Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Macierewicz przegrał głośny proces o degradację oficera

(7)
Naczelny Sąd Administracyjny prawomocnie potwierdził, że degradacja płk. Krzysztofa Duszy do stopnia szeregowego była bezprawna. Oznacza to, że podatnicy znów zapłacą za decyzje byłego szefa MON i jego ludzi.
 • 2019-03-14 21:30 | Aspiryna

  Usmiech zdrajcy?

  Czy Antoni "Che" Macierewicz bedzie kiedys osadzony za zdrade stanu???
 • 2019-03-14 22:41 | woytek

  Re:Macierewicz przegrał głośny proces o degradację oficera

  Macierewicz to postać tragiczna jak z bajki braci Grimm. Jeżeli tego nie widzi Naczelnik, to biada Polakom posiadającym takie elity polityczne.
 • 2019-03-15 00:53 | Zdzislaw Kukula

  cenzura!!!!!!

  Zwiń komentarze
  Zdzislaw Kukula zkukula@bellaliant.net
  przed chwilą
  Cenzor tygodnika "Wprost" od pol godzimy blokuje kazdy moj post jaki probuje tam zamiescic po obejrzeniu w amerykanskiej Tv programu o katastrofie smolenskiej jaki kilka dni temu widzialem na kanale TV Discovery.
  od lat ogladam wszystkie katastrofy lotnicze na amerykanskim kanale TV Discovery I wszystkie sa autoryzowane przez NTSB.... sa o wiele bardziej wiarygodni niz CIA I FBI razem wziete,,, w ciagu przeszlych lat widzialem jak CIA I FBI probowaly wmowic NTSB ,ze niektore z katastrof byly dzielem terrorystow I niestety ta propaganda sie nie udala bo NTSB posiada najwyzszej klasy fachowcow, ktorzy nie daja sie nawet oglupic propagandize poliycznej USA. Gleboko wierze ,ze gdyby Polska powierzyla by sledztwo katastrofy Smolenskiej tej komisji zamiast polegac na Macierewiczu I spolce to juz wiele lat temu mielibysmy prawdziwa odpowiedz na to co wydarzylo sie w Smolensku-musze dodac,ze w swoich badaniach katastrof NTSB ma dostep do wszystkich militarnych I wywiadu anerykanskiego informacji.W programie , ktory ogladalem amerykanie stwierdzili ,ze wbrew przepisom w kabinie pilotow w czasie ladowania w Smolensku byli Kazana I Blasik , ktorzy na polecenie Lesia mocno naciskali na pilotow by ladowali w warunkach niemozliwych do ladowania, czyli poparli opinie Macieja Laska I raport Millera,w ktory ja sam w przeszlosci nie wierzylem,powiedzieli ,ze pod naciskiem ludzi Lesia polski samolot zeszedl ponizej 100 metrow wysokosci a konkretnie ponizej 20 metrow bo wysokosc 100 metrow byla liczona do dnia glebokiego wawozu nad ktorym samolot zblizal sie do lotniska w rzeczywistosci lecieli na wysokosci ponizej 20 metrow jesli liczyc ja do poziomu plyty lotniska ktorego plyta lezala o wiele wyzej niz dno wawozu - nie potrafili wytlumaczyc dlaczego polscy piloci nie zareagowali na automatyczne ostrzezenia "podciagnij do gory,ziemia przed toba" … stwierdzili ,ze rosyjscy kontrolerzy nic nie zawinili I zachowali sie profesjonalnie. I taka jest prawda.Na pytanie czy zrezygnuje z ogladania Discovery kanal - odpowiadam NIGDY.
 • 2019-03-15 12:01 | zak1953

  Macierewicz działa poza komisją

  Zdzislaw Kukula
  NTSB jest federalną instytucją zajmującą się wypadkami lotnictwa CYWILNEGO, podobnie jak KBWL. Niestety Tupolew 154, który w 2010 roku uległ zniszczeniu w Smoleńsku, w sensie prawnym był samolotem wojskowym. A wypadkami takich samolotów zajmuje się w Polsce Komisja Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego, działająca zupełnie odrębnie od instytucji cywilnych. Gdyby na pokładzie Tu 154 znajdował się obywatel USA, to przedstawiciel amerykańskiej władzy lotniczej miałby prawo uczestniczyć w badaniach przyczyn jego rozbicia. Teoretycznie polska komisja rządowa mogłaby zwrócić się do strony amerykańskiej o pomoc w badaniach. Ale jednak tego nie zrobiono. Czy próbowano? Nie słyszałem. Faktem jest, iż rzecz rozgrywa sam Antoni Macierewicz. W widomy niemerytoryczny sposób
 • 2019-03-15 16:45 | slima11

  Re:Macierewicz przegrał głośny proces o degradację oficera

  TO nie Antoni przegrał a prezesowi dołożono jeszcze jedno ziarenko niegodziwości.A z tych ziarenek powstaje wieża ..Czy to Popiela w wierzy zjadły myszy ,bo nawet koty nie pomogły?
 • 2019-03-16 13:23 | Michał Jarzyński

  Re:Macierewicz przegrał głośny proces o degradację oficera

  Macierewicz przegrał proces , a ile Polska armia przegrała pod jego wodzą, dlaczego o tym się nie mówi i nie pisze..

  Mój stosunek do Macierewicza określiłem już dawno :
  https://cont.ws/@id274487487/376479


  Dziwne ,że nikt wtedy nie protestował wraz ze mną.......za mój protest okrzyknięty zostałem wrogiem ludu i ruskim agentem;

  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/12/polski-oficer-macierewicz-jest-wrogiem.html

  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/12/byy-komandos-atakuje-macierewicza-ma.html

  Łódź, dnia 15 marzec 2019 r. dysydent, komandos Michał Jarzyński
 • 2019-03-24 04:49 | Roman T.

  Re:Macierewicz przegrał głośny proces o degradację oficera

  I co dalej? Czy zostanie przywrócony na stanowisko które zajmował przed 'degradacją'? Czy otrzyma jakieś zadośćuczynienie za krzywdę wyrządzoną przez psychola - świra - agenta obcego państwa (niepotrzebne skreślić)?