Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trzeci sektor jest ważny. Szczególnie dzisiaj

(1)
Zawsze chodziło nam o to, żeby dzieci i młodzież traktować indywidualnie – mówi w Światowym Dniu Organizacji Pozarządowych Krystyna Starczewska, współzałożycielka „Bednarskiej”.
  • 2019-03-03 23:42 | Patagon

    Trzeci sektor jest ważny. Szczególnie dzisiaj

    kolejna nagonka ideologiczna na szkoly po bylej quasi reformie poparta testami pisa. mnie intersuje to czy mlodzi sa zdolni i czy szkola potrafi podtrzymac i rozwinac zainteresowania naukowe, biznesowe, kreatywnosci, czytelnictwa itd w usa sa szkoly podstawowe 8 lat srednie 4 i studia 5 i wiecej mozna skonczyc wczesniej, dla uczniow zdolnych jak moj syn mial szanse konczyc szkole srednia ze studiami i majac 19 lat zostal bachelor dergee, teraz robi doktorat z pominieciem magisterium tzw MS. i chlopak ma gdzies poznawanie innych ludziow ale kontaktuje sie z wieloma ze swiata via internet, pracujac nad swoim projektem. i jakos nie widze zeby mial potrzeb\e poznawania tych innych spoza jego kregu zainteresowan.
    koreanczycy chodza do szkoly juz od 2 roku zycia, sa przeladowani nauka, jak wiekszosc z dalekiego wschodu. za to ich osioagniecia sa wyjatkowe. i nie widze u nich pasji do poznawania i nauki o obcych, interesuja ich innych osiagniecia naukowe i porownanie swoich. a jak siorbali japonczycy jedzac zupe tak siorbia do dzisiaj. tyle ze maja swoje toyoty i sa cholernymi rasistami, uwzajac siebie za najinteligentniejszy narod swiata. zreszta od kilku lat maja tyle samo noblistow co amerykanie.
    i nikt ich zadnej tolerancji ani lgbt ani homolubnosci czy innych fanaberii nie uczy, tylko nauka i nauka ponad wszystko za co nierzadko placa w tej konkurencji samobojstwami.