Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pierwsza w historii wizyta Franciszka na Półwyspie Arabskim

(2)
Przemówienia, gesty, deklaracje są potrzebne, lecz nie zastąpią polityki.
 • 2019-02-06 09:23 | mwartecki

  Nie Tacy Swieci

  ''Emiraty nie są uwikłane militarnie w żaden konflikt regionalny''

  Zjednoczone Emiraty Arabskie sa powaznie zaangazowane militarnie w wojne w Jemenie.
 • 2019-02-06 09:58 | Herstoryk

  Re:Pierwsza w historii wizyta Franciszka na Półwyspie Arabskim

  Wbrew temu co pisze P. Szostkiewicz o Zjednoczonych Emiratach Arabskich - Emiraty nie są uwikłane militarnie w żaden konflikt regionalny, są one jaknajbardziej uwikłane w amerykańsko/saudyjską brudną wojnę w Jemenie. Patrz https://www.theguardian.com/news/2018/dec/21/yemen-uae-united-arab-emirates-profiting-from-chaos-of-civil-war .
  Dodatkowo, emirackie wojska anektowały bezprawnie jemeńską wyspę strategiczną Sokotra i budują tam bazę wojskową, dewastując przy okazji unikatowe środowisko.