Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trwa żałoba narodowa. Do czego to nas zobowiązuje?

(5)
Żałoba narodowa po śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego ma trwać od północy z czwartku na piątek do soboty do godziny 19.
 • 2019-01-18 19:22 | stok

  Trwa żałoba narodowa.

  Dlaczego mamy żałobę po zamordowaniu polityka, a nie mamy żałoby po spaleniu pięciu nastolatek? W drugim przypadku zawiniły samorządy i państwo nie przeprowadzając kontroli. Serwilizm wobec lokalnych przedsiębiorców, czy niedbalstwo?
 • 2019-01-19 15:18 | Zdzislaw Kukula

  Re:Trwa żałoba narodowa. Do czego to nas zobowiązuje?

  Szokujace widowisko ! Mozna na to spojrzec jako osoba swiecka tzn, ze Adamowicz zostal zamordowany I morderca powinien byc surowo ukarany I jako polski katolik wierzyc w zapewnienia abp Glodzia,Nycza,Polaka,Jedraszewskiego ze dostapil on szczescia najwiekszego tzn ,ze jego dusza wstapila do nieba I rozpoczal zycie wieczne grajac w brydza z samym panem Jezusem, JPII-gim I innymi swietymi choc o ile mi wiadomo nawet hirarchowie kosciola podobnie jak Jurek Owsiak -im wszystkim niespeszno isc "do Pana".Wedlug mnie smierc pana Adamowicza wcale nie jest wieksza tragedia niz smierc np gornikow, ktorzy gina w katastrofie gorniczej -Gdansk szybko znajdzie nowego prezydenta na jego miejsce.
 • 2019-01-20 22:42 | Martin L

  Re:Trwa żałoba narodowa. Do czego to nas zobowiązuje?

  | stok Zdzislaw Kukula
  Bo zabiła go terrorystyczna kampania nienawiści głoszona przez PiS, aż znalazł się fanatyk inspirowany bezpośrednio czy pośrednio co w imieniu nienawiści głoszonej przez PiS zamordował jak i przez tych samych ludzi co ślepo i bezrefleksyjne popierają PiS. Uważacie że można mordować, bo dostaniecie 500+ ,?????
 • 2019-02-12 14:35 | Laclos

  Re:Trwa żałoba narodowa. Do czego to nas zobowiązuje?

  Mam pytanie: czy sklepy będą zamknięte?
 • 2019-02-13 13:13 | Vera

  Dla mnie to za mało zmartwienia

  Uważam, że ciała zasłużonych osób powinny być wożone przez 3 dni po Warszawie w otwartej trumnie na lawecie czołgu albo na wozie drabiniastym z żelaznymi obręczami (jak czołg) zaprzężonym w 12 koni. A za wozem jeszcze ciągnięta polska haubica Krab. Żeby cały świat wiedział, że Polak potrafi a osoba jest zasłużona. Jako czołg proponuję ten francuski z Afganistanu. A co, niech wiedzą.
  A w tym konkretnym przypadku zamiast Kraba proponuję Macie.