Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Było Suuuper !

(1)
2018-12-28 01:25 | murator
Obchody z udzialem Prezydenta RP byly wspaniale zorganizowane - we wszystkich miejscach ! W kosciele farnym - uroczysta msza - wchodzil kto chcial. Goscie z obcych krajów nie mogli w to uwierzyc. We wejsciach do kosciola BOR-owiki sprawdzaly wchodzacych - wszystko sprawnie i przyjaznie. Orkiestra WP grala w kosciele do mszy. Potem na Starym Rynku inscenizacja przajzdu Ignacego Padarewskiego - "potyczka" polsko-niemiecka. Tylko jeden dziaciek wystraszyl sie strzalów. Potem zimne ognie i race - znowu obcokrajowcy (Meksyk ??!) zachwyceni. Na koniec w Muzeum (w Odwachu) aktualna ekspozycja + Krzyz Orderu Orla Bialego nadany przez PAD generalowi Dowbor-Musnickiemu (którego córka zostala zamordowana w Katyniu) Grupy rekonstrukcyjne ("powstancy" i ich sanitariuszki) wracali tego samego dnia do domów - np. do Warszawy. Wspaniale, glosno i przyjaznie - ogromna róznica do poprzedniej rocznicy obchodzonej przez Prezydenta Jaśkowiaka w lózku z psem (czym sam sie podzielil na portalu...!) ! Pod pomnikiem "wuchta" zniczy - nad wiencami stoi mloda parka (dziewczyna + chlopak !) i spiewa "Rotę" podczas kiedy ekipa rozmontowuje rusztowania reflektorów. Ja znajduje jeszcze miedzy kostkami bruku łuske od MSBS-a po salwie honorowej i idę na "bimbę" czyli tramwaj.