Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego Legia poległa

(2)
Kabaretowe popisy piłkarzy to niejedyny problem stołecznej drużyny. Prezes Dariusz Mioduski, walcząc o stabilizację, coraz mocniej chybocze całą łajbą.
  • 2018-08-30 07:49 | arkadia

    Legia

    Pamiętam czasy kiedy piłkarze grający w Legii byli nominalnie wojskowymi powołanymi do służby w Ludowym Wojsku Polskim.Karabinu na oczy nie widzieli ale grali nawet w półfinale europejskiego pucharu.Pomysł jest, wprowadzić powszechną służbę wojskową, najlepszych piłkarzy w kamasze, na prezesa Maciarewicza i jakoś to będzie.
  • 2018-08-31 12:47 | Prowincjusz

    Re:Dlaczego Legia poległa

    Sądząc po wynikach na Mundialu, może być tylko gorzej. Chyba, że pan przyszły prezes Macierewicz powołał by do służby w wojsku polskim Chorwatów - też są biało-czerwoni.