Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Piruet

(4)
Morawiecki to naprawdę wyjątkowy facet. Co tydzień w innym mieście staje przed tłumem i zamiast w lusterku goli się w mikrofonie.
 • 2019-03-19 17:32 | Zwieracz

  Brak felietonów

  Panie Stanisławie,

  proszę o więcej felietonów.
  Bardzo ubolewam nad ich rzadszym ukazywaniem się!
 • 2019-03-23 14:36 | slima11

  Re:Piruet

  Panie Stanisławie Kochany.Une Polityki nie kochają ,ale aby nienawidzić, czytają , więc piszę ,mając nadzieję ,że pomogę, zanim zapadną decyzje.Za Gierka odkryto na Suwalszczyżnie potężne złoża metali szlachetnych.Ich wydobycie to degradacja przyrody takA ,że Putin omijałby ją z daleka/ALE ,jak pojawi się tam pan Mateusz ,to być może ogłosi ,,,ŻE ABY BUDOWAĆ WIEŻE NA CZEŚĆ WODZA ,,TE SKARBY TRZEBA WYDOBYĆ..lUD PRZYZWYCZAJONY DO CZYSTEGO POWIETRZA ,POWINIEN JUZ KUPOWAĆ CHATY w KatoWicach ,,gdzie powietrze, jak na ANTARKTYDZIE..PAN jak najszybciej ,bo Wigry spłynĄ do kopali IM.JAROSŁAWA.
 • 2019-03-23 20:09 | MajsterKlepka

  Re:Piruet

  No i po co ten Sellin mówiąc o chłopcach do bicia tak jeszcze podnieca tych księży, rozpalając wyobraźnię. Przecież tam niejeden sutannowy chętnie by się nadstawił.
 • 2019-03-25 13:05 | J.E. Baka

  Re:Piruet

  Świetnie i w punkt. Na marginesie: z PiS-em i polskim Kościołem to jak kiedyś z Partią i Leninem w ZSSR. Mówimy Lenin - myślimy Partia i na odwrót. To się już tak splotło, że chyba nie do rozwiązania. I pomyśleć, że PO, a swoim czasie też SLD, też mizdrzyły się do tego ostatniego. Niestety bez wzajemności. Przecież po co Kościołowi jakieś blade atrapy, skoro Prezes nie pozwoli, żeby ludziom Kościoła spadł jeden włosek z głowy, a w razie czego jeszcze rozpęta nagonkę wobec różnych "zboczeńców" i "deprawatorów", którym się wydaje, że ludzi Kościoła można pociągnąć do jakiejś odpowiedzialności, zwłaszcza finansowej. Zapomnij! Przecież to Polska.