Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(135)
Komentarze użytkownika: konrad44
  • 2010-10-22 16:16 | konrad44

Ochrona BOR dla polityków

Źródło [i]www.onet.pl[/i] [i]Dwóch kolejnych, czołowych polityków rozważa przyjęcie ochrony BOR-u. Chodzi o europosła PiS Zbigniewa Ziobro i przewodniczącego SLD, Grzegorza Napieralskiego - informuje TVN 24. Były minister sprawiedliwości przyznał w rozmowie z Polsat News, że faktycznie szef BOR, gen. Marian Janicki poinformował go o przyznaniu mu ochrony BOR-u. Decyzję taką podjął szef MSW. - Poprosiłem pana generała, żeby powstrzymał się z tą decyzją jeszcze do przynajmniej dnia jutrzejszego – powiedział Ziobro w Polsat News. Tłumacząc swą prośbę, polityk PiS przyznał, że musi sam to jeszcze przemyśleć. Stwierdził, że ceni swoją prywatność, która w ten sposób byłaby ograniczona. Telewizja TVN 24 podała, że przyjęcie ochrony rozważa także szef SLD Grzegorz Napieralski. Kurski i Miller dostali ochronę. Ziobro dostanie? Wcześniej ochronę BOR-u na terenie całej Polski dostał europoseł PiS Jacek Kurski. Ponadto, jak dowiedziała się PAP, biuro chronić będzie też byłego premiera Leszka Millera. Ochronę BOR ma także wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski (PO). Jak powiedział dzisiaj, nie prosił o przydzielenie mu ochrony i nie miał na to żadnego wpływu. Dodał tylko, że domyśla się, iż ma to związek ze "zbrodnią łodzką". - Nic innego się nie wydarzyło, więc myślę, że to o to chodzi - stwierdził.[/i] Rynkowski śpiewał "Nie dajmy się też zwariować". No właśnie, drodzy Politycy. Dodatkowa ochrona to dodatkowe pieniądze dla BOR co jest zupełnie niepotrzebne. Kicham na Wasze bezpieczeństwo. Kurski zapieprzając za konwojem gdzieś miał bezpieczeństwo innych kierowców na E77. Ziobro kichał na godność osobistą prześladowanych obywateli. Jak od razu zaczęto dbać o własne bezpieczeństwo. Może lepiej zaproponować BOR, żeby od razu "odstrzelili" ze czterech obywateli, ot tak dla przykładu, żeby potem bano się podejść do polityków i żeby sytuacja z Łodzi nie miała więcej miejsca? Pamiętam jakie problemy były z przyjazdem Policji do mojego domu, gdy złodziejom nie udała się próba kradzieży samochodu, mimo, że przez okno wciąż widzieliśmy oddalających się trzech rosłych mężczyzn. Coraz bardziej widać, że Polska to kraj równych i równiejszych. Popatrzcie na przykład na sposób potraktowania, pod względem finansowym, rodzin po katastrofie smoleńskiej, a rodzin ofiar wypadku pod Nowym Miastem.
  • 2010-10-22 17:42 | konrad44

Poseł P

Źródło:
  • 2010-10-22 17:44 | konrad44

Poseł PSL

Źródło: [i]www.onet.pl[/i] Przeglądając informacje na temat polityki natrafiłem na ten film. Dobitnie on świadczy, że poseł też człowiek i na pewno nie wielbłąd. link: http://wiadomosci.onet.pl/wideo/posel-psl-pod-wplywem,7739495,1,klip.html# Miłego seansu.
  • 2010-10-22 17:45 | konrad44

Re:Pijany poseł PSL

Dublujemy się z tematami Panie TKW :)
  • 2010-10-23 07:58 | konrad44

Re:To nas czeka

Kapuściński w "Imperium" pisał, że światu w XXI wieku grożą trzy plagi: -plaga rasizmu, -plaga nacjonalizmu, -plaga fundamentalizmu i ekstremizmu religijnego. Czyż nie ma racji ?
  • 2010-10-25 10:38 | konrad44

Re:KTO Z WAS JEST....

No ale... w tym dokumencie zacytowane są słowa wypowiedziane wyłącznie przez polityków PO. A to politycy PiS są cacy i tacy milusi, że oni niegrzecznych słówek nie używają, a jak użyją to prezes z przekorą klepnie po łapce i powie "bebe!" ? Rozumiem, że dokument wyszedł spod pióra PiS, jednakże bez cytatów byłby godzien pochwały, tak to... Źródło: http://www.pis.org.pl/article.php?id=17895 [i]Zrównywanie legalnie działających w kraju partii z reżimami i partiami totalitarnymi – np. KPP, faszyści, NSDAP; Używanie dla określenia oponenta słów powszechnie traktowanych za obelżywe – np. bydło, wataha czy wypowiedzi[/i] [i]Używanie dla określenia oponenta słów powszechnie traktowanych za obelżywe – np. bydło, wataha czy wypowiedzi takich jak : „(…) znajduje się grupa ludzi, która w tym czasie - kiedy wszyscy bez wyjątku ciężko pracują - plądruje walizki pasażerów” czy „Przyjdzie taki dzień, że Jarosław Kaczyński będzie już rozmawiał z siłami ostateczności (…) być może będzie miało to miejsce jeszcze w tym roku (…) wówczas uznamy, że to był naprawdę dobry rok".[/i]
  • 2010-11-12 11:55 | konrad44

Re:Ruch idei prezydenta Lecha Kaczyńskiego

... i odebrać wszystkim urzędnikom państwowym, poczynając od prezydenta, kończąc na zwykłym referencie w urzędzie gminy, całej magistraturze polskiej jedynego, bardzo niesprawiedliwego przywileju - trzynastą pensję. I po kłopocie z dziurą w budżecie :)
  • 2010-11-12 16:58 | konrad44

Re:Ruch idei prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Dlatego trza tenże anachronizm zlikwidować :)
  • 2010-11-12 17:08 | konrad44

Re:Palikot - syn i ojciec

To klasyczny przykład. Jeśli nie można zniszczyć przeciwnika jednym chwytem, próbuje się słabszych acz z nasiloną częstotliwością. Jeśli to nie zadziała - próbuje się dokopać rodzinie. Miałem podobnie w szkole. Gdy zalazłem pani dyrektor za skórę, matka powiedziała mi "od teraz musisz być w szkole niezwykle poprawny". I byłem. Dopóty dopóki niepoprawnie zaparkowałem samochód przy szkole. Mandat na telefon. Zgadnijcie od kogo ? Przepraszam, że podaję takie sytuacje z autopsji. Tuskowi te studia historyczne nie wyszły bokiem. Lektura Clausewitza i jemu podobnym dają kiedyś jakieś pożytki :)
  • 2010-11-17 15:46 | konrad44

Re:Wywiad: ksiądz mówi o identyfikacji ofiar katastrofy smoleńskiej

[i]Dlaczego Bóg mi to uczynił? Dlaczego on, dlaczego tak strasznie? Jak się ksiądz czuje z tym, że wydarzyła się taka tragedia?[/i] [b][i]A co ksiądz może wtedy odpowiedzieć? [/i][/b] [i]Ja mogę uczciwie powiedzieć, [b]że Bóg też ponosi za to odpowiedzialność.[/b] [b]On nie jest tylko od rzeczy dobrych i przyjemnych[/b], jest obecny we wszystkim, w życiu i śmierci. Wierzę też, że w zmartwychwstaniu i życiu wiecznym.[/i] I to mówi ksiądz... aż chce się wykrzyczeć, widzisz i nie grzmisz.
  • 2011-01-04 15:54 | konrad44

Re:DEBATA: Jaka Polska 2020?

Skłócona, zaniedbana, zadłużona, zacofana, biedna. Lepszej przyszłości nie mogę sobie wyobrazić.
  • 2011-01-09 18:11 | konrad44

Re:Świąteczna orkiestra gra dla służby zdrowia

Może być, ze względu na tą prawdę w nim zawartą :)
  • 2011-01-09 18:24 | konrad44

"Dopuki" ? :) Dopóki się nic nie zmieni w służbie zdrowia, będę chwalił ( i za rządów PO i PiS - jeśli do tego pijesz, a tak czuję) nawet najgorsze paszkwile i gnioty na jej temat. Ostatnio miałem przyjemność być pensjonariuszem w szpitalu. Chorując na chorobę przewlekłą, która prawdopodobnie powstała w wyniku zmian w mózgu, na TK i MRI głowy mam czekać do listopada. A choroba postępuje. Ot, taką mamy opiekę. Państwo nie chce zająć się nawet osiemnastolatkiem (nie wspominając o starszych!), który w przyszłości będzie pracował, opłacał składki zdrowotne etc, karmił p..e m...y u góry.
  • 2011-01-09 18:37 | konrad44

To dobrze, że ma Pan w Córce oparcie. Nie poproszę o numer telefonu ponieważ (czytając Pana wypowiedzi na forum widać, że Córka jest przysłowiowym "oczkiem w głowie" - współczuje przyszłemu/obecnemu zięciowi :D) nie miałbym życia na "dzielni" czyt. forum :) Pozdrawiam.
  • 2011-01-09 18:38 | konrad44

Ot i Wuj cięta riposta nie śpi :)
  • 2011-01-09 19:12 | konrad44

A czym siem tak wsławił, że na takie schlebianie zasługuje ? Panie Sławku, może Pan korzysta z ośrodków zdrowia w większych miastach, to odczuwa Pan pewną zmianę w jej obsłudze. Niestety u nas, na prowincji, jest ciągle fatalnie, nawet w takim mieście wojewódzkim jakim jest Olsztyn ( i tutejszy szpital MSWiA nie imponuje ) Mam zaplanowaną wizytę w szpitalu MSWiA w Warszawie - tutaj, znajomy zaręcza, potraktują po ludzku, profesjonalnie, czyli tak jak być powinno, a nie jest w imponującej części naszego kraju - proszę mi wierzyć.
  • 2011-01-27 22:31 | konrad44

Re:Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej !

Leczenie u dentysty - niebotyczna podwyżka. Gaz, prąd, ogrzewanie - wsio do góry. Węgiel - ... Drzewo do kominka i na opał - ... Wywóz śmieci - o 5 zł drożej. Nawet chleb - poniżej 2 zł nie można znaleźć. Też mieszkam na wsi, szczęście, że wędliny swojskie nie idą w górę. A przy okazji i zdrowiej, i smaczniej. Kjujik, jak wszystko dobrze pójdzie, to pozostanie nam jeść resztki z marchwi z sejmowej restauracji, no ale Tobie przecie będzie to smakowało... :)
  • 2011-01-28 08:53 | konrad44

Nie wszyscy wsiowi płacą KRUS i nie wszystkim wsiowym Unia dorzuca. Najgłupsi zawsze ci, którzy widzą tylko czubek własnego nosa.
  • 2011-01-28 08:59 | konrad44

.... a wynagrodzenie mojej matki - 1350 zł brutto. Ciekawe, który z polityków utrzymałby z tego dom, samochód i dwóch stacjonarnych studentów. Żaden.
  • 2011-02-14 23:02 | konrad44

Re:Dymisja szefa GUS

Drogi Tkw: "Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem." Młody jestem, to mogę. Panie Kolego Królika, może czas na zmianę nicka na "Kolegę Idioty", bądź "Idiota" ? Albo lepiej nie, bo te obrażają ludzi, którzy faktycznie są idiotami. Mogliby się poczuć urażeni porównaniem do ciebie. Może "Półgłupek", bo na "Głupka" nie zasługujesz. Może "Przygłup" ?
  • 2011-02-14 23:16 | konrad44

To sobie je gdzieś zapisz, bądź zapamiętaj - a nuż się kiedyś przydadzą, bo swoimi komentarzami nieustannie do takich nicków się wpasowujesz. Można używać różnych argumentów: ad hominem, ad personam, ad vanitatem, ad verecundiam, ale takie coś jest niedopuszczalne. Chamstwo. I jak można zadbać o jakikolwiek pluralizm wypowiedzi, porządną debatę, polemikę, gdy jakiś się wyrwie z łańcucha i wyrzuca na forum taki, jak wyżej wymieniony gnój na forum?
  • 2011-02-14 23:28 | konrad44

Również o tym pamiętaj. Z ostatnich twoich tematów: [i]Wygląda na to, że wreszcie będą zlikwidowane zaniedbania [i]po populistach z psiarni[/i][/i] [b][i]kota Alika.[/i][/b] Wymagasz szacunku, zwracasz uwagę na to, że wyraz [i]śmierdzi[/i] był nie na miejscu, sam stosujesz podobne. Obaj macie duży wkład w to forum. Ludzie, szanujcie się wzajemnie.
  • 2011-02-14 23:37 | konrad44

Witam. Służba zdrowia stanęła na nogach. Prawdopodobnie dlatego, że to początek roku - to środki na wszystko są. Gorzej będzie pod koniec roku. Ale zacisnę zęby... :) Akademik rządzi się swoimi, dzikimi prawami. Szczęście, że kręgosłup, nie jakiś nałóg. Żarty sobie stroję oczywiście. Pan dba o swój kręgosłup, zobaczy Pan jakie przymioty pozwala rozwinąć : http://www.vipdostrojenie.pl/klucz-model-czlowieka/aktywny_kregoslup Co do panienek - zależy na jaką "sztukę" się trafi. Życzę wyłącznie młodych opiekunek :) Pozdrawiam
  • 2011-02-14 23:48 | konrad44

Tak też ja i zapewne inni czytający ten temat zrozumieli ten zwrot. Prócz Kolegi Królika.
  • 2011-03-17 20:41 | konrad44

Re:Warto przeczytać

Jako student pierwszego roku, jako pilny obserwator ludzi, jako człowiek trzymający się zasad moralnych, tudzież etycznych, jako kolega, przyjaciel, wróg masy ludzi, ułomny ciałem, idealista, parający się pisaniem czegoś, co może przypominać poezję - zgadzam się z filozofem. Tylko, że nie wszyscy "młodzi ludzie" to synowie marnotrawni.
  • 2011-03-17 21:16 | konrad44

Re:Warto przeczytać

Ale to jest poważny problem. Powiedzmy za dwadzieścia lat, jacy ludzie będą nami rządzili ? Tacy beztroscy, bogaci idioci ? Przygłupy, którzy dzięki tatusiom, wujkom i dziadkom dostaną pracę ? Miernota intelektualna, oczytana w Men's Health (jakkolwiek to się nazywa)Gali i Super Expressie ? Pozdrawiam serdecznie
  • 2011-03-17 21:33 | konrad44

Rozkaz: "Zgasić Pamięć!"

http://www.youtube.com/watch?v=Zvb47wLbn10 Forumowicze, co o tym sądzicie ?
  • 2011-03-29 15:17 | konrad44

Re:Ile mamy w magazynach na wypadek kataklizmu

Gdzie jest Admin ?
  • 2011-03-30 09:54 | konrad44

Re:DEBATA: Jak obchodzić pierwszą rocznicę katastrofy smoleńskiej?

Co by państwo nie zorganizowało i tak, wielu miejscach pod krzyżami, w mediach, na Krakowskim Przedmieściu, na Wawelu będzie jedna wielka zadyma.
  • 2011-04-07 07:02 | konrad44

Re:Ustawy o szkolnictwie wyższym podpisane

Dla mnie to wyraźne kopnięcie Tuska - zbliżają się wybory, młody elektorat jest oburzony tą nowelizacją. Tarcie w PO są coraz większe.
  • 2011-06-03 10:49 | konrad44

Re:Pożegnanie.

Zniknął Twój poprzedni temat. Ciekawe...
  • 2011-06-03 10:50 | konrad44

Palant.
  • 2011-06-04 09:19 | konrad44

"Im mniej szumowin na tym forum tym lepiej dla poziomu dyskusji..." Otóż to - w takim razie skorzystaj z tej mądrości i więcej się nie udzielaj. Parafrazując Foresta Gumpa - mądry ten, kto mądrze robi. Więc nie zwlekaj.
  • 2011-06-24 22:35 | konrad44

Re:Sellin+Rydzyk+ LIs

Chęć siania propagandy nasila się również u czołowych publicystów, pomijając pomniejszych, którzy ambitnie podchodzą do zleconego przez mentora dzieła.
  • 2011-06-24 22:39 | konrad44

Re:Sellin+Rydzyk+ LIs

To ja :)