Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(7)
Komentarze użytkownika: gruszka333
  • 2010-04-07 18:51 | gruszka333

Re:Jak przeżyć wiosnę?

Witam,ja nie mieszkam na wsi,ale po trochu szykuję się do wyprowadzki,jest to moje marzenie mieszkać w ciszy i spokoju.Masz racje trawa się zieleni,a jeść nie ma co,ale za to kwitną pierwsze kwiatki i książkę już można poczytać na ogródku.Podoba mi się takie życie,rowerem można pojeżdzić na spacer iść.Jest cudownie
  • 2010-04-12 14:09 | gruszka333

Re:Żałoba jak po bliskich

Jest mi ogromnie przykro,że byłam taka nie sprawiedliwa dla Pana Prezydenta,ale to tylko dlatego,że mało o nim wiedziałam.Nie miałam pojęcia,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,że był to człowiek ,który mial poprostu swoje zasady i nie poddawał się innym [trendom],mój syn zawsze mówił o Nim,że to człowiek z zasadami i wielki patriota,chylę przed Panem Prezydentem czoła,jeśli powiedziałam coś złego,to z całego serca przepraszam,WIECZNY ODPOCZYNEK ŚWIEĆ MU PANIE
  • 2010-04-21 10:24 | gruszka333

Re:Sens posiadania. Po co tyle kupujemy

Racja,pieniądze szczęścia nie dają,ale co człowiek jest bez nich wart,nie stać cię na podstawowe rzeczy,nie stać cię na wyjazd.Życie nie składa się tylko z pracy i obowiązków,chcemy ładnie wyglądać,iść do kosmetyczki,a to wszystko kosztuje,a więc wracamy do punktu wyjścia-potrzebne są pieniądze.Kupowanie zaś sprawia nam dużą przyjemność,czujemy się lepiej psychicznie,a zresztą taka nasza natura,polecam poczytać http://www.nexto.pl/e-prasa/sens_-_poradnik_psychologiczny_-_e-wydanie_p2435.xml""
  • 2010-05-07 18:20 | gruszka333

Re:Jak być szczęśliwym?

Być szczęśliwym robiąc coś znaczącego,może i tak można,ale miałabym co do tego wątpliwości,zależy jak na to spojrzeć.Można być z tego powodu szczęśliwym,ale to za małe szczęście,nie prawdziwe,za płytkie,za nudne i bez sensu.
  • 2010-05-07 18:30 | gruszka333

Re:Kobiety w polityce świetnie sobie radzą także dzięki swym cechom męskim.

nie do końca zgodzę się z tą wypowiedzią,nie wychodzą kobiety o zmroku na miasto,bo, albo nie mają z kim,albo ich nie stać iść do kawiarni,ponieważ nie stać je.Więc mając wolną chwilę siadają przed telewizorem lub czytają gazetę.
  • 2010-05-17 14:12 | gruszka333

Re:Czy pojednamy się z Rosjanami?

Boimy się Rosjan w dalszym ciągu, to jest tylko chwilowe,a przez te teraz nowe sensacje o których mówią dziennikarze do niczego dobrego nie doprowadzą.Ja już się boję,boję się oglądać wiadomości,nowych odkryć,sensacji które na .pewno do niczego dobrego nie doprowadzą
  • 2010-05-17 14:21 | gruszka333

Re:Seniorka na 102!

Świat idzie do przód,dlaczego nie miałby iść z nim senior.Czy źle piszę?Dziś młodzi szukają porad w czasopismach,poradnikach,a seniorzy jak byli w naszym wieku,poradę mieli pod ręką u matki,babki i dlatego tak się dobrze trzymają i rozsądnie myślą.