Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Plan Roberta Biedronia

(4)
Najpierw w Polsce powstała Zjednoczona Prawica, teraz jednoczy się centrum (Koalicja Obywatelska PO i Nowoczesnej), czy jutro zjednoczy się lewica i czy pomoże w tym Robert Biedroń?
 • 2018-09-11 21:08 | essere

  Lewica

  Niezly tekst. Czy to tak trudno Zandbergowi, czy Biedroniowi i innym pojac, ze wielu, jak ja, ma dosc PiSu, chce glosowac na lewice, ale nie chce stracic glosu? Wiec albo jednosc na lewicy, wraz z SLD, albo Nowacka z PO lub SLD. Inaczej sie to nie kalkuluje.
 • 2018-09-11 22:27 | Bolesław Bonczol

  Re:Plan Roberta Biedronia

  Według mnie Nowacka to nasza współczesna 'Siłaczka",zrozumiała,że musimy przeorać myślenie pokoleń a tego się nie robi tak na łapu capu,musi powoli zmieniać mentalność,żadnych szybkich ruchów.Start razem z PO da jej pieniądze tak potrzebne w kampanii i pozwoli co jest bardzo ważne głosić bardziej lewicowe hasła,nie za bardzo lewicowe,ale taki kroczek.Na głoszenie lewicowych haseł mogła sobie pozwolić SLD,ale bała się Kościoła,myślę że wtedy ludzie na taki ruch czekali,stąd porażka.
 • 2018-09-13 11:47 | arkadia

  Re:Plan Roberta Biedronia

  Zastanawiam się jakie są kompetencje p. Biedronia? Bo przecież nie są nimi : sympatyczny uśmiech, preferencje seksualne, ocieranie się o tzw obciach w pewnych programch typu rozrywkowego w tv czy też ta ostatnia afera seksualna w Słupsku.Czy to jest poważny człowiek? Mam spore wątpliwości
 • 2018-09-18 15:46 | Edvin

  Re:Plan Roberta Biedronia

  ... lewica tak bardzo potrzebna. Tyle że ona powraca z zaświatów. Najpierw jakby wskrzeszona z przeszłości (czyż Razem nie przypomina PPS?) albo wyciągnięta z kostnicy (SLD). A teraz jakby rodząca się na nowo w postaci budowanego od zera ruchu Roberta Biedronia. Szkoda że autor tych słów nie opisał dorobku swojej formacji czyli "Krytyki Politycznej" w budowaniu programu lewicy. Problemem dzisiaj dla Lewicy, nie są roszady personalne, ale brak poważnej alternatywy dla programu narodowo-socjalistycznego Prawa i Sprawiedliwości. Dlaczego mimo upływu tylu lat z tego "lewicowego ciasta" rodem z Krytyki Politycznej wychodzą same zakalce, a nie chleb, który może przyciągnąć wyborców z klasy pracowniczej. O tym red. Sierakowski milczy, a szkoda, bo jakąś część odpowiedzialności za bezwład programowy swojego tink tanku ponosi. Warto by przedstawił chociaż zarys Lewicowego Programu wyborczego, a nie epatował potencjalnych wyborców lewicy analizami słupków z wątpliwych metodologicznie "badań" opinii społecznej. Prosimy o Danie Główne - Przystawek mamy dość...Panie Redaktorze!