Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prof. Paruch – czołowy strateg PiS

(2)
Jeszcze rok temu mało kto o nim słyszał. Dziś oświetla go aureola czołowego stratega PiS oraz jednego z głównych intelektualistów Nowogrodzkiej i okolic. Skąd wzięła się nagła kariera prof. Waldemara Parucha?
 • 2019-02-28 19:56 | Prowincjusz

  Prof. Paruch – czołowy strateg PiS

  Właściwy człowiek na dzisiejsze czasy. Też takiego potrzebujemy.
  Fatalne wyniki w wyborach wynikają prawdopodobnie z jego przeintelektualizowanego wizerunku kojarzącego się wyborcom Prawych i Sprawiedliwych z przeciwnikami politycznymi, a nie własnym przaśnym przedstawicielstwem. Mam na przykład poważne wątpliwości czy pani Zalewska umie czytać. I to jest wymarzony pretorian Prezesa.
 • 2019-03-01 17:25 | Aspiryna

  Re:Prof. Paruch – czołowy strateg PiS

  "W 2011 bez powodzenia kandydował w wyborach parlamentarnych z 2. pozycji na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu krośnieńskim[3]. Był członkiem komitetu naukowego II i III Konferencji Smoleńskiej z lat 2013–2014 poświęconej katastrofie samolotu Tu-154 w Smoleńsku z 10 kwietnia 2010. W 2014 został członkiem rady programowej PiS. Należał do sztabu wyborczego kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy. W wyborach do Parlamentu Europejskiego w tym samym roku był liderem listy tej partii w okręgu lubelskim, jednak nie uzyskał mandatu.
  W marcu 2016, po uprzednim odwołaniu wszystkich członków komitetu redakcyjnego „Przeglądu Sejmowego”, został redaktorem naczelnym tego czasopisma."

  Wedlug powyzszych informacji (za "wikipedia") profesor juz od dawna zbieral punkty u wierchuszki PiSowskiej wladzy.

  P.S. Wyglada na to, ze dwie czolowe lubelskie uczelnie (UMCS i KUL) to prawdziwa wylegarnia PiSowskich "ekspertow"!