieją tylko dmuchać w trąbkę Ja , Ja , Ja...Słabo wykształcone, w coraz gorszych polskich szkołach i uczelniach.Książkowy przykład to Jaki którego ktoś nazwał analfabetą z wyższym wykształceniem.Jeżeli żądam od nich przeczytania 300 stronicowej książki to mówią iż wymagam czynu heroicznego. Jestem nauczycielem , widzę ciemność....
  • 2018-08-29 17:29 | izakan

    Re:Nas interesujemy my

    No właśnie; ilu jest tych, którzy widzą do czego zmierza PIS? Cała reszta czeka na następne + coś tam i poprze pis nawet w zamian za jakieś obietnice. A oni gotowi są obiecać wszystko byleby utrzymać władzę. Nikt nie ma szans by ich przebić w rozdawnictwie, a tylko to się liczy dla ludu bożego. Czasami ktoś jeszcze coś bredzi o jakichś ideach, które rzekomo mają nieć wpływ na wybory, ale to są mrzonki takie same jakie głosi ten nieszczęsny Woś, który żyje w jakimś równoległym świecie.