Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(1)
Komentarze użytkownika: zieliński
  • 2009-07-29 22:02 | zieliński

    Re: Ch@mowo

    Internet jest nietypowym miejscem na debaty publiczne i społeczne. Każdy użytkownik sieci w odróżnieniu od debaty bezpośredniej odczuwa większą anonimowość i może dlatego na forum internetu występują opinie merytoryczne pisane z dużą kulturą języka polskiego, ale i poglądy skrajnie odwrotne nie mające nic wspólnego z tematem, bez argumentów i do tego cały stek najgorszego słownictwa i zaprzeczenie jakichkolwiek zasad obyczajowych i norm etycznych. Jednak nie można dezawuować internetu, gdyż słusznie socjolodzy i politolodzy wskazują na postawy i zachowania publiczne i polityczne polaków. Jedni krytykują organy władzy, inni natomiast szukają argumentów wizerunkowych aby przedłużyć agonalność władzy. Nie potępiał bym polaków za to jak to ujął redaktor w artykule Ch@mowo, że zieją jadem, nienawiścią, zazdrością czy chamstwem. Uważam, że rodacy nasi chcą nieraz bardziej dosadniej wyrazić nieudacznictwo Tuska i jego ekipy i dlatego używają tak mocnych wyrażeń, gdyż ich krew zalewa, kiedy widzą co się dzieje w naszym kraju. Nie ukrywam, że w swoich poglądach podtrzymuję się od słów mających rodowód rynsztoka, ale jak bym mógł to uczyniłbym to, jeżeli pomogłoby to Polsce i ojczyźnie. Aktualnie nikt z rządzących nie szanuje narodu i państwa polskiego. Podobnie dzieje się z mediami, które manipulują opinią społeczną jeszcze w gorszym wydaniu jak to było w czasach realnego socjalizmu np kiedy rzecznikiem PZPR i ówczesnych władz był Urban. Pozdrawiam redaktora za dobry temat do dyskusji J.Zieliński