Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sędzia ukarana dyscyplinarnie za orzeczenie. To tragifarsa

(4)
Sędzia Alina Czubieniak uchyliła areszt wobec upośledzonego 19-latka, za co została ukarana przez „dobrą zmianę”. Może się jeszcze odwołać do innego składu neosędziów z Izby Dyscyplinarnej. Ale efekt da się przewidzieć.
 • 2019-03-26 11:32 | Prowincjusz

  Sędzia ukarana dyscyplinarnie za orzeczenie. To tragifarsa

  Czemu neosędziowie, to chyba pseudosędziowie.
 • 2019-03-26 12:52 | psr18gh

  Re:Sędzia ukarana dyscyplinarnie za orzeczenie. To tragifarsa

  Ile jeszcze złego wygeneruje "dobra zmiana" ? Jak tych karierowiczów ukarać ? Czy w przyszłości będzie możliwe uporządkowanie tego bałaganu po "dobrej zmianie" ? Czarno to widzę. Ostrzeżeniem był Tymiński. Jeżeli facet znikąd był zdolny w krótkim czasie zawładnąć umysłami setek tysięcy Polaków to trudno być optymistą w naszym kraju.
 • 2019-03-27 14:11 | psr18gh

  Re:Sędzia ukarana dyscyplinarnie za orzeczenie. To tragifarsa

  Ma rację pani kpt. Maria Mirecka-Loryś że okupacja sowiecka zniszczyła naród moralnie. Casus Tymińskiego jest tego bardzo dobrym przykładem. Zrozumiał to szybko taki jeden facet stwierdzając: "ciemny lud to kupi". Przeistoczył to w rzeczywistość NADPREZES bez odpowiedzialności serwując nam teraz "Piątkę". Nawet Rzymianie rozumieli, że SUWERENA trzeba cały czas "karmić", inaczej się zbuntuje i znajdzie sobie innych do rządzenia.
 • 2019-03-27 18:43 | kaesjot

  Re:Sędzia ukarana dyscyplinarnie za orzeczenie. To tragifarsa

  A jakby jej nie ukarano to zrobiłby się medialny szum, że PISiory wypuszczają na wolność bardzo groźnych pedofilów!
  Bo w tym wszystkim nie liczy się CO zrobił, lecz KTO zrobił !
  Nigdy nie byłem zwolennikiem PIS czy wcześniej PC a Kaczyńskich w szczególności ale uczciwie trzeba przyznać, że podejmują jakieś działania naprawcze tam, gdzie rządzący wcześniej problemu nie widzieli lub nie potrafili ( może nie chcieli ? ) skutecznie, z korzyścią dla ogółu rozwiązać .
  Skończyć trzeba wyłącznie z krytykowaniem tego co robi PIS.
  Niech opozycja zaproponuje inne, lepsze i skuteczniejsze działania i przekona wyborców, iż sama to zrobi lepiej a nie ograniczy się tylko do obietnic przedwyborczych.