Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

11 listopada: a jednak osobno

(3)
Były może nadzieje, że będzie to dzień szczególny, na miarę wielkiej rocznicy, że przez choćby moment Polacy będą ze sobą, w zadumie nad cudem 1918 r., w pokłonie wobec wielkich rodaków, którzy tamtą niepodległość zdobyli, utrzymali i urządzili. Nic z tego.
 • 2018-11-13 11:58 | ed73

  11 listopada: a jednak osobno

  Osobno :(
  Jakoś nie wierzyłam, że możemy być RAZEM, skoro od 3 lat skutecznie nas dzielą i manipulują emocjami.
  To nie mój świat (moich najbliższych, przyjaciół i znajomych również). Mamy napuszonego wrzeszczącego Prezydenta (dodaje sobie odwagi?) i kukiełkowy rząd na uwięzi jedynego słusznie nam panującego prezesa, czyli zgorzkniałego starszego pana, mającego w d..ie swoich rodaków.
  Cała ekipa rządząca nami, moim zdaniem, wyprowadza nam Europę z kraju, przyzwala na panoszenie się nacjonalizmu i faszyzację.
  Marnie widzę efekty ich dalszych rządów, straciłam złudzenia już 3 lata temu. J
  Jako państwo/wspólnota jesteśmy na równi pochyłej i jeśli ludzie się nie otrząsną - obudzimy się "z ręką w nocniku" :(
 • 2018-11-13 16:25 | gsj

  Re:11 listopada: a jednak osobno

  Cieszę się z obecności tutaj.
  Podzielam Pana poglądy. Zawsze czytam artykuły w Polityce, z Panem jako autorem czy najczęściej współautorem, Ale tu mała poprawka.
  To były premier RP, p. Donald Tusk, nakreślił granice, ale twórcami tych podziałów są prezes wszech czasów oraz PAD.
 • 2018-11-13 16:50 | Jerzy zO.

  Re:11 listopada: a jednak osobno

  Krótko i węzłowato, znakomity komentarz!.