Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska dalej śni o potędze

(9)
To dopiero będzie dobra zmiana, gdy zostaniemy sami na tym łez padole, ewentualnie z hodowlą na mięso i futra.
 • 2019-02-28 05:53 | woytek

  Kompradorzy Wyszehradzcy odbyli lot na kukułczym gniazdem

  Posiedzenia Grupy Wyszehradzkiej w Jerozolimie ? Sama podróż do Jerozolimy przedstawicieli tej grupy w czasie zimy z pewnością spotkała się z życzliwym przyjęciem urzędasów marzących o wakacjach w ciepłym klimacie.
  Miesiąc luty roku 2019 przejdzie do historii Prawa I Sprawiedliwości. Ilość wpadek zupełnie niezrozumiałych dla wyborców PiS i obecnego prezydenta przekroczyła granicę odporności nerwowej. To był całkowity odlot w krainę baśni o potędze IV RP.
  Całe szczęście , że przedstawiciel dyplomacji najbliższego sojusznika sprowadził tych "rycerzy szczerskich" na mocno ubitą ziemię, przypominając im, że ich zadaniem jest uchwalanie specjalnych ustaw, realizujących zalecenia ustaw uchwalanych za oceanem. W tym momencie im się pomyliły strony świata i Wyszehradzką Grupę przenieśli do Jerozolimy.
 • 2019-02-28 09:22 | azur

  Re:Polska dalej śni o potędze

  Skandal za skandalem, a twardy elektorat wie swoje i śni swój sen.
 • 2019-02-28 10:31 | taktotak

  Re:Polska dalej śni o potędze

  Panie Profesorze! Nic dodać, nic ująć! Ale to wniosek ludzi myślących inaczej...
  Bo w PiS liczą się interesy: partyjne, kościelne, ideologiczne, rodzinne i jeszcze, jeszcze, tylko nie państwowe. To stado (nawiązanie do Bogu ducha winnych dzików) poranionych, skrzywdzonych przez życie i w związku z tym nienasyconych, ale mega ambitnych osobników, którzy dla zaspokojenia własnego ego, robią z państwem, to co robią - opisał Pan kilka wątków z ich działalności...
  Ze śpiewem "Polsko, Polsko, dla Ciebie wszystko", odcinają sobie z niej po kawałeczku, co tłustsze kąski - bo im się należy (niby co pani Szydło miała na myśli?)... Właśnie czytam Pawła Jasienicy "Dzieje agonii" 3 tom "Rzeczpospolitej Obojga Narodów" - dużo znanych mi z autopsji zjawisk...
  pozdrawiam
 • 2019-02-28 13:20 | slima11

  Re:Polska dalej śni o potędze

  Proste .Tylko charyzmatyczni i inteligentni bardzo, potrafią wzbudzić w narodzie poparcie i entuzjazm.W każdej sprawie.Pokojowej ,zbrodniczej czy szalonej.Pozostaje pytanie, czy inteligencja może iść w parze z psychopatią?Czyli ,czy Stalin i Hitler byli psychopatami?
 • 2019-02-28 18:29 | Aspiryna

  Re:Polska dalej śni o potędze

  Niestety, Polska to wciaz tylko pionek na swiatowej szachownicy...
 • 2019-03-01 10:33 | prospector

  Re:Polska dalej śni o potędze

  Grupa Wyszechradzka w Jerozolimie?Co za debil to wymyślił?Niedługo stworzymy Międzymorze i zaczniemy wojnę z Turcją .Hej szable w dłoń.
  PS.Oczywiście jeśli starczy na 500+ i inne plusy chociaż podobno PiS odzyskuje 250 mld vatu ,który do dzisiaj niewiadomo kto wziął i gdzie schował.Budżet rządowy="stoliczku nakryj się"."Za Kaczasa jedz pij i popuszczaj pasa"-to moje motto podobne do tego sprzed ponad 300 lat.""""
 • 2019-03-01 11:41 | PodBłękitnymProsięciem

  Re:Polska dalej śni o potędze

  Nie jest dla nas jasne, co jest bardziej oddalone od rzeczywistości: autor felietonów czy komentatorzy.
 • 2019-03-02 14:39 | wolenski

  Re:Polska dalej śni o potędze

  PodBłekitnymProsięciem
  "Nie jest dla nas jasne, co jest bardziej oddalone od rzeczywistości: autor felietonów czy komentatorzy".
  Nie dziwota, bo wygląda na to, że nic nie niest jasne Pod Błękitnym Prosięciem (bez obrażania prosiąt).
  JW
 • 2019-03-02 18:34 | Prowincjusz

  Re:Polska dalej śni o potędze

  @PodBłękitnymProsięciem

  Kim są " nas ". A może mamy do czynienia z królem ?