Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sprawa p. Wosia

(6)
2018-09-16 07:42 | wwss41
Czytam Politykę od 1957 roku --- w najgorszych czasach starała się nie być jednostronna. Doceniałem to nawet w stanie wojennym.
Teraz coś się zepsuło!!! Polityka sprawiła mi taki zawód, że myślę o zaprzestaniu kupna. Czytam ją z sentymentu i jako reprezentację umiarkowanej lewicy, czytając tez tygodnik umiarkowanej prawicy.

Niestety wyrzucenie z pisma p. Wosia sprawia, że zwątpiłem w Was. Oto ślepa nienawiść do PiS zabija Wasz obiektywizm i umiarkowanie. Stajecie się kolejną GW, gdzie dopuszcza się paszkwile, ale nie dopuszcza się racjonalnej krytyki dzisiejszej opozycji.

Mam takich znajomych ---- jedni nienawidzą PiS, drudzy nienawidzą PO, a każde dobre słowo o przedmiocie ich nienawiści wzbudza furię. Tacy ludzie są mali i nie myślą - sprawą Wosia zapisujecie się do tej grupy.

Ja jestem Waszym zdaniem zapewne "symetrystą" --- bo nie znoszę złodziejstwa PO i kłamstw Tuska, bo nie znoszę zadęcia Kaczyńskiego i głupich posunięć PiS. Że nie znoszę koniunkturalistów z SLD i super-złodziei z PSL. Może zagłosować na Razem? Naiwni, ale na razie ideowi. Nowacka już się sprzedała za mandat do UE.

W każdym razie, gdy widziałem brak obiektywizmu GW lub GP - sięgałem po Polityke i Do Rzeczy. Teraz zacznie mi brakować "lewej nogi", bo przesuwacie się w kierunku ślepej nienawiści. SMUTNE.

I tak tego nie zamieścicie w żadnym miescu, gdzie ktoś to przeczyta :-( Prawda boli
Pozdrawiam
Witold Sikorski

• 2018-09-17 07:56 | kaesjot

Re:Sprawa p. Wosia

Szanowny Panie Witoldzie

W 100% podzielam Pańska opinie.
  • 2018-09-17 17:47 | Prowincjusz

Pan Woś nigdy mi do reszty Polityki nie pasował. I była to wartość dodana tego czasopisma, oto publikujemy outsidera, poszerzamy poglądy niezamykany się w Okopach Świętej Trójcy.

To, że Prawi i Sprawiedliwi przetrzebili załogę mojej ulubionej Trójki wydało mi się rzeczą dość oczywistą ze strony takich no..., wiecie o co mi chodzi, ale żeby Polityka też.
    Jakoś lepiej o Was myślałem.
  • 2018-09-17 19:35 | Aspiryna

"Ja jestem Waszym zdaniem zapewne "symetrystą" --- bo nie znoszę złodziejstwa PO i kłamstw Tuska"

Czy dysponuje pan konkretnymi dowodami na owe "zlodziejstwa PO", czy tylko pluje pan na oslep??
  • 2018-09-22 17:16 | dominik 1976

Zgadzam się z Panem w 100%.
    Ja też czytam Do rzeczy ze wzalędu na różnorodność poglądów publicystów redakcji od endeka Ziemkiewicza, piłsudczyka Semki czy liberała Warzechy W Polityce najbardziej ceniłem Wosia ,a po tem Siedlecką. Pozbycie się go po w sumie świetnym artykule i to napisanym gościnnie jest dla mnie szczytem małostkowości i brakiem pluralizmu.""
  • 2018-09-23 19:28 | Prowincjusz

Mało nas, po Wosiu...