Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Od peerelowskiego kombinatu do ekskluzywnej marki

(1)
Na targach Ambiente 2019 we Frankfurcie zadebiutowała marka KROSNO D’SIGN. Pod skrzydłami legendarnej huty powstawać będzie luksusowe szkło, takie jak zaprojektowana przez Karima Rashida kolekcja „Sakred”.
  • 2019-02-19 03:42 | Patagon

    Od peerelowskiego kombinatu do ekskluzywnej marki

    Dzialali na szkode, pod tym zakleciem ukrywa sie generalna ideologia sprzedania i prywatyzacji.Bo rzekomo panstwo nie potrafi ! Telekomukacja zostala shandlowana za grosze koncernowi panstwowemu francji i wszystko z dnia na dzien zaczelo dzialac. Pieniadze plyna do Francji. i tak ze wszystkim. Ideologia nasladownictwa, zlej woli, celowej glupoty i wlasnych korzysci, przecie lepiej zasiadac w radach nadzorczych, pomiesci tam swoje dzieci niz pracowac dla korzysci narodu. Ostrzegali przed pojsciem ta droga i noblisci i eksperci z japoni, korei, singapuru czy chin. Celowa cwana polska przebieglosc wygrala.