Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Adam Andruszkiewicz – koziołek ofiarny

(6)
Jeśli Adam Andruszkiewicz faktycznie brał udział w fałszowaniu list poparcia dla kandydatów Młodzieży Wszechpolskiej w wyborach samorządowych 2014, to jego kariera musiałaby się zakończyć. Ale nie to jest w tej sprawie najważniejsze.
 • 2019-02-12 15:43 | slima11

  awans

  Przeczytałam w gazecie opinię psychologa.Otóż psychopaci, nie myślą o skutkach swoich czynów.
 • 2019-02-12 18:15 | joliwa

  Re:Adam Andruszkiewicz – koziołek ofiarny

  szkoda, że członkowie i sympatycy PIS nie czytają "Polityki"; może dlatego maja takie dobre samopoczucie
 • 2019-02-12 23:23 | gramin

  Re:Adam Andruszkiewicz – koziołek ofiarny

  Nie rozumiem dlaczego tzw. środowiska wolnościowe w Polsce zaczynają przejmować sposób myślenia bolszewików z tzw. prawicy? Skąd się wzięła ostatnio ta moda na atakowanie Romana Giertycha i ciągłe wypominanie mu endeckiej przeszłości? Jak ktoś miał ojca w MO (jak J. Owsiak) lub w młodości był ksenofobem i nacjonalistą (jak R. Giertych), to niby to go jakoś fatalistycznie definiuje już do końca jego dni? Co za nonsens.
  Dziwię się, że "liberałowie" myślą o innych w sposób tak samo ciasny jak polska pseudo-prawica.
  Zgadza się, R. Giertych jako młody człowiek miał okropne poglądy, reaktywował jedną z gorszych polskich przedwojennych organizacji. No ale wydoroślał, dojrzał emocjonalnie i porzucił większość poglądów wyniesionych z domu rodzinnego. Dalej nie zgadzam się z nim ideologicznie, ale doceniam błyskotliwość i celność jego wypowiedzi.
  Z tego samego powodu cenię L. Dorna. Jako dość typowy "lewak" najczęściej się z nim nie zgadzam, ale lubię jego felietony w Polityce, bo cenię sobie jego erudycję i ciekawe spostrzeżenia.
  Jak mówi Biblia "...w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia."
  Cieszmy się więc z nawróconych nacjonalistów, zamiast ciągle po bolszewicku wypominać im ich mało chwalebną przeszłość.
 • 2019-02-13 13:05 | TamtenZbyszek

  gramin

  Masz absolutnie rację – wszyscy się z czasem zmieniamy, byle w dobrym kierunku. Każdy ma jakieś epizody z przeszłości, z których nie jest dumny. No, ale jeśli tak, to musimy to zastosować także w drugą stronę, i przestać się czepiać Piotrowicza czy Kudeji. I w ogóle, skończyć z tą polityką teczek, dezubekizacją, itd.; 30sci lat tego bagna wystarczy. Zacznijmy bardziej zwracać uwagę na kompetencje, a nie na kombatancką czy PRL-owską przeszłość.
 • 2019-02-14 08:27 | erka-4

  Re:Adam Andruszkiewicz – koziołek ofiarny

  O czym tu gadać panie Hartman,skoro nawet amerykański sekretarz stanu UBeckiego bandytę podaje nam za wzór godnego uwagi polskiego obywatela.Nie dziwię się jeżeli się waszych durnot naczyta to kiełbie ma we łbie jedynie.I koniec końców wyrabia sobie zdanie o Polakach na opiniach ich wrogów,takich jak przykładowo pańskich.
 • 2019-02-14 12:45 | azur

  Re:Adam Andruszkiewicz – koziołek ofiarny

  Ciekawe, jak długo Kaczyński go będzie trzymał w rządzie.