Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Siedem lat po Amber Gold

(2)
Po zaledwie siedmiu latach sprawa Amber Gold zmierza do finału. Trudno mówić, że będzie szczęśliwy, bo żadna ze stron nie wydaje się usatysfakcjonowana.
 • 2019-02-19 22:50 | jaroslaw1951

  Amber Gold

  Jezeli to była piramida finansowa to dlaczego Marcin P inwestował w Polsce w nieruchomości , linie lotnicze ? W przypadku piramid raczej kumuluje sie gotowke i sie transferuje w bezpieczne miejsce.
 • 2019-02-20 07:57 | kaesjot

  Re:Siedem lat po Amber Gold

  Jeśli toczy się rozprawa przeciw oszustom gdzie jest 10 000 poszkodowanych to czy orzeczenie o winie i wysokość kary zależy od ilości przesłuchanych poszkodowanych?
  Jeśli przesłucha się 100 losowo wybranych poszkodowanych i wszyscy zeznają tak samo to można przyjąć z prawdopodobieństwem 99,9% że pozostałych 9 900 poszkodowanych to potwierdzi.. Nawet jeśliby z tej grupy stu twierdziłoby inaczej niż reszta 9 800 świadków to wpłynęłoby na stanowisko sądu w sprawie winy i kary ?
  Dlatego popieram nowelizację wprowadzającą zasadę, iż w tego typu sprawach nie ma potrzeby przesłuchiwania przez sad WSZYSTKICH poszkodowanych.
  Od załatwiania roszczeń poszkodowanych jest syndyk masy upadłościowej oszustów.