Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kolejne zmiany w edukacji wejdą w życie 1 września

(7)
„Wyłączenie” uczniów z niepełnosprawnościami, lekcje do godz. 18 i doradztwo zawodowe dla przedszkolaków – m.in. to czeka uczniów i ich rodziców w nowym roku szkolnym.
 • 2018-08-30 18:27 | Aspiryna

  szkolne problemy...

  Jak zwykle - burzenie to cos w czym specjalizuje sie PiSowska mafia, ze zbudowaniem czegokolwiek dobrego zawsze mieli wiele problemow!
 • 2018-08-30 18:56 | Prowincjusz

  Re:Kolejne zmiany w edukacji wejdą w życie 1 września

  Ministerstwo Edukacji donosi : Kolejny sukces "Dobrej Zmiany".

  Po akcji prokreacyjnej okazało się, że niektóre "dzieci" niespełnianą wymagań Prawych i Sprawiedliwych.
  Negocjacje prowadzone z rządem Madagaskaru nie przyniosły efektów. Wypierają się i nie chcą przyjąć kilku/kilkunastu tysięcy dzieci niespełniających wymagań by uczęszczać do szkół narodowych.
  Prośba przekazana do rządu niemieckiego o przekazanie dokumentów technicznych związanych z operacją T4, jak dotąd mimo wielokrotnych monitów a nawet groźbą żądania reparacji nie przyniosła rezultatów.


  Niniejszym postanowiono by "dzieci" te, by nie obrażać moralności publicznej i wartości chrześcijańskich izolować w domach. Tymczasowo zezwala się na wychodzenie z mieszkań, aczkolwiek usilnie zaleca się tylko godziny późno wieczorne.
  Aby zapewnić rzeczonym "dzieciom" podstawową edukację wyśle się sprawdzony ideologicznie aktyw nauczycielski do domów by sporządził raport o braku postępów w nauce tychże i ustalenia prawdopodobnych przyczyn tej sytuacji. Na przykład brak uczestnictwa w mszach, głosowanie na partie opozycyjne, brak otwartej sympatii i wdzięczności dla Największego Polaka ( przypominamy, że po ostatniej analizie prac Karola Wojtyły, przeprowadzonej w IPN, ten członek hierarchii kościoła rzymskiego często błądził ).
  Nowe hasło Dobrej Zmiany to Rodzić, Izolować, Eliminować.
 • 2018-08-30 23:08 | wojtek_ab

  Re:Kolejne zmiany w edukacji wejdą w życie 1 września

  Dluzsze przerwy do dobry pomysl. Uczenie przedmiotow scislych przed
  innymi przedmiotami to tez dobry pomysl. Dluga przerwa na spozycie
  posilku to tez dobry pomysl. Argumentacja, ze to zle pomysly jest chybiona.
 • 2018-08-31 12:02 | Prowincjusz

  Re:Kolejne zmiany w edukacji wejdą w życie 1 września

  wojtek _ab

  Może jestem wyjątkiem, ale ja tam zawsze cieszyłem się opuszczając mury szkoły jak najwcześniej.
 • 2018-08-31 17:07 | Aspiryna

  Re:Kolejne zmiany w edukacji wejdą w życie 1 września

  Pan "wojtek_ab" chyba zapomnial o innych (niz wymienione przez niego) "pomyslach"!
 • 2018-08-31 21:43 | wladimirz

  Wchodzi jeszcze absurdalny system oceny nauczycieli, dowód nieprawdopodobnej wręcz niekompetencji urzędasów min.Zalewskiej :-(

  Ten system awansowy to przykład skrajnej, biurokratycznej niekompetencji urzędasów z MEN. Jest taki kawał. Zapytali stonogę, jak ona robi, że chodzi i jej się nogi nie pomylą. Zaczęła się zastanawiać - najpierw 3 noga, potem 8, potem 15 itd. Przy 75 się zatrzymała i tak stoi do dziś... Bo stonoga ma chodzić po prostu, i tyle!!! Podobnie zapytała Zalewska jej urzędasów zMEN, jaki jest dobry nauczyciel, a oni zaczęli wyliczoać - no i stąd mamy te 25 obszarów (miało być 3 razy tyle!). Tymczasem dobry nauczyciel ma EFEKTYWNIE uczyć i ... być(względnie) lubiany. A jak t robi, to już sprawa jego predyspozycji i talentów - może urokiem osobistym, może poczuciem humoru, może wielkimi kompetencjami, może ciepłem i empatią, może pomysłowością - wszystko jedno jak, byle EFEKTYWNIE. A w tych kryteriach o UCZNIU i efektach uczenia i wychowywania go - ani słowa, choć podobno szkoła DLA NIEGO jest ... ;-)
 • 2018-09-01 14:47 | kaesjot

  Re:Kolejne zmiany w edukacji wejdą w życie 1 września

  @wladimirz
  Całkowicie się z Tobą zgadzam - najważniejszy jest EFEKT pracy.
  Na co mamy ten cały system edukacji ?
  Po to, aby kształcił FACHOWCÓW potrzebnych społeczeństwu i gospodarce !
  NAM !!!
  Odnoszę wrażenie, że ruch staje się wszystkim a cel niczym !