Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Monachium: w oczekiwaniu na powrót przeszłości

(1)
Tęsknota za światem opartym na znanych do tej pory zasadach wybrzmiała na tegorocznej konferencji głośniej niż pomysły na stworzenie nowych zasad. A gdy stare reguły nieuchronnie słabną, do czasu stworzenia nowych najłatwiej mają najsilniejsi.
  • 2019-02-19 04:31 | Patagon

    Monachium: w oczekiwaniu na powrót przeszłości

    Co to sie stalo ze polityka wziela sie za analityke rozpadu swiata dwubiegunowego i narodzinach nowego grozniejszego ukladu wielobiegunowego. To nad czy zastanawia sie np Nowa Konfederacja i mlodzi polscy geoanalitcy zawitalo jako powazny artykul w tym propagandowym pismie.
    I dziekuje ze pan podjal tak wazny dla nas wszystkich temat, moze sprobuje pan kontynuowac o miejscu Polski i generalnie Europy jesli taka zostanie, o perspektywach i zagrozeniach. Kto wie czy polska znowu tym razem na zawsze nie utraci swojej niepodleglosci w ciagu najblizszego cwierczwiecza?
    Patrzac z punktu widzenia gwaltownej ewolucji poteg, nasze nienawisci prowadza wprost do utraty niepodleglosci. A jak wiadomo czy car czy bolszewik czy cesarz i faszysta mieli nas za mieso armatnie i podpalke w piecu. W najlepszym razie powolnym konaniu z wycieczajacej pracy w lagrach