Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zrób to sam

(1)
2018-09-01 02:23 | Patagon
Balcerowicz zaliczany do wyksztalciuchow, zapewne slyszal, moze widzial ksiazki Stiglitz'a ale czy czytal i jesli czytal cos rozumial.?. Przyniosl nam tem absolwent maksistowskiej szkoly niewyobrazalne zacofanie i uzaleznienie od innych. Wepchnal nas na peryferie swiata, monterow, sprzataczy, malowaczy, skladaczy itd. Wprowadzil korporacjonizm organizacyjny sluzb panstwa. W koncu wyprzedal wszystko no bo niewidoczna.... i prywatni lepsi niz panstowi, ze uslugi etc. Najgorsze jest to, ze niewyobrazalnie wielu ludzi znienawidzilo ten kraj i emigrowalo, w tym ja z malymi dziecmi z zona. Juz po roku mielismy dom i samochody, zona ma wlasny biznes a ja pracuje na uczelni.
Po 5 latach obywatelstwo i zwiedzilismy Europe, Australie i rzecz jasna nasza wybrana Ojczyzne z Kanada. W PL tytulanta Balcerka zylismy z marnej pensji nauczyciela po doktoracie. Wlasnie na takim placu balcerek zona kupowala od chlopow jedzenie, bo bylo taniej.
Mozecie nie zdawac sobie sprawy jak wielu Polakow w USA nienawidzi Polske za nasza biede i jak wielu teskni za nia sprzed lat nawet za ta z kartkami, ale bez zlodzieji i w miare patriotycznym wychowaniem i jakas praca. Bo kazdy kto tylko chcial mogl pracowac w PRL. W koncu to ona zostawila nam na takim samym poziomie dochodu i rozwoju Polske jak owczesna Korea Pld, dzis ponad 3 razy bogatsza i bardzo wysoko technicznie i kulturowo rozwinieta. Polska slynie ja powiedzial moj syn z napisow made in poland na produktach obcych firm, porzeczek i Wiedzmina.