Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trwa nagonka na rodzinę zabójcy Pawła Adamowicza

(4)
Czy w gdańskiej wspólnocie jest miejsce dla rodziny zabójcy Pawła Adamowicza? Powinno być, jeśli manifestowane dobre emocje są głębokie i szczere.
 • 2019-01-21 20:24 | woytek

  A co ma rodzina do potomków , którzy sie rodzinie nie udali ?

  Czy jest jakiś związek między rodziną a nieudanym egzemplarzem , który należy do rodziny?
  Czy rodzina może odpowiadać za członka rodziny, który zostaje politykiem i wpisuje się na listę kompradorów i cyników , którzy kosztem własnej kariery chcą utopić w długach i zależności ekonomicznej cały kraj.
  Gdyby istniał taki związek przyczynowy , to ogromna liczba rodzin powinna się wyrzec tych karierowiczów , którzy z wielu krajów dawniej normalnych stworzyli kłębowisko żmij.
  Można czuć się winnym i mieć poczucie wstydu za złe wychowania dziecka, ale dorosły osobnik za morderstwo powinien być karany najwyższym wymiarem kary.
 • 2019-01-22 10:12 | Alice_

  Re:Trwa nagonka na rodzinę zabójcy Pawła Adamowicza

  Bardzo współczuję rodzinie, a zwłaszcza matce. To musi być straszne, patrzeć, jak własne dziecko się stacza i nic nie móc zrobić. Zwłaszcza, że nie jest to rodzina patologiczna, gdzie takie rzeczy jak kradzieże czy bójki są czymś normalnym. Tutaj nawet matka miała specjalne wykształcenie, a jednak w gromadce rodzeństwa pojawiła się jedna czarna owca, która poszła na całość i nie cofnęła się nawet przed morderstwem. Skąd się to bierze? Czy jakieś szczegółowe badanie neurologiczne mogłoby wyjaśnić, czym Stefan się różnił od pozostałych dzieci tej pani?
 • 2019-01-22 22:23 | nakatomi

  Przecież oni nic nie zrobili. Należy tylko współczuć.

  Już samo pytanie w tytule - "Czy jest miejsce ..." jest dla mnie swoistym podżeganiem do zastanawiania się, czy aby na pewno rodziny nie wygnać z miasta na jakąś banicję, jak za króla Ćwieczka ? blee
 • 2019-01-25 15:43 | opv

  Re:Trwa nagonka na rodzinę zabójcy Pawła Adamowicza

  Gdzie tu nagonka? Jakaś koleżanka z pracy i , może i chmara hien dziennikarskich , które zawsze się gromadzą w takich miejscach , to jeszcze nie nagonka. Tytuł artykułu z gatunku szczujących.