Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tragedia w pokoju zagadek w Koszalinie. Będą kary

(2)
„W tej chwili escape roomy w całej Polsce poddawane są kontrolom. Przeprowadzono ich już ok. 200. Poprosiłem o bardzo szczegółowy raport z tych kontroli” – powiedział premier o tragicznym pożarze w Koszalinie.
 • 2019-01-06 20:38 | stok

  Tragedia w pokoju zagadek w Koszalinie. Będą kary

  Ta tragedia to skutek serwilizmu lokalnych urzędników w stosunku do przedsiębiorców. Nie kontrolowali, żeby się nie narazić.
 • 2019-01-07 09:19 | kaesjot

  Re:Tragedia w pokoju zagadek w Koszalinie. Będą kary

  Bezmyślność, brak wyobraźni nie jest cechą tylko młodych.
  Niedawno byłem w kościele, w którym proboszcz zamontował od wewnątrz, przed starymi, drewnianymi wrotami dodatkowe przeszklone, z profili aluminiowych. Tyle tylko, że się otwierały do wewnątrz kościoła.
  Podobnie stare drzwi prowadzące do kruchty - też otwierały się "do wewnątrz".
  Tak więc "przy okazji" warto zrobić przeglądy pod tym kątem wielu innym obiektom użyteczności publicznej a także podjąć odpowiednią kampanię informacyjno szkoleniową by uczulić na te sprawy właścicieli i użytkowników takich obiektów.