Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rakiety nie wypaliły

(8)
Przed świętami miało być wiadomo, co Polska zamówi w drugiej fazie programu Wisła i jaki pocisk trafi do systemu Narew. Do końca roku miała być podpisana umowa na wyrzutnie HIMARS, ale z tego zapewne też nic nie wyjdzie.
 • 2018-12-27 00:06 | woytek

  zamówienie za parę miliardów złotych na jedną salwę ?

  Czy ogarnięte oszołomstwem elity polityczne w Polsce zupełnie straciły rozum ? Polska położona między dwoma zaprzyjaźnionymi potęgami jakimi są Rosja i Niemcy, zbroi się w wyrzutnie rakietowe? Do tych wyrzutni trzeba kupować rakiety od trzeciego mocarstwa i one starczą na oddanie jednej salwy, tylko ciekawe w którą stronę te "generały" będą strzelać?
  Trzeba prowadzić politykę suwerenną , a nie być harcownikiem wykorzystywanym do wywoływania awantur.
  Polityka obecnych elit jest zupełnie nie zrozumiała i nie jest akceptowana przez wyborców. Obecne elity kompradorskie wysługują się globalnym władcom, którzy ośmieszają obecne polskie elity uchwalając ustawę nr 447 służącą interesom globalistów , a nie Polsce.
 • 2018-12-27 11:41 | znafca in spe

  Re:Rakiety nie wypaliły

  Ciekawe czy uda im sie nacisnac guziczek "odpalanie" nim sami wyparuja?
 • 2018-12-27 12:59 | scrambler

  Re:Rakiety nie wypaliły

  Szanowny Panie Redaktorze,
  w linku ciekawa wypowiedź min. Błaszczaka:
  https://www.defence24.pl/blaszczak-nie-ma-w-polsce-miejsca-na-trzecia-fabryke-smiglowcow

  będąca znamienną i specyficzną "erratą" do Pańskiego felietonu. Czy potrzeba coś jeszcze analizować i podejrzewać? Podobno kiedyś polityka była m. in. narzędziem rozwiązywania problemów społecznych. I ponoć równie szczęśliwie co słusznie takie jej zastosowanie przeszło w zasłużoną niepamięć. Tym niemniej zawodowo ją uprawiający jegomoście w dalszym ciągu specjalizują się w rozwiązywaniu / naprawianiu problemów, które sami spowodowali. "Nie ma w Polsce miejsca na trzecią fabrykę, czy też montownię" i co pan nam zrobi?
 • 2018-12-27 20:17 | Eldo

  Re:Rakiety nie wypaliły

  Wojtek jesteś Durniem !!! :)
 • 2018-12-27 20:19 | Eldo

  Re:Rakiety nie wypaliły

  Człowieczku mały, to są negocjacje, a nie kupowanie marchewek na targu. Wracaj z powrotem do piaskownicy...
 • 2018-12-28 14:33 | kaesjot

  Re:Rakiety nie wypaliły

  @Eldo
  Wyjaśnij po co nam te rakiety ?
  Czy ty masz w ogóle pojęcie co to jest wojna ?
  Na pewno nie jest to gra komputerowa a jej ofiarami nie są ci, co siedząc bezpiecznie, głęboko w schronach przyciskają guziczki odpalające rakiety z wieloma głowicami jądrowymi lub sterujące dronami atakującymi określone cele.
 • 2018-12-28 15:09 | woytek

  Re:Rakiety wypaliły dziurę w mózgu kompradorów

  @ Eldo
  Nie używaj epitetów .
  Pisz na temat polityki prowadzonej przez polskie elity, które są lobbystami cudzych interesów.
 • 2019-01-22 17:00 | Żuczek

  Re:Rakiety nie wypaliły

  Problem jest prosty - nie ma takich pieniędzy w budżecie MON, które mogłyby sfinansować wszystkie "priorytety". Wpompowaliśmy (jako podatnicy) i nadal będziemy pompować miliardy w WOT, a ważne programy i doinwestowanie wojsk operacyjnych leżą i kwiczą. trzeba się będzie wreszcie na coś zdecydować, a to jest trudne ;)