Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jawność wynagrodzeń

(1)
2018-09-03 12:47 | kaesjot
Jak można obiecywać wynagrodzenie kandydatowi do pracy nie wiedząc co on potrafi i na ile jest wydajny.
W praktyce rozrzut wydajności 70-140% przy wykonywaniu tej samej pracy uważa się za normalny wynikający z indywidualnych predyspozycji i chęci pracownika.. Można określić np. że średnia wynosi 3000 PLN ale zawiera się między 4200 PLN ( najlepsi najbardziej wydajni fachowcy ) a 2100 PLN. W końcu wynagrodzenie winno zależeć od ilości i jakości wykonanej pracy.