Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(56)
Komentarze użytkownika: RUCH040404
  • 2009-08-30 22:00 | RUCH040404

Re: To nie jest kraj dla bogatych ludzi

NIE ma ZAZNACZONEGO tekstu*- jest jedynie czytanka na mp3 ********************** tytuł::: KRYSZTAŁOWA WANNA i złote klamki STANISŁAWA CIOSKA SZANOWNI PAŃSTWO, w związku z ciekawą, jak dla mnie, publikacją JOANNY SOLSKIEJ =POLSKA "TO nie jest kraj dla bogatych"= http://www.polityka.pl/to-nie-jest-kraj-dla-bogatych-ludzi/Text01,1460,300208,30/, postanowiłem sobie INTELIGENTNIE ZAKPIĆ z pana DARIUSZA MIŁKA. KTÓREGO w swoim tekście JOANNA SOLSKA nazbyt "dołuje"-taka praca dla maluczkich. KIEDYŚ za PRL-u MALUCZKIM wystarczała kryształowa wanna + złote klamki w domu-willi/? /obecnego exAMBASADORA w ROSJI pana Stanisława Cioska. AD MERITUM::: Szanowni Państwo z NG2/CCC/, czy w ramach jakiejś opcji charytatywnej, moglibyście wyposażyć pana WALDEMARA REMBALSKIEGO z DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ " Jutrzenka" w ZGORZELCU, ul. Przechodnia 8 , pok nr 64 w parę obuwia wyjściowego??? POST SCRIPTUM::: OCZYWIŚCIE moja prośba ma drugie dno, a nawet TRZECIE; ale to już jest kwestia CIEKAWOŚCI-zresztą NATURALNEJ. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11-cie years SANStravail/JOBless[ARBEITlos, nein LOSarbeit-taki LOS] , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / 075 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM / RUCH040404@WP.EU
  • 2009-09-13 13:05 | RUCH040404

Re: ZamurowaniWpogardzie-AROGANCJI

pani JoannoSOLSKA, ZAPRASZAM BENDYKA i POLITYKĘ do naszego internetowego projektu 2003-2004. NAPRAWDĘ, POLITYKA nie musi się narobić, wystarczy zataszczyć się do PAŁACU KULTURY i NAUKI w WARSZAWIE na piętro bodajże XVIII?kursuje WINDA-o ile dobrze pamiętam-ale do sprawdzenia, piętro, a nie winda. A bankowo do www.zpp.pl[ ZWIĄZEK POWIATÓW POLSKICH = LIGA INICJATYW POWIATOWYCH]. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / 075 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM / RUCH040404@WP.PL
  • 2009-09-13 16:00 | RUCH040404

Re: O poziomie dyskusji w TVP Info

BYŁBYM WDZIĘCZNY TVPinfo, gdyby poinformowała pana ANTONIEGO MUROWSKIEGO na jakich zasadach finansowych gościł w TVPinfo pan Janusz KORWIN MIKKE . A JUŻ szczególnie, JAK zakonczyło się sądowe starcie pana KORWINA z Prezesem SN i w sprawie niegrzecznej-chamskiej wypowiedzi KORWINA NA TEMAT POLSKIEGO sądu=SN/sądownictwa/ i w związku z WYPOWIEDZIĄ WS. orzeczenia przez SSN prof. Piotra HOFMAŃSKIEGO+SKŁAD kasacji pana Premiera JÓZEFA OLEKSEGO= tzw. tajnego agenta=współpracownika SB= zatajenia takiej współpracy. BYĆ może TVP-info uwielbia zapraszać do OKIENKA "WYRAZISTE" osoby; co w jakiś sposób może być zrozumiałe, w formule "puszczania BĄKÓW" na salonie. OCZYWIŚCIE SALONIE TVP. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / 075 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM ad vocem::: upraszam szanownego MODERATORA o wysłąnie obu naszych majli-głosów DO komisji ETYKI TVP.
  • 2010-03-07 08:25 | RUCH040404

NEMO do GIETKI

SZANOWNA PANI redaktor=PSR, nadal nie mam od MODERATORA pani twórczości sygnału dlaczego PREWENCYJNIE MNIE WYRZUCIŁ z dyskusji o bezdomnym GIETKI. I TO JAKOŚ RZUTUJE NA MOJĄ ambicję -TEŻ. WIĘC czekam NIEUTULONY W ŻALU. ad meritum:: WPISUJĄC się szerzej w emocje DANIELAdePASSE , RAD bym zasygnalizować "ŻYCIE NA bombie" red. , pardon, pismaka PAWŁA GOŹLIŃSKIEGO , PAGE 22, G.W. 6-7.03.2010;;; na marginesie przypominam GIETCE, pani EDYTO, ŻE JUTRO MAMY Międzynarodowy Dzień Kobiet i PO-łowic parytetki SOLSKIEJ, ORAZ ZGORZELECKIEJ uKRAINKI hanny błaszyńskiej z GOERLITZ- NA TEN CZAS- w eto BREMIJA. I tam ten GOŹLIŃSKI +* WYNOSI POD NIEBIOSA Edytę Geietkę, zapominając o TERENI TORAŃSKIEJ-taki pech. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM/ RUCH040404@wp.EU
  • 2010-03-08 08:20 | RUCH040404

ZAMORDYZMwZGORZELCU

ZAMORDYZMwZGORZELCU NOMENomen JAGIENKA= "Mój CI on" i z okazji MANIFY 8 MARCA 2010 "Wolność słowa na Białorusi, warszawska akcja AI w 2005 r. Na zdjęciu Andrzej Poczobut." SZANOWNA PANI POłowico polskiej demokracji, na MARGINESIE doświadczeń BIAŁO i ruskich pragnę uczulić demokratów z demokratycznej spółdzielni POLITKA, że od wielu miesiący nie mogę skutecznie złożyć apelacji[ powtórka z ROZRYWKI, jak wcześniej z II K 865/09 SR w ZGORZELCU+ prok. LUCJAN NOWAKOWSKI od in spe mgr prawa EDWARDA ZALEWSKIEGO-niechaj żyje i rozkwita PG mgr prawa ANDRZEJ? SEREMET] od wyroku-postanowienia-ORZECZENIA SR w Zgorzelcu od kary więzienia za rzekoma obrazę SR-sędziego=SSR i rzekome NARUSZENIE powagi tego sądu w ZGORZELCU;;; PO-waga polskich sędziów TO piękna rzeczSPRAWA WARTA ochrony. A KONKRETNIEJ, Prezes SR i do dzisiaj odmawia mi wglądu [ co stanowi nieusuwalnyWARUNEK właściwej apelacji z art. 176.1 K III RP pana profesora prawa pracy LECHA KACZYŃSKIEGO, a nawet jej BEZpodstawności] w akta sprawy= protokół rozprawy z dnia 14.11.2008 w którym SR wydał decyzję o uwięzieniu; pomimo tego, że z art. 156 par 1KPK jest możliwy fakultatywny dostęp "osoby TRZECIEJ-innej= PIECZONKA" do tych AKT SPRAWY SĄDOWEJ. WIĘC byłbym wdzięczny DEMOKRATOM, nie tylko z POLITYKI, o pomoc w tej "szemranej " SPRAWIE- PO/PR w Jeleniej Górze znają temat+ pani EWA ŚWIDERSKA z GABINETU MS+PG senatora mgr prawa KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO. Trzeba TRAFU, że w innym sądze i w Katowicach zakłócanie porządku przez KPN=SŁOMKA cieszyło się większą estymą polskiego sądu-SĘDZIÓW i ukarani zostali w apelacji "oczyszczeni z zarzutuKARY" == http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7599105,Zadurzony_KPN_owiec_jednak_nie_pojdzie_do_psychiatryka.html?utm_source=Nlt&utm_medium=Nlt&utm_campaign=856991 + DARIUSZ KOROTKO&Marcin Pietraszewski<listy@katowice.agora.pl> A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM/ RUCH040404@WP.PL
  • 2010-03-09 06:46 | RUCH040404

Re:Białoruś dokręca śrubę

2010-03-08 17:18 | szopa Re:Białoruś dokręca śrubę [b]KOCHANY szopa[/b], i jak tu nie kochać RODAKÓW , KTÓRZY czytają ze zrozumieniem. A nawet mają AMBICJĘ kierować RUCHem prawostronnym. MOŻE powinieneś swoje RYGORYZMY realizować na łez PADOLE i stadionie ŁÓDZKIM w nawalance POLSKO-POLSKIEJ; pasjami lubię AMBICJONERÓW od krótkich TEKSTÓW. POLECAM , też w POLITYCE pana KUBĘ WOJEWÓDZKIEGO. ŻYCZĘ PRZYJEMNEJ lektury. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-03-09 06:57 | RUCH040404

Re:Seremet spodziewany, Seremet powołany

NO proszę [b]SZOPA ma ambicje [/b]patrzeć SEREMECIE na rączki. NIE może być "WICIA na kocie jedzie". JAK W TYM SKECZU słowno-MUZYCZNYM[ muzykę proszę sobie dośpiewać] "ZŁAPAŁ TATAR tatarzyna, a tatarzyn za ŁEB trzyma". [b]SZOPA wyrastasz na GOŚCIÓWĘ[/b] ZAPRASZAM CIĘ SZOPO do kpk, kk. BO MOŻE JESZCZE z tego wyjdziesz, pardon ZROZUMIESZ . KOCHANY , jakby nie rozumiesz ISTOTY tej zabawy. TO WŁAŚNIE pismacy mają [i]PROGRAMOWAĆ[/i] Prokuratora Generalnego[ no nie tylko, ale mają specyficzne NARZĘDZIE], żeby nam się chciało żyć pod knutem art. 217 kk-ha, ha, ha, art. 222 par 1 kk. NO ale od TEORII dziennikarstwa jest pan drrrrrrrrrrrrr JACEK ŻAKOWSKI-ksywa [b]OC w RZESZOWIE[/b];; jeżeli SZOPO wiesz "do czego piję".
  • 2010-03-09 07:16 | RUCH040404

Re:Seremet spodziewany, Seremet powołany

• 2010-03-09 07:46 | RUCH040404

2% POLAKÓW rozumie pana prof. STANISŁAWA DĄBROWSKIEGO, a reszta MATOŁY.

NO i MAMY problem [b]Mister ADAMooooooooo 2222[/b]. PROBLEM ze zrozumieniem ISTOTY RZECZY tkwiącej w KK+KPK+ KW- nie mylić z PZPR. I jak mówił pan prof. STANISŁAW DĄBROWSKI z KRS -zarzucając drrrrrrrrrrrr JACKOWI ŻAKOWSKIEMU , że tylko 2% obywateli rozumie ustawę o KRAJOWEJ RADZIE SĄDOWNICTWA filara prawa PANA proffessorre MARIANA FILARA[ patrz sprawozdanie sejmowe odczytane przez KRS-DĄBROWSKI]- reszta = 98% to matoły, włącznie z niżej podpisanym. AD MERITUM:: TO nie środowisko zagłodziło na śmierć RUMUNA w KRAKOWIE. TO pan CLAUDIU CRULIĆ zagłodził się na śmierć SAM-osobiście. BO był człowiekiem UCZCIWYM, pardon, to był przecież cygan. A CYGANOWI -RUMUNOWI jakoś nie wypada poświęcić jakiegoś krakowskiego zaułka-uliczki Jego IMIENIA. NO BO CZY pan mgr prawa SSO ANDRZEJ SEREMET może sobie wyobrazić uliczkę imienia GRZEGORZA PRZEMYKA w WARSZAWIE;;; panie NR "Adamie Zagozda"??? INNYMI SŁOWY, [b]ADAMIE 2222 [/b][ skąd te dwóje w Twojej świadomości???], gdybyś "WPADŁ na dzień do TOMASZOWA", pardon, ZGORZELCA, to może byś wywęszył w INTERNECIE mój wpis o ZYGMUNCIE WŁOCHU 27 MARZEC ANNO DOMINI 2007[ trzeba trafu, że inny POLAK z VANCOUVER i bynajmniej nie NASZ ukochany ADAŚ, ale ROBERT DZIEKO/AŃSKI, ma więcej wpisów od tego WŁOCHA. I to mnie budzi POnocy pani JOANNO SOLSKA- jak tak można BYŁO]. AD VOCEM:: Tak JUŻ mamy [b]panie generale ANDRZEJU MATEJUK[/b] pod czachą, że lejemy KROKODYLE łzy nad jakimś RUMUŃSKIM CRULICEM, a nie "szturchamy" polskich prokuratorów za śmiertelne żniwa na PO-lskich drogach. NO ale może ten CRULIĆ zasłużył na GODNE traktowanie i ocenę swojego tragicznego CZYNU, a tabuny nawalonych MARYCHĄ MŁODZIENIASZKÓW , jakby MNIEJ? A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-03-09 08:17 | RUCH040404

PROKURATORZY na szafot, RBESPIERReeeeeeee DANTONA czeka

[b]NAIWNYCH nie sieją , SAMI SIĘ rodzą w wieku 27-40-50 lat . I TAK MAMY w tym przypadku , [b]wezwania do "czystki" PROKURATORÓW [/b]i kolegów pana pułkownika KRZYSZTOFA PARULSKIEGO- a kiedy??? wężyki generalskie od pana PREZYDENTA. AD MERITUM:: KOCHANA skądinnąd GABRIELeeeeeeeeeeee, ogłasza prokuratorską ABOLICJĘ- nieco mniej cieszy naiwnośćSTOSOWANA. ALE gdyby GABRIELeeeeeeee poczytała sobie do PO-duszki kodeks karny , do czego zachęcam w imieniu pana senatora KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO, to by ZNASZŁA art. 231 kk. PROBLEM tylko w tem, czy pan senator mgr prawa KRZYSZTOF KWIATKOWSKI -posiadacz dwóch IMMUNITETÓW, da się zaciągnąć przed oblicze POlskiego sądu pana SSO mgr/drrrrrrr ANDRZEJA SEREMATA. Jak na razie , PO JELENIA GÓRA i PK EDWARD ZALEWSKI "cudów zręczności " dokonują, żeby mój prywatny akt oskarżenia z art. 485 KPK+ związane przeciwko PROKURATOROWI GENERALNEMU Krzysztofowi Kwiatkowskiemu-też był podmieciony pod dywan=czytaj UWALONY. I to mnie dopinguje. A pana panie mgr JERZY BACZYŃSKI ze spółdzielni demokratów POLITYKI??? "ZAPRAWDĘ , powiadam WAM warto... ." KONKLUDUJĄC: Panie PROKURATORZE GENERALNY- "[i]PIECZONKA ante portas[/i]".[/b]. CZEKAM na PO-słuchanie na ulicy Barskiej ZAPEWNE-chyba. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM/ ruch040404@wp.pl
  • 2010-03-10 07:44 | RUCH040404

NOWE angaże PROKURATORSKIE kadrowca senatora KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO

MÓJ ukochany DZIUBDZIUŚ senator mgr prawa KRZTSZTOF KWIATKOWSKI, bawi się w kadrowca pana PG mgr ANDRZEJA SEREMETA i PO-maga MU w kreowaniu nieusuwalnych PROKURATORÓW KRAJOWYCH. Byłbym cały w skowronkach, gdyby POLITYKA zechciała ustalić , czy owe NOMINACJE były w jakimś zakresie KONSULTOWANE z panem SSO mgr ANDRZEJEM SEREMETĄ. BO WTEDY mój SZACUNEK dla pana PROKURATORA senatora mgr KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO by POprostu WZRÓSŁ. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-03-15 04:18 | RUCH040404

bajdurzenie STASIA

TYMbardziej panie STANISŁAWIE muszę zacytować starorosyjskie powiedzenie-SKAZKA= "TAK to raz na dnie stakana wstrietił KARLIK wielikana. Kak ŻE TY POLAZŁ W STAKAN , udiwiłsja wielikan". Informuję POLITYKĘ, że po bratersku poprosiłem PREZYDENTA POLSKI, aby mi pomógł uzyskać od pana JAROSŁAWA AUDIOvideo Jego-Jarosława przemówienie na KONGRESIE kreacjonistów polskich . TYM pisze o plażach egipsko-tunezyjskich dla milionów w 2020- gratuluję wytrwałości , NABYWANEJ z wiekiem. PRZYPOMNĘ ZATEM, że dla milionów, TAKICH , JAK ja-PARDON że się przed szereg PCHAM- mieliśmy poPIS z 3mln mieszkań, dla KAŻDEGO po jednym , z widnąKUCHNIĄ, albo tylko WIDOCZNĄ [ na MARGINESIE-AGNIESZKA GIETKA pisze o mieszkaniach dla pogorzelców z KAMIENIA POMORSKIEGO.] KONKLUZJA:: A zatem panie JAROSŁAWIE KACZYŃSKI, zanim PAN zaczniesz cierpieć za MILIONY, zrób PAN pierwszy kroczek i w kierunku PIECZONKI. ZAPEWNIAM wspaniałe przeżyciaDOZNANIA i płatneSZKOLENIE. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-03-15 04:59 | RUCH040404

STASIUnaiwniaczek

STASIECZKU KOCHANY, czy ten BIULETYN DYREKCJI GDDKiA, nie wypadł Ci aby z GAZETY WYBORCZEJ, nośnika sukcesów POLSKICH. TEMAT przerabiany przez ŚWIRA MARKA KONDRATA, pod batutem KOTERSKIEGO. BO ja też dopadłem ten sam BIULETYN [ jaka ta POLSKA mała] i też się onanizowałem-excouze le mot na SUCHO. CO GORSZE i obecnie , odczuwam NIEKŁAMANĄ intuicję , że ten skecz GAZETY WYBORCZEJ trwa nadal ;;; bo ojczyzna w POTRZEBIE. OT wystarczy , że POZNAŃSKI [kto to jest POZNAŃSKI wie pani ANIA] postraszy TP SA panią prezes STEREŻYŃSKĄ z UKE i już za chwilę TePSA "wali" wielostronicowe i w kolorze[ wystarczy kilka PODkreśleń] OGŁOSZENIA , jak to robi OBYWATELOM dobrze. A pani Prezes STEREŻYŃSKA przeciera oczy ze ZDUMIENIEM, że z POZNAŃSKIEGO taki sprawny "naganiacz";;;; och, zagalopowałem się panie NR "ADAMIE ZAGOZDA". Więc zapraszam do przepięknej URODY ZGORZELCA pani AGATYaiutoSARACZYŃSKIEJ i naszego burmistrzaRAFAŁAzDOLNEGOśląska. 3D CAMERONA to mały PIKUŚ- no szczeniaczek z koszulinką w zębach. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM #################### W raczej brudnym i wlokącym się pociągu czytałem na 24 kolorowych wielkich stronach o wspaniałych autostradach, jakie powstaną przed Euro 2012 – z wbudowanymi w jezdnie „inteligentnymi systemami komputerowymi, które same potrafią się uczyć przez analizę danych historycznych”. Znając temperaturę i wilgotność pod szosą, nad szosą i w samej szosie, gdy tylko jakaś blokada będzie groziła, to „system komputerowy każdemu kierowcy z wyprzedzeniem powie, jaką wybrać alternatywną drogę przejazdu”. Takie cuda ogłasza GDDKiA, która obchodzi 190 lat centralnej administracji drogowej na ziemiach polskich, a poprzez sieć autostrad, „na które czekamy od lat i zbudujemy przed Euro 2012” oraz potem kolejne, bardzo nam się poprawi bezpieczeństwo jazdy. Sto dziewięćdziesiąt lat? To znaczy, że gdyby Napoleon osiem lat później ruszył na Moskwę, to by sobie na nią jechał przez polskie ziemie prawie tak jak my teraz – szybko i bezpiecznie.
  • 2010-03-15 05:17 | RUCH040404

STASIECZKU-znowu MUSZĘ

[b][/b][i][/i]"Pamiętasz sprzed pół wieku kartkę na drzwiach baru pod Olsztynem: „bar czynny do ostatniej porcji kartofli”? – Pamiętam. – No to właśnie ja, z tego baru pod Olsztynem." ALEŻ Kochany STASIU-pzrepraszam za konfidencję , zajrzyj do PANI PREZES TOMKIEL de domo z UOKiK. WŁAŚNIE pani PREZES ma na tapecie regulamin promocji "KARTOFLI" za grosik w CARREFOURze. DYREKCJA CARREFOUR wiedziona nieprzepartą charytatywnością rozdaje produkty żywnościowe za GROSIK. SKECZ polega otóż na tym, że regulamin PROMOCJI pozwala DYREKCJI zakończyć promocję po GODZINIE, od jej rozpoczęcia. ALE o tym klient-ka i rodak- PARDON pania MAGDALENĘ ŚRODĘ-rodaczka pani PREZES z UOKiK może dowiedzieć się jedynie wtedy , gdy MU, pardon JEJ, ZABRAKNIE jajek w kojcu z jajkami- czyli osobiście w sklepie. I jak tu nie kochać MARKETINGU STOSOWANEGO. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-03-28 12:12 | RUCH040404

Re:Król ozonu i KRÓLEWNA JoannaSOLSKA.

PANI V-ce PREZES SPÓŁDZIELNI POLITYKI , czekam na odpowiedź w sprawie pana KRÓL ozonu, JAK się PANI DOKOPIE W archiwum polityki MOJEGO MAJLA do Pani. Z okazji ŚWIATOWEGO DNIA wody=MARZEC 2010 byłbym zobowiązany za PROFESJONALNĄ wścibskość w zakresie AGENDY 3 x 20%. moze ZNAJDZIE PANI PARĘ MINUT NA SPOTKANIE w radiowej TRÓJCE, jak DANIEL Passe SKREWIŁ. Oczywiście po uprzednim przygotowaniu i dokumentacji TEMATU. POST SCRIPTUM:: oczywiście KRÓLA OZONU też zapraszam jak ma trochę KASY , by być KOCHASIEM radiowej TRÓJKI, jak nasz ukochany AKTORZYNA ZAMACHOWSKI- ten od zbierania funduszy na TRÓJKĘ= kocham trójkę. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / + 4875 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-04-25 11:18 | RUCH040404

Szkolenia dla bezrobotnych Polek

SZANOWNA pani MINISTRO SZKOLNICTWA WYŻSZEGO prof. KUDRYCKA Be. Barbara Kudrycka – Wikipedia, wolna encyklopedia Barbara Kudrycka z domu Stelmaszyńska (ur. 22 stycznia 1956 w Kolnie) – profesor nauk prawnych, była deputowana do Parlamentu Europejskiego, ... pl.wikipedia.org/wiki/Barbara_Kudrycka - Kopia – Podobne JAK zwykle wypada mi docenić specyficzną formę dziennikarską pani red. EDYTY GIETKI, chociaż żałuję , że jako 13 lat bezrobotny nie mam ciągu na PAZURY i MANIcury-pediCURY; ale cieszę się , że KOBIETA polska dostała sprawne narzędzie kształtowania swojego losu-czyli-FATUM. OKAZAŁO SIĘ też, że metoda pudrowania syfów-excouze le mot w telewizyjno-teatralnej garderoby trafiła pod strzechy., zwiększając OBROTY chemii małoTONAŻOWEJ. A szerzej rzecz ujmując , malowanie narodowych flag na skoczni MAŁYSZA, RÓŻNYCH esówFLORESÓW na bicepsach PUDZIANA wpisuje się w ów styl-modę -POTRZEBĘ artystycznej ekspresji, rodem od Aborygenów , czy jaskini Lascaux-to jaskinia krasowa w Akwitanii, w południowo-zachodniej części Francji; rzecz oczywista malarstwa ściennego ANNO DOMINI 2010 nie wykluczając. No i daleko ESTETYCZNIEJSZE od malowidła FREUDA Luciana, takie przykładowe 3D na żelu;; no poezja. AD MERITUM:: NIESTETY pani EDYTO, nie ustrzegła się GIETKA od manipulacji mojej biednej głowy, kiedy dla UWZNIOŚLENIA rangi zjawiska , przyrównuje GIETKA, NICZYM rasowa ekonomistka koszty UNII EUROPEJSKIEJ w walce z bezrobociem POLEK= 1100ZŁ[ dobrze , że nie EURO -bo drożej], z kosztami 8-mio letnich studiów prawniczych= 350 000zł. SAM zaliczyłem drzewiej inną modę dla BEZROBOTNYCH- mianowicie KASĘ FISKALNĄ dla zgorzeleckich MARKETÓW. Nie od dzisiaj wiadomo spółdzielni prasowej POLITYKA, że prawego profesora MARCINA FILARA, czy PRAWEGO prof. LECHA GARDOCKIEGO praca, czyli WYSIŁEK, powinna być wysoko nagradzana. ALE żeby aż tyle, NR JERZY BACZYŃSKI, kiedy czesne za zaoczne studia prawnicze oscylują wokół kwoty 5-10 tys. zł za semestr; co czyni za 5-cio letnie10 SEMESTRÓW kwotę od 50 tys zł. NO i te 8 lat pani EDYTO, gdyby mowa była NAWET o pani mgr RENACIE BEGER-bez urazy[ bo lubię ambicje bycia wykształconym- w uniwersytecie III wieku nawet], to rzecz jest mocno NACIĄGANA. A co byłoby , gdyby GIETKA-JUŻ to odniosła się do studiów medycznych = 5.5 lat , czy moich inżynierskich, też z reguły 5,5 lat? NASZE ukochane panie studentki prof. KUDRYCKIEJ powinny „spiec raka” , że tak drogo OJCZYZNĘ kosztują;;; włącznie z tymi stypendiami KUDRYCKIEJ=a' 1000zł/m-c, na poliTECHNIKACHuniwersyteckich. CONLUSION:: PANI EDYTO, zachęcam zatem pismaków POLITYKI do przeczytania najnowszego wydania JOHNa GRISHAMa = „ZAKLINACZ DESZCZU”-ciekawy skrót myślowy, a oryg.= „The RainMAKER ”, w przekładzie ANDRZEJ LESZCZYŃSKI-AMBER się rozwija, ISBN 978-83-241-3347-5. A do tego taniocha, ledwie 9,9 PLN; wstydźcie się PYTLAKOWSKI/LATKOWSKI=”AGENT TOMASZprzykrywkowiec i INNI”. DLACZEGO zatem naprawiacze ze spółdzielni POLITYKI NR JerzegoBACZYńskiego[ pochodne od BACZYĆ] nie zaczepią ODWAŻNIE DEMIURGÓW NASZEJ rzeczywistości PO-krętnej i w osobach TEJ pani BASI[ pardon za konfidencję pani BARBARO] KUDRYCKIEJ i naszego dziubDZIUSIA senatora MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI prawego magistra KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO, o Johna GRISHAM'a??? W książce GRISHAMA, a zatem i w AMERYCE, pani AGATOdePASSE de domo OSIECKA, wystarczy , że absolwent prawa z HARVARDU, a co dopiero „z MISISSIPI” skończy studia czteroletnie i już może stanąć przed amerykańskim sędzią LEGE ARTIS. Jak TO jest, PANI prof. KUDRYCKA, że polski medyk po studiach MUSI zarabiać na chlebuś, lecząc LUDZI, a pan senator KRZYSZTOF KWIATKOWSKI musi , jak „pierwszyLEPSZYlobbista” dbać o INTERESA korporacji adwokackiej ś. p. pani Joanna Agacka-Indecka -, obsiadłej polskie sądy??? Może Szanowna Agata Passent, przetłumaczy ten specyficzny fenomen prawny z HARVARDU i od GRISHAM'a z polskiego na nasze . JAKA jest wobec tego wartość WYDAJNOŚĆ EDUKACYJNA PANA prof. PIOTRA HOFMAŃSKIEGO, kiedy i do tego , nasz systemPRAWNY, opiera się na literze, a nie na PRECEDENSACH; kiedy GIETKA jest przekonana, że polskie osmioletnie studia prawnicze kosztują 350 000zł. JAK to kurdeNOGA jest, Pani AGATO??? A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-04-25 11:18 | RUCH040404

FRYWOLNA Gietka-JUŻ na sam widok

SZANOWNA pani MINISTRO SZKOLNICTWA WYŻSZEGO prof. KUDRYCKA Be. Barbara Kudrycka – Wikipedia, wolna encyklopedia Barbara Kudrycka z domu Stelmaszyńska (ur. 22 stycznia 1956 w Kolnie) – profesor nauk prawnych, była deputowana do Parlamentu Europejskiego, ... pl.wikipedia.org/wiki/Barbara_Kudrycka - Kopia – Podobne JAK zwykle wypada mi docenić specyficzną formę dziennikarską pani red. EDYTY GIETKI, chociaż żałuję , że jako 13 lat bezrobotny nie mam ciągu na PAZURY i MANIcury-pediCURY; ale cieszę się , że KOBIETA polska dostała sprawne narzędzie kształtowania swojego losu-czyli-FATUM. OKAZAŁO SIĘ też, że metoda pudrowania syfów-excouze le mot w telewizyjno-teatralnej garderoby trafiła pod strzechy., zwiększając OBROTY chemii małoTONAŻOWEJ. A szerzej rzecz ujmując , malowanie narodowych flag na skoczni MAŁYSZA, RÓŻNYCH esówFLORESÓW na bicepsach PUDZIANA wpisuje się w ów styl-modę -POTRZEBĘ artystycznej ekspresji, rodem od Aborygenów , czy jaskini Lascaux-to jaskinia krasowa w Akwitanii, w południowo-zachodniej części Francji; rzecz oczywista malarstwa ściennego ANNO DOMINI 2010 nie wykluczając. No i daleko ESTETYCZNIEJSZE od malowidła FREUDA Luciana, takie przykładowe 3D na żelu;; no poezja. AD MERITUM:: NIESTETY pani EDYTO, nie ustrzegła się GIETKA od manipulacji mojej biednej głowy, kiedy dla UWZNIOŚLENIA rangi zjawiska , przyrównuje GIETKA, NICZYM rasowa ekonomistka koszty UNII EUROPEJSKIEJ w walce z bezrobociem POLEK= 1100ZŁ[ dobrze , że nie EURO -bo drożej], z kosztami 8-mio letnich studiów prawniczych= 350 000zł. SAM zaliczyłem drzewiej inną modę dla BEZROBOTNYCH- mianowicie KASĘ FISKALNĄ dla zgorzeleckich MARKETÓW. Nie od dzisiaj wiadomo spółdzielni prasowej POLITYKA, że prawego profesora MARCINA FILARA, czy PRAWEGO prof. LECHA GARDOCKIEGO praca, czyli WYSIŁEK, powinna być wysoko nagradzana. ALE żeby aż tyle, NR JERZY BACZYŃSKI, kiedy czesne za zaoczne studia prawnicze oscylują wokół kwoty 5-10 tys. zł za semestr; co czyni za 5-cio letnie10 SEMESTRÓW kwotę od 50 tys zł. NO i te 8 lat pani EDYTO, gdyby mowa była NAWET o pani mgr RENACIE BEGER-bez urazy[ bo lubię ambicje bycia wykształconym- w uniwersytecie III wieku nawet], to rzecz jest mocno NACIĄGANA. A co byłoby , gdyby GIETKA-JUŻ to odniosła się do studiów medycznych = 5.5 lat , czy moich inżynierskich, też z reguły 5,5 lat? NASZE ukochane panie studentki prof. KUDRYCKIEJ powinny „spiec raka” , że tak drogo OJCZYZNĘ kosztują;;; włącznie z tymi stypendiami KUDRYCKIEJ=a' 1000zł/m-c, na poliTECHNIKACHuniwersyteckich. CONLUSION:: PANI EDYTO, zachęcam zatem pismaków POLITYKI do przeczytania najnowszego wydania JOHNa GRISHAMa = „ZAKLINACZ DESZCZU”-ciekawy skrót myślowy, a oryg.= „The RainMAKER ”, w przekładzie ANDRZEJ LESZCZYŃSKI-AMBER się rozwija, ISBN 978-83-241-3347-5. A do tego taniocha, ledwie 9,9 PLN; wstydźcie się PYTLAKOWSKI/LATKOWSKI=”AGENT TOMASZprzykrywkowiec i INNI”. DLACZEGO zatem naprawiacze ze spółdzielni POLITYKI NR JerzegoBACZYńskiego[ pochodne od BACZYĆ] nie zaczepią ODWAŻNIE DEMIURGÓW NASZEJ rzeczywistości PO-krętnej i w osobach TEJ pani BASI[ pardon za konfidencję pani BARBARO] KUDRYCKIEJ i naszego dziubDZIUSIA senatora MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI prawego magistra KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO, o Johna GRISHAM'a??? W książce GRISHAMA, a zatem i w AMERYCE, pani AGATOdePASSE de domo OSIECKA, wystarczy , że absolwent prawa z HARVARDU, a co dopiero „z MISISSIPI” skończy studia czteroletnie i już może stanąć przed amerykańskim sędzią LEGE ARTIS. Jak TO jest, PANI prof. KUDRYCKA, że polski medyk po studiach MUSI zarabiać na chlebuś, lecząc LUDZI, a pan senator KRZYSZTOF KWIATKOWSKI musi , jak „pierwszyLEPSZYlobbista” dbać o INTERESA korporacji adwokackiej ś. p. pani Joanna Agacka-Indecka -, obsiadłej polskie sądy??? Może Szanowna Agata Passent, przetłumaczy ten specyficzny fenomen prawny z HARVARDU i od GRISHAM'a z polskiego na nasze . JAKA jest wobec tego wartość WYDAJNOŚĆ EDUKACYJNA PANA prof. PIOTRA HOFMAŃSKIEGO, kiedy i do tego , nasz systemPRAWNY, opiera się na literze, a nie na PRECEDENSACH; kiedy GIETKA jest przekonana, że polskie osmioletnie studia prawnicze kosztują 350 000zł. JAK to kurdeNOGA jest, Pani AGATO??? A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-04-26 06:54 | RUCH040404

markaMARKA KOPALI-Apel do Polskiego Narodu

[b]JA NARUD [/b] odpowiadam panu MARKOWI KOPALI. KOCHANY, trza się zanóżyć - nie mylić z zanurzanieniem , tylko z nogami, w całości w DUMASIE = " CHRABIA mąteCHRISTO" i "DWADZIEŚCIA lat pużniej". BO zemsta ma być OWOCNA, szczególnie jak się wygra w kómólacji TOTO-LOTEK. NO a PÓŹNIEJ POprawić KOMEDIĄ LUDZKĄ pana BALZACA z polskim pierwiastkiem kobiecym. [i][i]Komedia ludzka – Wikipedia, wolna encyklopedia Komedia Ludzka (La Comédie Humaine) to cykl powieści i opowiadań wybitnego francuskiego pisarza Honoriusza Balzaka składający się z ponad 130 utworów, [/i]... pl.wikipedia.org/wiki/Komedia_ludzka - Kopia - Podobne[/i][/i] PONIEWAŻ jest tego SPOROtrochę , panie MARKU, należałoby naumieć się francuskiego języka oryginału, no i szybkiego czytania ze zrozumeniem. AD MERITUM:: I jakby to powiedzieć , ponieważ rzecz stała się sporo wcześniej , wystarczy JEDYNIE zbudować nad Wisłą BASTYLIĘ . CONLUSION::: Panie MARKU też mam nadzieję na poprawę pani JOANNY SOLSKIEJ, jako cząstki pana NARODU. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-04-26 07:24 | RUCH040404

Re:Mea pulpa i NR jerzegoBACZYńskiego

SZANOWNA PANI MAGDALENO ŻAKOWSKA , swojego starego-excouze le mot- tak się potocznie mówi stary, drrrrrrrrrrrrrrr JACKA. UBOGACIŁA MNIE sporo reklama "MEA pupa" w tygodniku POLITYKA. JAK W TYM NIEMIECKIM DOWCIPIE o Magdalenie, która w kuchni przygotowuje posiłek dla swojego męża - ubrana jedynie w fatruszek- kuchennyOCZYWIŚCIE. GOTOWA DOGODZIĆ SWOJEMU maczo. AD MERITUM::: Do czegóż służy zatem ów PÓŁpupek w reklamie POLITYKI??? WYKORZYSTUJĄCY kobiecą krągłość pod podwianą spódniczką, pardon SUKIENNKĄ. OCZYWIŚCIE do zwiększenia PO-czytności emocjonalnej.Z psychologicznym podtekstem ZAPRZĘGNIĘCIA wyobraźni, na temat tego, co jeszcze zakryte. No i TEN model majteczek pani ś.p. IZABELI JARUGI-NOWACKIEJ, jakby wczorajszy- BEZ KROPECZEK- jestem ZDEGUSTOWANY. CONCLUSION:: Pani MAGDALENO ŻAKOWSKA, czyli "KULISY TELEWIZJI"= "[i]Zajrzyj tam, gdzie spotykają się wszyscy telemaniacy[/i]"=TELEshow.pl = seitePAGE 121, POLITYKA nr 16, pardon 2752 , z 17 kwietnia 2010. Coooooooooooooo za noga, pani MAGDALENO. JAK w tym dowcipie o MM= Marilyn Monroe, JAK RAZ na kanale WENTYLACYJNYM telewizji CNN-BBC. AD VOCEM:: Jakby to tu POWIEDZIEĆ, szanowny panie NR JerzyBACZYński, zapomniano ujawnić autora tego ciekawego zdjęcia FOTOelectronic tego dzieła PRZYRODYożywionej. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-04-26 07:44 | RUCH040404

Jerzy Małek - łososiowy potentat

KTO to ZROBIŁ pani RYSZARDO, że zamiast RYSZARDA RYSZARDĘ muszę z ciekawością czytać. CONLUSION:: OCZYWIŚCIE WCHODZĘ i proszę o adres majlowy do RYSZARDY [ zgorzelecki CITRONEX się kłania ] i do pana JERZEGO MALEKA;;; w ramach ALTERpracy. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-04-26 07:44 | RUCH040404

RYSZARDA kocham, pardonRYSZARDĘ

KTO to ZROBIŁ pani RYSZARDO, że zamiast RYSZARDA RYSZARDĘ muszę z ciekawością czytać. CONLUSION:: OCZYWIŚCIE WCHODZĘ i proszę o adres majlowy do RYSZARDY [ zgorzelecki CITRONEX się kłania ] i do pana JERZEGO MALEKA;;; w ramach ALTERpracy. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-05-16 08:17 | RUCH040404

O rytuałach rozmowa nierytualna

DINOZAURZE KOCHANY, gdzieś Ty się UCHOWAŁ ROCHU SULIMO. PRZEPRASZAM , że kpięBOnieKPIĘwcale, ale takie mam WEJŚCIA. http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/artykuly/1505568,1,o-rytualach-rozmowa-nierytualna.read ad meritum::: W związku i bez związku z publikacją rozmowaWYWIAD ROCHA w POLITYCE z 8 maja 2010="KROK w tył, dwa kroki w przód" , mam zamysł NAMÓWIENIA WAS do pracy magisterskiej z JKUBÓW w ZGORZELCU. Nowym bowiem rytuałem zgorzeleckiego magistratu jest narzucenie szewca JAKUBA BOEHME , jako filozowa średniowiecznego, co wybitnie zwiększa sprzedaż PIWA w ZGORZELCU i stanowi namiastkę WSPÓLNOTOWĄ mieszkańców- z germanizacją W tle. PARDON, znowu nieodpowiedzialnie JADĘ z tym koksem, bo przecież ZGORZELEC miał być EUROPEJSKĄ STOLICĄ KULTURY 2010, WSPÓLNIE z burgerMEISTER GOERLITZ. ŻAŁUJĘ jednak , że pan MINISTER KULTURY i DZIEDZICTWA NARODOWEGO nie chce naprawić pomnika ul. ARMII KRAJOWEJ= jezdnia w fatalnym stanie, czy zorganizować POWIATOWEJ BIBLIOTEKI w BUDYNKU DWORZEC PKP Zgorzelec Miasto. UKOCHANY nasz MARSZAŁEK in spe PREZYDENT BRONISŁAW KOMOROWSKI woli sprzedawać swoje geny made in KRASZEWSKI, ALBO organizować spotkanie z AK- którym AK, tym polskim, czy międzynarodowym -niźli porządnie wyremontować ul. ARMII KRAJOWEJ= droga krajowa nr 317 W zgorzelcu JANA PAWŁA II. I to by było na tyle. NA razie. ad vocem:: ALTERpraca z PREMIEREM POLSKI z PIECZONKĄ za co najwyżej 1000 zł PANI red. BEATA MICHNIEWICZ z sobotniej TRÓJKI-15.05.2010 - temat PALIKOT= "sztukmistrz z LUBLINA" wiecznie żywy. A ja nie ustanę w zabieganiu do polskiej PROKURATURY, KTÓRA podmiata pod dywan ten FENOMEN polskich studentów . WYOBRAŹCIE sobie PAŃSTWO, że pasjami polski student z LUBLINA wydawał pieniądze = wielotysięczne wpłaty na fundusz wyborczy PLATFORMY OBYWATELSKIEJ- JASIA PALIKOTA;;; student panisko ma gest i co to dla niego strzelić kilka tysięcy złotych panu posłowi polskiego SEJMU Januszowi PALIKOTOWI. Ot specyficzne CASHflow pani drrrrrrrrrrrrrrrrrrr JOANNY MUCHY. No i JAK uczciwi prokuratorzy z LUBLINA "Stanęli w kropce", to nie wiedzieć czemu UCZYNNY młodzian pan senator polskiej racji stanu MS = KRZYSZTOF KWIATKOWSKI, ożenił ze sprawą INNYCH prokuratorów - bodajże "PUŁAWSZCZYKÓW". TERAZ nastąpiło nowe otwarcie z UKS w tle. WYBITNI Ci rewizorzy DOCHODZĄ "prawdy materialnej" , czy ów asystent PALIKOTA , aby nie prał swoich brudnych pieniędzy , bo podobno to on ROZDAWAŁ owym stydentom owe 78 000zł -bodajże , bez należnyego opodatkowania. I znowu PYTANIE do PREMIERA POLSKI donTUSKa&IGORAarabskiego, czy widział kto , jak MARCIN ROSÓŁ , wydał chociaż COnajwyżej 1000zł z owej PREMII 50 000zł ZA PRACOWITE przygotowanie pani MAGDALENY do odpowiedzialnej pracy w w PĘDZĄCYM KRÓLIKU, PARDON, W TOTALIZATORZE , na moje konto - 13 lat bezrobotnego lenia??? BEZ urazy szanowni z KPRM_CIR_CIRINFO. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11-13-cie years SANStravail/JOBless-jobLESS , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / 0048 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-05-16 08:17 | RUCH040404

DINOZAUR Roch Sulima

DINOZAURZE KOCHANY, gdzieś Ty się UCHOWAŁ ROCHU SULIMO. PRZEPRASZAM , że kpięBOnieKPIĘwcale, ale takie mam WEJŚCIA. http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/artykuly/1505568,1,o-rytualach-rozmowa-nierytualna.read ad meritum::: W związku i bez związku z publikacją rozmowaWYWIAD ROCHA w POLITYCE z 8 maja 2010="KROK w tył, dwa kroki w przód" , mam zamysł NAMÓWIENIA WAS do pracy magisterskiej z JKUBÓW w ZGORZELCU. Nowym bowiem rytuałem zgorzeleckiego magistratu jest narzucenie szewca JAKUBA BOEHME , jako filozowa średniowiecznego, co wybitnie zwiększa sprzedaż PIWA w ZGORZELCU i stanowi namiastkę WSPÓLNOTOWĄ mieszkańców- z germanizacją W tle. PARDON, znowu nieodpowiedzialnie JADĘ z tym koksem, bo przecież ZGORZELEC miał być EUROPEJSKĄ STOLICĄ KULTURY 2010, WSPÓLNIE z burgerMEISTER GOERLITZ. ŻAŁUJĘ jednak , że pan MINISTER KULTURY i DZIEDZICTWA NARODOWEGO nie chce naprawić pomnika ul. ARMII KRAJOWEJ= jezdnia w fatalnym stanie, czy zorganizować POWIATOWEJ BIBLIOTEKI w BUDYNKU DWORZEC PKP Zgorzelec Miasto. UKOCHANY nasz MARSZAŁEK in spe PREZYDENT BRONISŁAW KOMOROWSKI woli sprzedawać swoje geny made in KRASZEWSKI, ALBO organizować spotkanie z AK- którym AK, tym polskim, czy międzynarodowym -niźli porządnie wyremontować ul. ARMII KRAJOWEJ= droga krajowa nr 317 W zgorzelcu JANA PAWŁA II. I to by było na tyle. NA razie. ad vocem:: ALTERpraca z PREMIEREM POLSKI z PIECZONKĄ za co najwyżej 1000 zł PANI red. BEATA MICHNIEWICZ z sobotniej TRÓJKI-15.05.2010 - temat PALIKOT= "sztukmistrz z LUBLINA" wiecznie żywy. A ja nie ustanę w zabieganiu do polskiej PROKURATURY, KTÓRA podmiata pod dywan ten FENOMEN polskich studentów . WYOBRAŹCIE sobie PAŃSTWO, że pasjami polski student z LUBLINA wydawał pieniądze = wielotysięczne wpłaty na fundusz wyborczy PLATFORMY OBYWATELSKIEJ- JASIA PALIKOTA;;; student panisko ma gest i co to dla niego strzelić kilka tysięcy złotych panu posłowi polskiego SEJMU Januszowi PALIKOTOWI. Ot specyficzne CASHflow pani drrrrrrrrrrrrrrrrrrr JOANNY MUCHY. No i JAK uczciwi prokuratorzy z LUBLINA "Stanęli w kropce", to nie wiedzieć czemu UCZYNNY młodzian pan senator polskiej racji stanu MS = KRZYSZTOF KWIATKOWSKI, ożenił ze sprawą INNYCH prokuratorów - bodajże "PUŁAWSZCZYKÓW". TERAZ nastąpiło nowe otwarcie z UKS w tle. WYBITNI Ci rewizorzy DOCHODZĄ "prawdy materialnej" , czy ów asystent PALIKOTA , aby nie prał swoich brudnych pieniędzy , bo podobno to on ROZDAWAŁ owym stydentom owe 78 000zł -bodajże , bez należnyego opodatkowania. I znowu PYTANIE do PREMIERA POLSKI donTUSKa&IGORAarabskiego, czy widział kto , jak MARCIN ROSÓŁ , wydał chociaż COnajwyżej 1000zł z owej PREMII 50 000zł ZA PRACOWITE przygotowanie pani MAGDALENY do odpowiedzialnej pracy w w PĘDZĄCYM KRÓLIKU, PARDON, W TOTALIZATORZE , na moje konto - 13 lat bezrobotnego lenia??? BEZ urazy szanowni z KPRM_CIR_CIRINFO. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11-13-cie years SANStravail/JOBless-jobLESS , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / 0048 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-05-16 21:19 | RUCH040404

Re:O rytuałach rozmowa nierytualna

[i]2010-05-16 11:57 | Prawdziwa Polka Re:O rytuałach rozmowa nierytualna Jesteś chory.[/i] PRAWDZIWO POLKO , o rozbudowanej jaźni. MÓJ PRZYPADEK nazywa się variusMAN, w przeciwieństwie do psychiki PRAWDZIWEJ POLKI.http://pl.wikiquote.org/wiki/Wariat W trzecim wieku LUDZIE tak mają, NIESTETY. ALE ZAPRASZAM do OWOCNIEJSZEJ wypowiedzi, pani red. JOANNA od ANIOŁÓW się ucieszy-MOŻE. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / 0048 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2010-05-17 09:03 | RUCH040404

Re:O rytuałach rozmowa nierytualna MOHEROWYCHberetów

PANI JOANNO od ANIOŁÓW, Re:O rytuałach rozmowa nierytualna, o MOHEROWYCHbojownikach http://www.polityka.pl/forum/1048189.thread?addPost=true&parent_id=1048189 podGÓRKĘ w obecnych WOJOWNICZYCH czasach mają DINOZAURY III wieku w MOHEROWYCH BERETACH. WŁAŚNIE z fal ETERU ogłoszono wojnę polsko-polską z okazji inauguracji ciałka WYBIÓRCZEGO w osobie prawnej = "KOMITET WYBORCZY Marszałka Sejmu i in spe P.O. prezydenta Polski Bronisława KOMOROWSKIEGO". Do dziennikarsko-telewizyjnego sitka wypowiadała się nawet LADY polskiej SZTUKI śpiewanej[ nie obrażając MARYLKI i pani ROBACZEWSKIEJ nawet ] , FIRST LADY polskiego pieśniarstwa MADAME KORA= raz,dwa, raz , dwa. PATRZ WIADOMOŚCI TVP1 z 16.05.2010=KRZYSZTOF ZIEMIEC- dowiedziałem się też z tej okazji prezydenckiej inauguracji PO, że dupelek wabi się wdzięcznym zawołaniem RAMONA- co wskazuje niejako na SUCZKĘ , czyli istotę płci zeńskiej. Z przesympatycznym dupelkiem, PARDON, znowu jadę MICHNIKOWSKIM z polskiego KABARETU, z pudelkiem w pracowitych dłoniach. OWAŻ niewiasta z MANAM ciąg dalszy nastąpi
  • 2010-06-03 06:27 | RUCH040404

DOTYCHCZASOWA-eeeeee:Życie a moralność MAGDALENY ŻAKOWSKIEJ- na UŻYTEK własny

Szanowni Państwo, jakby to tu powiedzieć? GDYBY drrrrrrrrrrrrrrr JACEK ŻAKOWSKI nie znał języka angielskiego-PARDON-amerykańskiego, a przykładowo język PAPUASÓW z Nowej Gwinei/ czy ABORYGENÓW/, jak BRONISŁAW MALINOWSKI, to byśmy mieli w POLITYCE "skecz" o innym wyzwaniu. ALE też z WC w tle. JAK wiadomo WC służy również do spłukiwania smrodów[ przez wspaniały wynalazek, jakim jest SYFON hydrauliczny dziadka ARCHIMEDESA]. WYSTARCZY nacisnąć i nie śmierdzi. AD MERITUM:: PONIEWAŻ wezwałem do tablicy panią MAGDALENĘ ŻAKOWSKĄ, ponawiam ofertę. I czekam z utęsknieniem. Pani MAGDALENO, może stary -excouze le mot pozwoli, wyjść z OKOWÓW alOkowy. DOBREM, jak wiadomo POwinniśmy się cieszyćDOZNAWAĆ WSPÓLNIE- tu i teraz;;; skoro zabrakło MORALISTY Tischnera. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless-jobLESS , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / 0048 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM / RUCH040404@WP.PL
  • 2011-03-07 07:57 | RUCH040404

Re:Państwo silne, czyli jakie?

2011-03-03 11:52 | Slawczan Dobr ,mocny artykuł... PÓJDZIE do pieca , bądź na PZREMIAŁ. ####################### P.O.leć stronę http://archiwum.polityka.pl/art/najjasniejsza-patologia,430428.html Polityka - nr 9 (2796) z dnia 2011-02-26; s. 16-18 Temat tygodnia Jacek Żakowski Najjaśniejsza Patologia 1. Drrrrrrrrrr JACEK ŻAKOWSKI skrzeczy o „zawieszeniu DZIAŁALNOŚCI ” PRZEZ prezydenta Polski mgr historii BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO, pisząc, „Nikt nie pytał , czy zamiast wydawać gigantyczne pieniądze na OFE, NIE LEPIEJ bybyło; czy MOŻE byłoby panie JACKU?; przeznaczyć je na zwiększenie dzietności”. NA przykład na zwiększenie prokreacji państwa ANNY i BRONISŁAWA KOMOROWSKICH , z 5-ciu, do 8-miu PACHOLĄT. BEZ urazy szanowna pani redaktor MAGDALENO ŻAKOWSKA, bo też ma pani właściwy P.O.tencjał;;; jak pan TOMASZ JASTRUN za ŻELAZNĄ BRAMA. GDY sięgniemy po NIE-URBANA , z tamtego OKRESU i damy P.O.słuch niektórym pismakom z NIE, to łacno okaże się , że określenie „NIKT nie zapytał ” - to taka retoryka spóźniona drrrrrrrrrrr JACKA ŻAKOWSKIEGO, z POZYCJI jedynie słusznych DZIENNIKARZA DWUDZIESTOLECIA NR mgr JERZEGO BACZYŃskiego, który na kolejnym „polskim WIRAŻU” znowu CHCE mieć RACJĘ, bo bez RACJI Joanna od ANIOŁÓW SOLSKA funkcjonować nie P.O.trafi. Ochhhhhhhhhhhh, umknął dziennikarzom z POLITYKI cały wątek owych REKOMPENSAT drrrrrrrrrrr HANNY SUCHOCKIEJ, która postanowiła wzbogacić się na „wdowim groszu” EMERYTÓW, ale Trybunał Konstytucyjny był zdania odrębnego i kazał wypłacić jakieś 14-20 mld NOWYCH ZŁOTYCH – po denominacji prof. BALCEROWICZA. I jak raz nałożyło się to na reformę służby ZDROWIA też-owe 4 WIELKIE reformy. W czym rzecz? ANO w tym, że REFORMA EMERYTALNA, to przecież nie OFE, jedynie, ale tzw. SPRAWIEDLIWOŚĆ DZIEJOWA. I ÓW patent 250%. SOLORZ -ŻAK- bez urazy panie ZYGMUNCIE z CYPRU- już po dwóch miesiącach składania się do WSPÓLNEGO GARA, wyczerpał swój limit DANINY „podatkowej” służebnej na FUS. A emerytce ZOFII GROCHOWSKIEJ ze ZGORZELCA , nawet „16 PENSJI” rocznych nie starczyło, żeby zarobiła na swoje świadczenia. +++ TAKIE tam , panie drrrrrrrrrrr JACKU ŻAKOWSKI. 2. PISZE pan drrrrrrrrrrr JACEK ŻAKOWSKI że , „... a mimo bezprecedensowego boomu edukacyjnego dramatycznie brakuje nam [ komu NAM- patrz pani BEATA CISZKO, dr. n.med ze ZGORZELCA w WARSZAWIE-zamawiam „spicz” z panią BEATĄ-a warto-ROBI w dziecioRÓBSTWIEkobiecym] lekarzy i inżynierów”. JUDYMÓW czy PIECZONKÓW nam brakuje??? JAK się pani JOANNA od ANIOŁÓW SOLSKA oswoi JUŻ z nowymi czasami-z rosyjska NASTOJASZCIJEwremia, to ponownie zapraszam DZIENNIKARZA DWUDZIESTOLECIA NR mgr JERZEGO BACZYńskiego do 13 lat pracowicieBEZrobotnego TADEUSZA PIECZONKI. Ochhhhhhhhhhh przepraszam, może pan drrrrrrrrrrrrr JACEK ŻAKOWSKI miał na myśli INŻYNIERÓW, którzy MU zbudują rakietę na MARSA. JAK raz „pracuję” za 1,5 EURO/godz. i w „białych rękawiczkach” przy „ważeniu CZARNEGO węgla”, skierowany z PUP-ZGORZELEC , jako wagowy , do odpowiedzialnej PRACY KWANTYFIKOWANIA czarnego złota- czyli też BOGACTWA NARODOWEGO pana PREZYDENTA POLSKI mgr historii BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO. Chociaż wolałbym w „CZARNYCH rękawiczkach , ważyć BIAŁYwęgiel” Taki PECH , szanowni PAŃSTWO- MARSA to jedynie „od święta MOGĘ SOBIE pooglądać”;;; nie mylić z gwiazdami, bo to częściej. DRZEWIEJ „mgrCZEGOŚtam” chwaląc się booMEM edukacyjnym POLAKÓW , circa 2mln, z przekąsem TWIERDZIŁ , że polscy studenci CZAPKAMI nakrywają mieszkańców SŁOWENII. NO jasne , przy takiej aktywności wykładowcy drrrrrrr JACKA ŻAKOWSKIEGO , trudno o lepszy WYNIK. ZRESZTĄ i dzięki PREZYDENTOWI POLSKI , mamy obecnie skecz na AKADEMII MEDYCZNEJ we WROCŁAWIU, gdzie biedny NR mgrPOLO JERZY sSAWKA ściga Jego Magnificencję REKTORA- alias PLAGIAT;; któreMU „swój ” SENAT UDZIELA absolutorium nadzwyczajnego- a PREZYDENT POLSKI-demiurg tych awansów , przyglądać się możeJEDYNIE ze swojej LOŻY. 3. AD VOCEM:: Szanowna Redakcjo DZIENNIKARZA DWUDZIESTOLECIA NR mgr JERZY-ego BACZYŃskiego, mocno mnie UBOGACIŁ SKECZ pani drrrrrrrrr MAŁGORZATY KRASNODĘBSKIEJ-TOMKIEL=UOKiKONSUMENTÓW, która w SŁUSZNYM oburzeniu NAŁOŻYŁA na ERĘ karę grzywny w wysokości 127 mln zł. OSOBLIWY skecz , przy moim 13-cie lat pracowitymBEZrobociu. NO i ta pani MAŁGORZATA nie chce się PO-działkować z 13 lat pracowitymBEZrobotnym, nawet odrobinką tej kwoty, [b]co najwyżej [/b]0,1% „TEJkwoty”. TAKA nieużyta jest pani drrrrrrrrrr MAŁGORZATA KRASNODĘBSKA-TOMKIEL =UOKiKONSUMENTÓW w tej swojej ASERTYWNOŚCI stosowanejSTOSOWNEJ. I jak to zmienić pani drrrrrrrrrr MAŁGORZATA KRASNODĘBSKA-TOMKIEL =UOKiKONSUMENTÓW ??? Może spółdzielcy z POLITYKI, coNIEco??? A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+2"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / +48 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM  
  • 2011-03-07 09:04 | RUCH040404

A dupa, PARDON, tyłek zawsze z tyłu=MBR

[u][i][/i]2011-03-06 01:02 | mbr Re:Państwo silne, czyli jakie?[/u] ####################### PAMIĘTACIE PAŃSTWO ten skecz ŻAŁOSNY? TO przypomnę??? POLSKI zasób w osobie GENERAŁA CIENIUCHA nie nadawał się do pracy POwyżej 60-TEGO roku PRZEżycia , to pracowici stachanowcy POLSKIEGO SEJMU pana marszałka KOMOROWSKIEGO - bez urazy PANIE PREZYDENCIE POLSKI; bo właśnie się wykłócam o moją PRZYSPIESZONĄ emeryturę -od 60-ciu lat dla mężczyzn i z poruczenia TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO, ur. przed 24:00 31 .12. 1948r.- spuścili CIENIUCHA na przyspieszoną EMERYTURĘ. BOG jednak pana PREZYDENTA POLSKI jednak chciałJAKchciał i pragmatyk PREZYDENT POLSKI napisał z dnia na dzień ; NOCNO-PORO; ustawę, że nie można DYSKRYMINOWAĆ pana GENERAŁA CIENIUCHA z art. 32 K. RP i przywrócono CIENIUCHOWI pracowitość do dni ostatnich 65 roku URODZENIA. I jak tu nie kochać POLSKIEJ KONSTYTUCJI i z art. 24 K. RP, że KAŻDA PRACA nie hańbi. Ochhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, przepraszam, że ZAPRZESZŁĄ nowąMOWĄ jadę. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+2"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2011-03-07 09:14 | RUCH040404

HOMINEMquero, a wyskakuje drrrrrrŻAKOWSKI

w 1998 roku wiersz ten wysłałem na konkurs poświęcony rocznicy urodzin Adama Mickiewicza / nikt nawet nie odpisał / www.wojciechborkowski.com ################################################### KUCHANY, to się nazywa HOMINEMquero, w języku zrozumiałym przez polską FIRSTLADY ANNO2011 domini- od GARÓW. BO wcześniej nasz BRONEK z grzmiącym kijem PO kniejach ganiał za GRUBYMzwierzem, a obecnie na NARTY do naszagoMAŁYSZA. 1 MAJA, będzie NASZ papież. NO a czy kto z PAŃSTWA widział , panią ANNĘ KOMOROWSKĄ , na stoku i na nartach w WIŚLE. A podobno mamy PARYTET. PANI Justyno , ZECHCE panią PREZYDENTOWĄ na nartach CHODZIĆnauczyć??? A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+2"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM
  • 2012-08-21 22:25 | RUCH040404

Wszystko wina Putina

http://cjg.gazeta.pl/CJG_Trojmiasto/1,109143,12292684,Kolada_chwali_Putina__zrobil_u_nas_porzadek__kultura.html i do polskiego art. 196 kk + art. 212 kk-JUŻ gratis. " [i]... przestrzegania prawa do wolności; a od prawosławnych duchownych oczekujemy respektowania zasady miłości bliźniego i zasady wybaczenia. Kobiety z Pussy Riot - jesteśmy i będziemy z Wami! Henryka Bochniarz, Małgorzata Fuszara, Lena Kolarska Bobińska, Barbara Labuda, Magdalena Środa, Teresa Kamińska, Małgorzata Krzysztoszek, Danuta Waniek (Gabinet Cieni Kongresu Kobiet)[/i] " Mamy już 1453 wpisów. Podpisz się pod listem Top of Form 1 Imię Nazwisko Zawód Kraj ś Bottom of Form 1 REKLAMA Więcej... http://wyborcza.pl/0,128126.html#ixzz23vtn1Xhu SZANOWNE DAMY z cienia , może byście odświeżyły znajomość z panią DULSKĄ;;; GABRIELA ZAPOLSKA by się ucieszyła- MNIEMAĆ można-należy-nie ZASZKODZI.  A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+4"-ZIELONY LATARNIK z certyfikatem HULTAJA +drrrrrrrrrrrrr BONIem=MAC + adam.jasser@kprm.gov.pl 11/14-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELC / 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM tel.kom. 6 99,99 12 06, 724866256 ruch040404@wp.pl
  • 2012-08-21 22:25 | RUCH040404

PANIĄ prof. BARBARĘLABUDĘ zapraszam do tego TEKSTU

http://cjg.gazeta.pl/CJG_Trojmiasto/1,109143,12292684,Kolada_chwali_Putina__zrobil_u_nas_porzadek__kultura.html i do polskiego art. 196 kk + art. 212 kk-JUŻ gratis. " [i]... przestrzegania prawa do wolności; a od prawosławnych duchownych oczekujemy respektowania zasady miłości bliźniego i zasady wybaczenia. Kobiety z Pussy Riot - jesteśmy i będziemy z Wami! Henryka Bochniarz, Małgorzata Fuszara, Lena Kolarska Bobińska, Barbara Labuda, Magdalena Środa, Teresa Kamińska, Małgorzata Krzysztoszek, Danuta Waniek (Gabinet Cieni Kongresu Kobiet)[/i] " Mamy już 1453 wpisów. Podpisz się pod listem Top of Form 1 Imię Nazwisko Zawód Kraj ś Bottom of Form 1 REKLAMA Więcej... http://wyborcza.pl/0,128126.html#ixzz23vtn1Xhu SZANOWNE DAMY z cienia , może byście odświeżyły znajomość z panią DULSKĄ;;; GABRIELA ZAPOLSKA by się ucieszyła- MNIEMAĆ można-należy-nie ZASZKODZI.  A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+4"-ZIELONY LATARNIK z certyfikatem HULTAJA +drrrrrrrrrrrrr BONIem=MAC + adam.jasser@kprm.gov.pl 11/14-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELC / 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM tel.kom. 6 99,99 12 06, 724866256 ruch040404@wp.pl
  • 2012-08-21 22:30 | RUCH040404

A somalijskieŁECHTACZKI? Spór o obrzezanie. Czy państwo powinno się wtrącać?

PROPONUJĘ CIEMNYM SZATYNKOM z SOMALI , zatrudnienie niemieckich chirurgów w BERLINIE do wycinania łechtaczek. MOŻE przejdzie.  A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+4"-ZIELONY LATARNIK z certyfikatem HULTAJA +drrrrrrrrrrrrr BONIem=MAC + adam.jasser@kprm.gov.pl 11/14-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELC / 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM tel.kom. 6 99,99 12 06, 724866256 ruch040404@wp.pl
  • 2012-09-08 19:17 | RUCH040404

Re:Polowanie na premiera INWALIDY zacząć czas

A MÓJ ZNAJOMY mieszka w domu pomocy społecznej"JUTRZENKA" W ZGORZELCU I DOSTAJE RENTĘ SOCJALNA-JEST INWALIDĄ ruchu-z MOPS. A OSTATNIO KOMORNIK mu zabrał laptop firmy dell inspirion. TO OCZYWISCIE NIE JEST KRYPTO REKLAMA I PRODUKT LOKOWANY. AUTENTYCZNIE komornik pozbawił go narzędzia komunikacji z art. 69 KONSTYTUCJI. JEŻELI POLITYKA pani red. JASI PARADOWSKIEJ zna prawa niepełnosprawnych z art. 69 K. komorowskiej. tadeusz pieczonka=== ruch040404@wp.pl
  • 2012-09-08 19:20 | RUCH040404

KOMORNIK zabiera laptopa, zamiast KOZY

Twoja wypowiedź została zapisana 2012-09-08 19:17 | RUCH040404 Re:Polowanie na premiera INWALIDY zacząć czas A MÓJ ZNAJOMY mieszka w domu pomocy społecznej"JUTRZENKA" W ZGORZELCU I DOSTAJE RENTĘ SOCJALNA-JEST INWALIDĄ ruchu-z MOPS. A OSTATNIO KOMORNIK mu zabrał laptop firmy dell inspirion. TO OCZYWISCIE NIE JEST KRYPTO REKLAMA I PRODUKT LOKOWANY. AUTENTYCZNIE komornik pozbawił go narzędzia komunikacji z art. 69 KONSTYTUCJI. JEŻELI POLITYKA pani red. JASI PARADOWSKIEJ zna prawa niepełnosprawnych z art. 69 K. komorowskiej. tadeusz pieczonka=== ruch040404@wp.pl
  • 2012-09-08 19:23 | RUCH040404

KOMORNIK zabiera laptopa, zamiast 2 KOZY

KOMORNIK zabiera laptopa, zamiast KOZY Twoja wypowiedź została zapisana 2012-09-08 19:17 | RUCH040404 Re:Polowanie na premiera INWALIDY zacząć czas A MÓJ ZNAJOMY mieszka w domu pomocy społecznej"JUTRZENKA" W ZGORZELCU I DOSTAJE RENTĘ SOCJALNA-JEST INWALIDĄ ruchu-z MOPS. A OSTATNIO KOMORNIK mu zabrał laptop firmy dell inspirion. TO OCZYWISCIE NIE JEST KRYPTO REKLAMA I PRODUKT LOKOWANY. AUTENTYCZNIE komornik pozbawił go narzędzia komunikacji z art. 69 KONSTYTUCJI. JEŻELI POLITYKA pani red. JASI PARADOWSKIEJ zna prawa niepełnosprawnych z art. 69 K. komorowskiej. tadeusz pieczonka=== ruch040404@wp.pl
  • 2014-03-01 05:44 | RUCH040404

Tydzień w polityce według Paradowskiej

szanowna PANI REDAKTOR JANINA PARADOWSKA,= POLITYKA z 8.01-14.01.2014, nr 2940, pardon,nr 2 ,strona 11 w związku z JEJ publikacją = " POJEDYNEK na pakiety" proszę o kontakt w sprawie. OTÓŻ właśnie prokurator z LEGNICY+SEREMET dostali od polskiego sejmu CZARNEJ POLEWKI, a w slangu to brzmi "spierda NA DRZEWO" I DOTYCZYŁO UCHYLENIA immunitetu PANU POSŁOWI RYSZARDOWI ZBRZYZNEMU z mojego OKRĘGU wyborczego. PAN poseł poświadczył kłamliwie, że JEGO syn , zamiast kierować " po pijaku" samochód-em, przebywał w innym miejscu ze swoim TATĄ;;; co robili, na razie nie wiadomo, a wścibska GAZETA WYBORCZA jeszcze tego nie ustaliła. PONIEWAŻ ja traktuje posłów Donaldów Tusków BARDZIEJ NIŻ POSEŁ Jacek Protasiewicz WZIĘTY razem z moim posłem GRZESIEM SCHETYNĄ, INTERESUJE MNIE, JEŚLI PANI ewa kopacz POZWOLI, dlaczego owi zawzięci na pijaków samochodowych posłowie powstrzymali się bohatersko od głosu " sprzeciwu" i pozwolili chórzystom z SLD zagłosować nad pozostawieniem immunitetu mojemu-AUCH-AUSSI-TEŻ POSŁOWI ryszardowi zbrzyznemu. JAK w tym sienkiewiczowskim skeczu LITWOSA= " mój CI ON" i wara SEREMETOM od prawdomównego posła ZBRZYZNEGO. POST SCRIPTUM::: ponieważ temat jest BRZEMIENNY- SZANOWNE DZIENNIKARSKIE akuszerki, opowiem mojemu PREMIEROWI bajkę z głowy , czyli z życia. TAK gdzieś w okolicach 1998-9 roku , tuUnas w ZGORZELCU też mieliśmy skecz życiowy z pijanym synem burmistrza [ vice RACZEJ] , KTÓRY SPOWODOWAŁ WYPADEK SAMOCHODOWY PO PIJAKU. Temat zna pani ASR mgr prawa MAŁGORZATA TABOR[de domo]; a już na pewno JEJ mama- też DE DOMO. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "+65"-ZIELONY LATARNIKz certyfikatem HULTAJA +drrrrrrrrrrrrr BONIem=MAC + adam.jasser@kprm.gov.pl+++ rafał trzaskowski*=MAC= http://trzaskowski.pl/ Dla Mediów 11/14-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELC / 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM tel.kom. 6 99,99 12 06,724866256 ruch040404@wp.pl ad vocem ::: panie RAFALE, PRZEPRASZAM , ŻE NIE KPIĘ znowu/MAC/. Masz pomysł? Widzisz problem? Najciekawsze zamieszczę na stronie! Napisz do mnie " RAFAŁ TRZASKOWSKI uczciwszy o 1 gram WIĘCEJ, od siebie, A NAWET OD tatyANTOSIAmichnika"
  • 2014-03-01 05:44 | RUCH040404

ŻYCIE przerasta KABARET pani JASI PARADOWSKIEJ

szanowna PANI REDAKTOR JANINA PARADOWSKA,= POLITYKA z 8.01-14.01.2014, nr 2940, pardon,nr 2 ,strona 11 w związku z JEJ publikacją = " POJEDYNEK na pakiety" proszę o kontakt w sprawie. OTÓŻ właśnie prokurator z LEGNICY+SEREMET dostali od polskiego sejmu CZARNEJ POLEWKI, a w slangu to brzmi "spierda NA DRZEWO" I DOTYCZYŁO UCHYLENIA immunitetu PANU POSŁOWI RYSZARDOWI ZBRZYZNEMU z mojego OKRĘGU wyborczego. PAN poseł poświadczył kłamliwie, że JEGO syn , zamiast kierować " po pijaku" samochód-em, przebywał w innym miejscu ze swoim TATĄ;;; co robili, na razie nie wiadomo, a wścibska GAZETA WYBORCZA jeszcze tego nie ustaliła. PONIEWAŻ ja traktuje posłów Donaldów Tusków BARDZIEJ NIŻ POSEŁ Jacek Protasiewicz WZIĘTY razem z moim posłem GRZESIEM SCHETYNĄ, INTERESUJE MNIE, JEŚLI PANI ewa kopacz POZWOLI, dlaczego owi zawzięci na pijaków samochodowych posłowie powstrzymali się bohatersko od głosu " sprzeciwu" i pozwolili chórzystom z SLD zagłosować nad pozostawieniem immunitetu mojemu-AUCH-AUSSI-TEŻ POSŁOWI ryszardowi zbrzyznemu. JAK w tym sienkiewiczowskim skeczu LITWOSA= " mój CI ON" i wara SEREMETOM od prawdomównego posła ZBRZYZNEGO. POST SCRIPTUM::: ponieważ temat jest BRZEMIENNY- SZANOWNE DZIENNIKARSKIE akuszerki, opowiem mojemu PREMIEROWI bajkę z głowy , czyli z życia. TAK gdzieś w okolicach 1998-9 roku , tuUnas w ZGORZELCU też mieliśmy skecz życiowy z pijanym synem burmistrza [ vice RACZEJ] , KTÓRY SPOWODOWAŁ WYPADEK SAMOCHODOWY PO PIJAKU. Temat zna pani ASR mgr prawa MAŁGORZATA TABOR[de domo]; a już na pewno JEJ mama- też DE DOMO. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "+65"-ZIELONY LATARNIKz certyfikatem HULTAJA +drrrrrrrrrrrrr BONIem=MAC + adam.jasser@kprm.gov.pl+++ rafał trzaskowski*=MAC= http://trzaskowski.pl/ Dla Mediów 11/14-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELC / 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM tel.kom. 6 99,99 12 06,724866256 ruch040404@wp.pl ad vocem ::: panie RAFALE, PRZEPRASZAM , ŻE NIE KPIĘ znowu/MAC/. Masz pomysł? Widzisz problem? Najciekawsze zamieszczę na stronie! Napisz do mnie " RAFAŁ TRZASKOWSKI uczciwszy o 1 gram WIĘCEJ, od siebie, A NAWET OD tatyANTOSIAmichnika"
  • 2014-03-01 06:55 | RUCH040404

Gandhim w łapówkarzy

SZANOWNY PAN marek woszczyk=PGE, w związku z brakiem reakcji-odpowiedzi pani DANUTY MAKOS uprzejmie proszę o szczególne zajęcie się tematem . A w szczególe o zwieszenie daty najbliższego-kolejnego JUŻ- przetargu- I USTNEGO- HA, HA, HA- na sprzedaż domu wypoczynkowego ZGODA w KARPACZU. I do czasu spełnienia LEPSZYCH , NIŻ ANTYkorupcyjne standardów tej OPERACJI. http://www.cba.gov.pl/pl/zglos-korupcje/445,Zglos-korupcje-osobiscie-lub-pisemnie.html http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1566413,1,gandhim-w-lapowkarzy.read KONTAKT - Centralne Biuro Antykorupcyjne www.cba.gov.pl/pl/kontakt‎ •Kopia Dla osób nie mających możliwości zgłoszenia się w do siedziby CBA w godzinach ... e-mail: kontakt@cba.gov.pl ... Rodakowskiego 6, 51-637 Wrocław, tel. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "+65"-ZIELONY LATARNIKz certyfikatem HULTAJA +drrrrrrrrrrrrr BONIem=MAC + adam.jasser@kprm.gov.pl+++ rafał trzaskowski*=MAC= http://trzaskowski.pl/ Dla Mediów 11/14-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELC / 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM tel.kom. 6 99,99 12 06,724866256 ruch040404@wp.pl ad vocem ::: panie RAFALE, PRZEPRASZAM , ŻE NIE KPIĘ znowu/MAC/. Masz pomysł? Widzisz problem? Najciekawsze zamieszczę na stronie! Napisz do mnie " RAFAŁ TRZASKOWSKI uczciwszy o 1 gram WIĘCEJ, od siebie, A NAWET OD tatyANTOSIAmichnika"
  • 2014-03-01 06:55 | RUCH040404

SPRZEDAŻ domu wypoczynkowego ZGODA w KARPACZU

SZANOWNY PAN marek woszczyk=PGE, w związku z brakiem reakcji-odpowiedzi pani DANUTY MAKOS uprzejmie proszę o szczególne zajęcie się tematem . A w szczególe o zwieszenie daty najbliższego-kolejnego JUŻ- przetargu- I USTNEGO- HA, HA, HA- na sprzedaż domu wypoczynkowego ZGODA w KARPACZU. I do czasu spełnienia LEPSZYCH , NIŻ ANTYkorupcyjne standardów tej OPERACJI. http://www.cba.gov.pl/pl/zglos-korupcje/445,Zglos-korupcje-osobiscie-lub-pisemnie.html http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1566413,1,gandhim-w-lapowkarzy.read KONTAKT - Centralne Biuro Antykorupcyjne www.cba.gov.pl/pl/kontakt‎ •Kopia Dla osób nie mających możliwości zgłoszenia się w do siedziby CBA w godzinach ... e-mail: kontakt@cba.gov.pl ... Rodakowskiego 6, 51-637 Wrocław, tel. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "+65"-ZIELONY LATARNIKz certyfikatem HULTAJA +drrrrrrrrrrrrr BONIem=MAC + adam.jasser@kprm.gov.pl+++ rafał trzaskowski*=MAC= http://trzaskowski.pl/ Dla Mediów 11/14-cie years SANStravail/JOBless , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELC / 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM tel.kom. 6 99,99 12 06,724866256 ruch040404@wp.pl ad vocem ::: panie RAFALE, PRZEPRASZAM , ŻE NIE KPIĘ znowu/MAC/. Masz pomysł? Widzisz problem? Najciekawsze zamieszczę na stronie! Napisz do mnie " RAFAŁ TRZASKOWSKI uczciwszy o 1 gram WIĘCEJ, od siebie, A NAWET OD tatyANTOSIAmichnika"
  • 2014-06-23 07:00 | RUCH040404

Bandycki napad na wiceszefa KNF

[b]SZANOWNA PANI JOANNA SOLSKA[/b]- nawet KOCHANA = " KOMU PODPADŁ SZERYF" -POLITYKA nr 2960 z 28.05-3.06.2014 , seite 19-22. DZIĘKI współpracy czytelniczej z GAZETĄ WYBORCZĄ do dzisiaj nie wiem-YYYYYYYYYYYYYY czym się różni #80%# od # 80%# chorobowego wypłacanego z funduszu ZUS obłożnie chorym POLAKOM . Dla PRZĄDKU, 80% pana KWAŚNIAKA i 80% mojego radnego powiatu zgorzeleckiego mgr inżyniera ROMANA WALKOWIAKA . Pieczonka Tadeusz-RUCH040404@WP.PL
  • 2014-11-04 21:04 | RUCH040404

mobbing Re:Zbigniew Derdziuk: ZUS-prezes od emerytur

SZANOWNA pani redaktor JOANNO, może nie dopełniła pani rzetelności dziennikarskiej i zapomniała przedstawić CZYTELNIKOM szerszej informacji o klanie DERDZIUKÓW;;; jeśli taki klan istnieje przy budowaniu jasnogórskiej pielgrzymki. ALE ja nie o tym. AD MERITUM::: w 1995 roku POLITYKA , jako prawie pierwsza w POLSCE , opublikowała materiał dziennikarski o MOBBINGU. A w 1997r. ja zostałem zwolniony z pracy w ramach tego MOBBINGU. Mamy rok 2014 a ja nadal nie mogę dostać się do SĄDU NAJWYŻSZEGO, żeby ten MOBBING skasować . CHĘTNIE dostanę z ARCHIWUM POLITYKI ową pierwszą publikację o MOBBINGU. NO CHYBA że pracowita pani PREMIER POLSKI EWA KOPACZ przyda mobbingowi lepszy GLANS. MOŻNA pod bokiem pani PREMIER załatwić robotę IGOROWI OSTACHOWICZOWI za 400 000 zł/m-c w ORLENIE, to dlaczegóżby nie załatwić PIECZONCE kasacji w SĄDZIE NAJWYŻSZYM . a NA CZYM POLEGAŁ MOBBING W MOIM PRZYPADKU. Ochhhhhhhh KLASYKA. W przeciągu 6-ciu miesięcy, no może 10-ciu , 3 kary porządkowe = nagany+upomnienie no i 2 zabrane premie. A wiecie ilu miałem świadków w pierwszej instancji po stronie FIRMY-PRZEDSIĘBIORSTWA ??? 11 DYREKTORÓW i KIEROWNIKÓW;;; jeżeli się mylę panie radny powiatu zgorzeleckiego mgr inżynierze Stanisławie Jacku Żuku= PGE, TO GOTOWYM odszczekać tę " potwarz". TADEUSZ PIECZONKA- 724866256-RUCH040404WP.PL
  • 2014-11-07 18:53 | RUCH040404

TYM kontra PIECHOCIŃSKI Re:Pies czyli kot

Chętnie NR jerzemuBACZYńskiemu i TYMbardziej STANISŁAWOWI UJAWNIĘ , jak kopalnia TURÓW z/w BOGATYNI potrafiła wyeksportować węgiel brunatny do IRLANDII- a może nawet do ISLANDII;;; GDZIE MAJĄ CIEPŁE ŹRÓDŁA gejzerów. Żadne MICYJE , WYSTARCZY KILKU ZDOLNIACHÓW i PROKURATOR fajtłapa . PIECZONKA TADEUSZ -724866256 -RUCH040404@WP.PL
  • 2015-05-31 10:53 | RUCH040404

Re:Nielegalna impreza sołtysa Zbęchów

Cuda po wiankach Nawet do 8 lat więzienia za zorganizowanie imprezy masowej bez zezwolenia. Tyle grozi sołtysowi ze Zbęch za wianki, okrzyknięte imprezą roku. [b]2 artykuł z 10 dostępnych[/b] szanowna pani autorko AGNIESZKO SOWA , byłbym wdzięczny za informację o sygnaturze akt tej sprawy karnej SOŁTYSA- jeśli łaska. BO ZAMIERZAM SPRAWĘ ZGŁOSIĆ DO BURA POMOCY PRAWNEJ " duda POMO", jeżeli lenie od KOMOROWSKIEGObronka nie doczytali jeszcze tej publikacji SOWY. POST SCRIPTUM::: ochhhhh, przepraszam FUNDACJI HELSIŃSKIEJ czynownika drrrrrrrrrrrrrrr ADAMA BODNARA- KSYWA amicus CURIAE , że się wcinam koterii RZEPLIŃSKIEJ z art. 90/91 kpk- serdecznie polecam ten zapis prawa RÓŻNYM politykierom OD polityki . Pieczonka Tadeusz -724866256-RUCH040404@WP.PL
  • 2015-06-24 06:30 | RUCH040404

Re:Kim naprawdę okaże się nowy prezydent?

internet@polityka.com.pl enuncjacje JANICKIEGO-WŁADYKI " CO ZMIENIA DUDA" sporo wyjaśniają  dlaczego pan NR JERZY BACZYŃSKI poniósł porażkę , jako totumfacki KOMOROWSKIEGO. ad meritum::  W WYBORACH GŁOSOWAŁEM  na panią  MAGDALENĘ OGÓREK- „cóż to byłby za ślub " KOBIETA prezydentem polski- NAWET W usa TEGO NIE BYŁO JESZCZE .  ALE później , w drugiej TURZE pojawiły się schody, więc zagłosowałem na obu KANDYDATÓW, bo przecież obiecałem KOMOROWSKIEMU, że jest mi winien ,pardon, CO jest mi winien .  POST scriptum::  OD KILKU LAT  pan PREZYDENT KOMOROWSKI, spamuje MOJE SKARGI -WNIOSKI-PETYCJE   z art. 63 KONSTYTUCJI KOMOROWSKIEJ ,  na swój adres listy@prezydent.pl i pomimo wielokrotnych/ WIELOLETNICH/ prób INTERNETOWO-TELEFONICZNYCH nie udało mi się zmienić tego bezprawnego nastawienia STRAŻNIKA KONSTYTUCJI.   No to GO WYBRAŁEM W DRUGIEJ TURZE, wspólnie z panem DUDĄ.  AD VOCEM::  A co z wyborami do PARLAMENTU??  NO właśnie. No właśnie, nadal pan NR JERZY BACZYŃSKI spamuje moja korespondencję na adres polityka@polityka.com.pl, czy nawet POLITYKA@POLITYKA.PL .  ALE kto ja jestem, żeby się dobijać do polityki, pardon, POLITYKI. pieczonka tadeusz -724866256- ruch040404@wp.pl http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1620669,1,kim-naprawde-okaze-sie-nowy-prezydent.read
  • 2015-09-19 07:41 | RUCH040404

Nagrody Naukowe POLITYKI: wspaniała piętnastka finalistów

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1632193,2,nagrody-naukowe-polityki-wspaniala-pietnastka-finalistow.read SZANOWNA PANI red. EWA WILK, od kilkunastu lat , a od 2008 r.-oficjalnie i z pisemnym entourage próbuję się przebić do POLITYKI gospodarczej GAZETY WYBORCZEJ z dziadowskim przesłaniem "NIEhipotetyczna niegospodarność BURMISTRZÓW ZGORZELCA w kwocie co najmniej 150 000zł, za znaleźne dla PIECZONKI w kwocie co najwyżej 10% " . I jak TO MÓWIĄ u SOWY " i kamieni kupa"- z rymem do kupa. ZATEM , JESTEM otwarty na współpracę. AD MERITUM::: Oczywiście NIE BYŁBYM SOBĄ, gdybym nie poprosił z VERVĄ PREMIERÓW POLSKI i Igora Ostachowicza O OWE 400 000 ZŁ dla POLSKIEJ NAUCZKI, gdyby pan JACEK KRAWIEC z PKN ORLEN S.A. był stałym czytelnikiem POLITYKI . pieczonka tadeusz -724 866256 -ruch040404@wp.pl post scriptum::: INNE tzw. impertynencje pozwalam sobie przedłożyć w zaciszu , przecież nie ALKOWY.
  • 2016-06-16 07:55 | RUCH040404

Re:Juliusz Ćwieluch laureatem Halabard 2013

prośba do autora " dzieje jednego karabinu" O KONTAKT MAJLOWY z PIECZONKĄ/cel zacny RUCH040404@WP.PL- 0724866256
  • 2016-08-03 15:05 | RUCH040404

Re:Na bezdechu

ssssssssssssssssss 2016-08-01 20:07 | inż. Mamoń Re:Na bezdechu
  • 2016-09-29 20:01 | RUCH040404

Bezzałogowce będą ratować życie

PROŚBA O KONTAKT Z AUTOREM PUBLIKACJI ; CEL " MATRYMONIALNY"- pardon, TO BYŁ DOWCIP. Pieczonka Tadeusz- 724866256, RUCH040404@WP.PL
  • 2016-09-29 20:01 | RUCH040404

DRON na telefon

PROŚBA O KONTAKT Z AUTOREM PUBLIKACJI ; CEL " MATRYMONIALNY"- pardon, TO BYŁ DOWCIP. Pieczonka Tadeusz- 724866256, RUCH040404@WP.PL
  • 2016-12-27 12:27 | RUCH040404

Zawrotna kariera bikona

szanowny AUTRZAE=Sławomir Kosieliński = BIURO@mikromakro.pl. http://www.mikromakro.pl/?cat=3 NIE wiem na czym to polega , ale każdy "GŁUPEK" drukujący w POLITYCE , za szczyt dobrego smaku UWAŻA zainspirować-nie czytelnika ową " REWOLUCJĄ". ad meritum::: JAK zajrzeć na polskie autostrady , to tam też rewolucja , od paru lat na płatnych autostradach poustawiano " ŚLUZY" i punkty poboru OPŁAT za KORZYSTANIE Z DROGI. NAGLE z prędkości podróżnej 90 km/godzinę TRZEBA spowolnić brykę do 1 km/godz. , by za chwilę znowu popędzić 90km/godz. A przecież , do cholery, mieliśmy-mamy już 4-ech ministrów od CYFRYZACJI. Właśnie PANI drrrrrrrrrrrrrrrrrr ANNA STREŻYŃSKA czujnie pilnuje minister ZALEWSKĄ , żeby w polskich GIMNAZJACH nie wdrożono BIKONÓW;;; CZY JAKOŚ TAK- przepraszam panią drrrrrrrrrrrrrr ANNĘ, że ma tak wysublimowane AMBICJE. post scriptum::: ZAPRASZAM rewolucyjną REDAKCJĘ POLITYKI do mojego projektu PNIEWITY +. śmiechu BĘDZIE-JEST CO NIE MIARA . rząd pani BEASTY SZYDŁO nie potrafi zabezpieczyć mi grantu za co najmniej 10 000 zł. TAŻ POLITYKĘ stać na 15 tys. zł , na różne historie MAGISTERSKIE pod auspicjami pana drrrrrrrrr MIECZYSŁAWA FRANCISZKA RAKOWSKIEGO=MRF a rządu pana posła JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO nie stać. NA ten REWOLUCYJNY projekt. PIECZONKA TADEUSZ -724866256, RUCH040404@WP.PL
  • 2017-03-03 08:42 | RUCH040404

Przyzwoitość przeciw złości

JA też- auch-AUSSI-also KOCHANA żabciu CHUTNIK, jeśli jesteś KOCHANA . ŻYCIE tak pędzi STRASZNIE-szybko, że aż zapierdala- excouzezzzzzzzLEmot. " [i]W którym minister środowiska nie niszczy[/i] PRZYZWOICIE[i] polskiej PRZYRODY[/i]";;; a za NYSĄ Łużycką dopada mnie ICHNIA przyroda . WIĘC ZAPRASZAM OBIE PANIE do/na ostatnią stronę-OBWOLUTA POLITYKA nr 3/3094/,18.01-24.012017. A TAM wewnątrz OBWOLUTY "omnibus ZIMOWY"- przyzwoicie rozrysowany;;; autor, autor, autor na pudło. ZEWNĄTRZ za to , crem la crem, albo a la. PRZYŻĄD, pardą , przyrząd do rżnięcia najnowszej generacji-www.stihl.pl. I też, FOTOelectronic chwytające za serce- taka fraza pisarska. CHWYTAĆ za serce, niczym zachodzić w głowę - ot polskie IDIOMY. Właśnie MŁODY boski patrzy na sągiew drewna [ pardą, to stągiew], ale już sągwie drewna. NO dwa sągi -Wrzucam SĄG do chmury internetowej, a wyświetla mi się SONG, niczym PROTEST. Ładnie poukładany w sztaple i do piachu, i do piachu;;; pardą, do kominka-KOMINA . Jeszcze WCZORAJ, może przed-przed wczoraj l'arbresssssssssss. Niczym ten mamutowiec-sekwoja 3000 lat naszej ery , z/ścięty przedwcześnie. AD MERITUM::: szanowne panie , już bez ŻABEK i tym podobnych "[i]KOCHANY PANIE MARSZAŁKU STANISŁAWIE KARCZEWSKI, w gustownymORTOPEDYCZNYM[/i]". Gdyby SZANOWNE zechciały mi ujawnić adres majlowy - może być TOWARZYSKI do kawiarenki internetowej , to bym WAM wysłał mój tekst z 1997r. BANAŁ nad banały, ale jaka TREŚĆ ;;; zaskoczenie totalne, a jednak. POST SCRIPTUM::: co SOBIE zażyczycie. AD VOCEM ::: No właśnie-polecam , bom zauroczony, w FOKUS takie TVppppppppppppp. Jest rok 536 w krainie MAJÓW , bujna przyroda wokół MORZA-JEZIORA. A pod spodem buzuje lawa. I nagle , widocznie BÓG tak chciał , ERUPCJA, nie mylić z ejakulacją. ZNAWCA tematu Robert A. Dull i wulkan ILOPANGO odnalazł kawał pnia drzewa-DREWNA już. NA którym zachowały się resztki wulkaniczne , zawłaszczone obecnie BUJNĄ przyrodą, z gruntu NIEpolską. PIECZONKA TADEUSZ - 0048 724866256 , ruch040404@wp.pl
  • 2017-03-27 06:15 | RUCH040404

Cała Europa parodiuje Trumpa

SZANOWNA JASIU PARADOWSKA, niestety. byłbym wdzięczny żyjącej POŚRÓD nas POLITYCE, za reportage z placu ROZJEZDNEGO we WROCKU pana PREZYDENTA. Plac Rozjezdny ROZJEŻDŻA SIĘ na ul. KOLEJOWĄ , Pszenną , Zbożową / od zboża/. pieczonka Tadeusz - 724866256, ruch040404@wp.pl
  • 2017-04-17 07:16 | RUCH040404

Schreiberowie: minister i syn robią karierę w PiS

SZANOWNA PANI ANNO, ależ też wybrała sobie pani TEMAT "ojciec i syn" 20 lat później. Że ja, dopiero MIESIĄC PÓŹNIEJ pierwszy wpis czynię na forum. POSELSKIE biznesy SCHREIBERów ;;; z 1,5mln zł zrobiło się 1,5 tys zł, żeby skoczyć na 15 tys. zł . NO i jak SREBRNA ma to wytrzymać FINANSOWO, skoro pierwszy z brzegu MATEUSZ KIJOWSKI " szkoduje swoim dzieciom" i komornikowi 200 tys. zł . Umoczenie SENIORA w przyjaźń z apologetą GENERAŁA Pinocheta=CHILE, to już klasyka gatunku-JAKBY . No i WYŻSZA SZKOŁA JAZDY. PANI chyba serca nie ma dla PREZESA KACZYŃSKIEGO " SAMOTNY biały żagiel" na rozległych stepów AKERMANA ;;; chyba że w DOBREJ WIERZE , intencji to wynika. POST SCRIPTUM::: pozwalam sobie prosić obu panów posłów SCHREIBERów o szrajbnięcie na kontakt- w ICH poselskiej posłudze. Pieczonka Tadeusz - 724866256, RUCH040404@WP.PL
  • 2017-04-19 05:23 | RUCH040404

American Jewish Committee otwiera biuro w Warszawie

NO i proszę , znowu żydostwo pcha się do POLSKI. szanowna pani Simone Rodan-Benzaquen , czy może pani się skontaktować ze mną w sprawie cierpiącą na ZWŁOKĘ;;; JAK Z TYM MALOWANIEM płotu w amerykańskiej książce MARKa TWAINa. cel BARDZIEJ NIŻ SZCZYTNY. PIECZONKA TADEUSZ - 724866256, RUCH040404@WP.PL ad vocem::: BIEDNY donTUSK - POWRÓT DO PUDŁA . Taka POLSKA specjalność.
  • 2017-12-21 07:29 | RUCH040404

Czy technologia polskiego informatyka zostanie wbrew niemu opatentowana w USA?

szanowna pani red. URSZULA SCHWARZENberg-CZERNY, czy możecie mi wyjaśnić dlaczego z moją papierową POLITYKĄ nie mogę zrobić wpisu na forum pod pani publikacją "światło rządzi miastem"= https://archiwum.polityka.pl/dzial/ludzie-i-style,0,357.html https://archiwum.polityka.pl/autor/urszula-schwarzenberg-czerny,0,14162.html pieczonka Tadeusz- 724866256, ruch040404@wp.pl ++ PROŚBA O KONTAKT W ZADANYM TEMACIE. post scriptum::: Światło rządzi miastem Urszula Schwarzenberg-Czerny Oświetlenie świąteczne jest niezłym wskaźnikiem tego, co jeszcze trzeba będzie zmienić, by w Polsce powstały kiedyś inteligentne miasta przyszłości. (nr 3139 / 2017-12-06) s. 80-83 - oczywiście papierowa POLITYKA Pieczonka Tadeusz- 724866256, ruch040404@wp.pl
  • 2018-05-31 07:13 | RUCH040404

Re:Świadek incognito

przypominam pracowitej JOANNIE SOLSKIEJ, że w 2015 r. pani PREMIER EWA KOPACZ nie zdobyła się na wdrożenie w POLSCE minimalnej płacy godzinowej/GODZIWEJ-jak NIEMCY. A DZISIAJ-2018 intelektualista prof. JERZY BUZEK " z płaczem" oznajmia , że źle zagłosował ws POLAKÓW na europejskich jezdniach. pieczonka Tadeusz -ruch040404@wp.pl