Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Karawana migrantów już podzieliła Amerykę

(1)
Mimo że droga do granicy z USA zajęłaby uchodźcom jeszcze miesiąc, w Stanach już stali się głównym tematem politycznym.
  • 2018-11-11 02:10 | Patagon

    Karawana migrantów już podzieliła Amerykę

    Prezydent Trump obiecał postawić ogrodzenie-mur zapewniające nam ograniczenie południowej emigracji bandytów, przemytników, półanalfabetów, kobiet ciężarnych i bezrobotnych. Musi pokazać teraz, ze jakoś działa w tym kierunku, bo drugiej kadencji nie zdobędzie. A oni biorą przykład z babci Angeli i pewnie chcieliby smakołyków amerykańskich. Sa pracowici w większości, ale nie maja kwalifikacji. Dziś latynoskie dzieci są większością w szkołach i częściej sa lekarzami i inżynierami niż czarni amerykanie. Najwięcej w tych wyższych zawodach pracuje jednak białych, hindusów i azjatow.