Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dymisja Kujdy, czyli PiS, kompromaty i wewnętrzna wojna

(5)
Nie można wykluczyć, że prezes Kaczyński nie znał przeszłości jednego ze swych najbardziej zaufanych ludzi.
 • 2019-02-13 10:07 | Daimos

  SB ciągle żywa?

  Nasuwa się pytanie - kto "prowadzi" Prezesa :)
 • 2019-02-13 10:53 | artur702

  Re:Dymisja Kujdy, czyli PiS, kompromaty i wewnętrzna wojna

  Odszedł Kujda, przyjdzie Bujda. Pisopatyczne "elity" to Kołki, Ciołki, Kierdziołki i Bułki. Jedna wielka hatakumba.
 • 2019-02-13 12:07 | Obserwer

  Re:Dymisja Kujdy, czyli PiS, kompromaty i wewnętrzna wojna

  Smutne to wszystko jest w tej Polsce. Bezkompromisowe niby szukanie przez lata na trybunach publicznych wystąpień tzw. układów rządzących tym krajem, "zdradzieckich mord", "komunistów i złodziei" ect. , a teraz cała Polska z was się śmieje. Tak to można , bez satysfakcji, sparafrazować.
  Jedno jest pewne co wytworzy język to wraca do jego twórcy po czasie w różnych formach i okolicznościach. Powrót do źródeł , dlatego jest powiedziane nie czyń drugiemu co tobie nie jest miłe.

  Budowanie tzw. dobra na oczernianiu, wyzwiskach, bluzganiu publicznym, kłamstwie publicznie celebrowanym, nic nie da pozytywnego. Ta sytuacja jest tego stwierdzenia potwierdzeniem. Tak samo jak to ,że dziwnym trafem krąg osób wokół tak bardzo prawych i sprawiedliwych to byli funkcjonariusze PZPR, byli oddani pracownicy prokuratury PRL, byli pracownicy premierów PRL, TW, agenci SB, a czy tylko agenci Sbeków to jeszcze się pewnie wkrótce okaże.
  Jakoś dziwnie wokół tego gremium nie widać , żadnego oficera wywiadu wojskowego ani z PRL ani z RP.
  Dziwne - czyż nie?
  Dramatem polskim jest brak wyciągania wniosków i samooceny w pierwszej kolejności wobec siebie z chęcią zaprzestania życia przeszłością w celu skupienia się na tu i teraz i na ew. przyszłości bez odwróconego pola widzenia w celach skoncentrowania władzy w największej możliwie ilości.

  Spodziewajmy się mimo wszystko , że ten stan jest Polsce potrzebny. Miejmy nadzieję, że z tego specyficznego politycznego, moralnego magla, powstanie dobro w przyszłości. Temu dobru błogosławmy wszyscy w myślach , uczynkach i w kontaktach wzajemnych. Nie nośmy urazy, współczujmy i błogosławmy naszym winowajcom. To jedyna droga położenia tamy wzajemnej nienawiści, oczerniania i trwonienia czasu na samookaleczanie się.
 • 2019-02-14 02:43 | Prowincjusz

  Re:Dymisja Kujdy, czyli PiS, kompromaty i wewnętrzna wojna

  Kiedy teflonowy pancerz okrywający Prawych i Sprawiedliwych zacznie pękać ?

  Ostrzał jest gęsty, pociski dość celne. Czekam.
 • 2019-02-14 09:18 | azur

  Re:Dymisja Kujdy, czyli PiS, kompromaty i wewnętrzna wojna

  Tak czy owak, przyszłość pozostaje nieznana, chociaż domysłów nie brakuje.