Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Proliferzy go nie chcą. A kobiety pytają: dlaczego tylko jeden?

(3)
Pierwszy miejski gabinet ginekologiczny bez klauzuli sumienia działa w Poznaniu. Przez niewiele ponad dwa miesiące odwiedziło go blisko tysiąc pacjentek.
 • 2019-01-07 04:29 | echidna

  Proliferzy go nie chcą. A kobiety pytają: dlaczego tylko jeden?

  Przysłowiowy Ciemnogród w odniesieniu do sytuacji kobiet potrzebujących porady i pomocy ginekologicznej w Polsce, to oaza torelancji, zrozumienia, otwartości na problemy zdowotne, niesienia potrzebnej pacjentkom pomocy bez względu na wyznanie czy orientacje polityczne.
  Kołtuństwo, zacofanie i totalna stagnacja oraz obojętność wobec problemów nękających żeńską część polskiego społeczeństwa (pytanie tylko skąd się to bierze u niby wykształconych i inteligentnych ludzi) budzi grozę i strach przed kolejnymi posunięciami elit rządzących duszami i jescestwami podległych im ludzi.
  Jeden, nieskażony poglądami i przekonaniami, gabinet na całąPolskę?! Mam chyba słuszne obawy, że wkrótce będzie niewystarczający na jedno (DUŻE) miasto.
  Współczuję moim Rodaczkom, współczuję samej sobie że jestem kobietą, nie rozumiem i potępiam kobiety, nie wykorzystujące swego stanowiska społeczno-politycznego w celu naprawienie tej chorej sytuacji.
  Postęp??? Ależ Polska* w zastraszającym tempie stara się przybliżyć do gnuśności i pomroków średniowiecza. ZGROZA!!!

  * Jej przywódcy polityczni i duchowi.
 • 2019-01-07 12:24 | Pavello_wawa

  Re:Proliferzy go nie chcą. A kobiety pytają: dlaczego tylko jeden?

  Panie Prezydencie. Warszawa czeka. Wiele kobiet będzie Panu wdzięcznych.
 • 2019-01-07 18:15 | Aspiryna

  Re:Proliferzy go nie chcą. A kobiety pytają: dlaczego tylko jeden?

  Dlaczego kosciol rzzymsko-katolicki i jego cwierc-mafijne organizacje (w rodzaju "Opus Dei", czy "Ordo Iuris") az tak bardzo nienawidza kobiet?