Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czas apokalipsy według Trumpa

(5)
Karawana jako straszak ma ponownie zmobilizować elektorat GOP do obrony białej Ameryki przed inwazją „brązowych” Latynosów.
 • 2018-10-28 11:26 | leo_meo

  Czas apokalipsy według Trumpa

  Jeżeli coś interesuje Trumpa, to rozwałka elementów państwa opiekuńczego, jakie jeszcze zostały w Ameryce, a nie jest tego dużo i ulżenie losowi najbogatszych, których interesy reprezentują Republikanie. Ten rysunek satyryczny z Politico dobitnie to ilustruje: static.politico.com/dims4/default/e33078f/2147483647/resize/1160x%3E/quality/90/?url=https%3A%2F%2Fstatic.politico.com%2Faa%2F97%2Fbf3c0dc84643a46cbd5fcb3effe0%2F2-matt-davies-newsday-and-andrews-mcmeel-syndicate.jpg
 • 2018-10-28 14:54 | satrustequi

  Re:Czas apokalipsy według Trumpa

  "It's a terrible, terrible thing what's going on with hate in our country and frankly all over the world," President Donald Trump told reporters Saturday
 • 2018-10-29 16:51 | Aspiryna

  Re:Czas apokalipsy według Trumpa

  Trump pochwalil m.in. senatora republikanskiego, ktory uderzyl dziennikarza... "He is my boy, he is my boy". Trump calkiem juz otwarcie pochwala przemoc !
 • 2018-10-29 21:25 | Prowincjusz

  Re:Czas apokalipsy według Trumpa

  I zdaje się, że biedni ludzie uciekający przed uciskiem, głodem, wojną, nędzą i innymi takimi są największym koszmarem bogatszych w tym naszym społeczeństw.

  Jako młody człowiek nie mogłem pojąć, czemu USA stwarzało bariery przed emigracją Żydów z Europy w latach trzydziestych ubiegłego wieku. W prosty sposób można było ocalić setki tysięcy może miliony osób.

  Dziś moja bogata Ojczyzna nieznające naprawdę poważnych problemów materialnych od trzech pokoleń, kraj w którym człowiek głodny to odchudzająca się licealistka, biedny to posiadacz starego samochodu, wojna oznacza pyskujących w telewizji polityków, a nędzę - nie duchową naszych duchownych, ale prawdziwą można znaleźć tylko w książce Caparrosa, nie przyjęła ani jednego uchodźcy z krwawiącej Syrii, głodnego Sahelu, a biednych Ukraińców przyjęliśmy z wyrachowania.

  I Stany Zjednoczone onegdaj mekka wolności i nadziei staje się izolującą swój dobrobyt twierdzą.
 • 2018-10-29 23:33 | Prowincjusz

  Re:Czas apokalipsy według Trumpa

  Pan Trump jest raczej efektem niż przyczyną postępującej barbaryzacji społeczeństw zachodnich.