Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(8)
Komentarze użytkownika: fawa
  • 2010-05-04 13:45 | fawa

Re:Smoleńskie teorie spiskowe

W Polsce co drugi Polak(może, co któryś) to sherlock holmes !!!!!!!!! Nie wchodzę na fora internetowe, bo kosztuje mnie to sporo nerwów: wyzwiska, głupoty, bezsensowne teorie, aż wstyd, że to Polacy piszą! Ale takie rzeczy się nasilają przed wyborami! Myślę, że jest tu dużo osób z tzw. bojówek partyjnych i zwolenników poszczególnych kandydatów!
  • 2010-05-04 14:04 | fawa

Re:DEBATA: Jak dziś okazywać patriotyzm?

Patriotą powinien być również każdy, kto łączy naród!!!!!!!!Moim zdaniem patriotyzm nie polega na grzebaniu w historii i rozgrzebywaniu ran! W ogóle, nie rozumiem tego podziału na My i Oni! Ja tego w swojej miejscowości nie widzę, a może to media i politycy, tak trochę, do tego się przyczyniły! Może na co dzień tego i nie widać, ale za to największy podział i nienawiść, niestety, panuje w internecie! Smutne to, jak anonimowi rozmówcy nie mają żadnych hamulców! Każda dyskusja, czy nawet pytanie kończy się wyzwiskami, wyśmiewaniem!!!!!!!!! Wstyd!!!!!
  • 2010-05-05 13:59 | fawa

Re:Czego oczekiwać od śledczych w sprawie Tu-154

I mamy następną osobę, która sama prowadzi śledztwo! Boże, trochę więcej wiary! Nareszcie, mamy niezależną prokuraturę! a tak w ogóle, co Rosjanie by ugrali, załatwiając naszego prezydenta! Skoro Rosji był nie na rękę(?), to wystarczyło by zaczekać do wyborów! Przecież nie miał żadnych szans, by je wygrać! Robiąc zamach na naszego prezydenta, Rosjanie są w gorszej sytuacji, bo Jarosław ma szansę wygrać te wybory! Niestety, towarzyszące współczucie przelicza się na poparcie! I każdy, nawet nie myślący polityk takiej sytuacji by się spodziewał! Więc, niech mi nikt nie mówi, że Rosjanie to ciemnogród, że tylko my umiemy myśleć! Bo po takich wypowiedziach, to zaczynam wątpić! Dlatego, błagam przestańmy być detektywami, zajmijmy się swoimi obowiązkami względem ojczyzny, takimi, jakie do nas należą (chociażby dobrze wypełniana praca), a wyjaśnienia zostawmy tym, którzy na tym się znają! Wcześniej, czy później, prawda wyjdzie na jaw! Ja nie kwestionuję, jaka to będzie prawda, ale wiem, że ją usłyszymy! Więc, jeszcze raz błagam, poczekajmy!
  • 2010-05-06 12:35 | fawa

Re:Ukryty Kaczyński, Komorowski na celowniku

Coś w tym jest z prawdy! Sami to widzieliśmy jak nasz prezydent był przeciwny rządowi! Ja też uważam, że skompletował taką delegację, by "przebić" tę oficjalną z Tuskiem! Każdy wie, że prezydent nie bał się latać, często pocieszał bladych ze strachu pasażerów, że to tylko turbulencje! Drugi fakt, to Gruzja! Wydaje mi się, że jednak presja była! Poza tym, przecież On nie mógł lądować na innym lotnisku, bo przecież by się spóźnił na uroczystości! A tego Nasz Prezydent by nie przełknął! Więc, coś w Twojej wypowiedzi jest z prawdy! Ale poczekajmy na wersję prokuratorską! Niedawno (może godzinę temu), odbyła się konferencja PIS! Boże, co ta partia wyprawia! Czy ci wszyscy (mówię o wszystkich, występujących w mediach) mają Polaków za bezmózgowców! Ja jestem, wręcz oburzona, że ktoś mi wciska kit! Jeszcze jedno, nie wiem, ale to powtarzam- moje zdanie! Oglądałam uroczystości z udziałem pana Kaczyńskiego, często było zbliżenie na jego twarz! Ja, oprócz bólu w tych oczach widziałam wściekłość! Aż ciekawa jestem, co by na to powiedzieli aktorzy, czy psycholodzy! Jeszcze raz powtarzam, nie chcę z nikim polemizować i to co piszę, to moje prywatne zdanie! Szanuję innych i uważam, że każdy powinien mieć swoje zdanie i nie wolno narzucać go innym!
  • 2010-05-06 12:56 | fawa

Re:Czego oczekiwać od śledczych w sprawie Tu-154

Masz rację, ja też tak uważam! Dlatego , często sprawdzam, czy pokazały się jakieś nowe artykuły! Faktycznie, bardzo dobra "obsada" dziennikarska!
  • 2010-05-08 18:18 | fawa

Re:Ukryty Kaczyński, Komorowski na celowniku

Przeraziłeś mnie tą możliwością! Faktycznie, jest to realne, biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności, głównie te zdrowotne Pani Jadwigi! Mam tylko nadzieję, że naród Polski potrafi dokonać słusznego wyboru, nie kierując się współczuciem , żałobą i litością!
  • 2010-05-16 19:44 | fawa

Re:Komorowski zaprezentował komiet poparcia

Mi się ten komitet nie podobał! Dowalić przeciwnikowi- tak odebrałam jego przesłanie! Po co ta wojenka!? PiS się od niej odcina i robi to skutecznie! Szkoda, ale moim zdaniem "ten Komitet" i wpadki Marszałka trochę mu ujmą w sondażach! Mogli Ci Przemawiający się powstrzymać od pewnych komentarzy, epitetów, porównań...! Skoro, ze strony PiS-u "ktoś" napisał haniebne wierszydło, to po co się rewanżować!? Wcześniej można było cytować i straszyć tymi słowami, teraz jest remis! Jestem zwolenniczką PO, ale ten komitet nie przysporzył Marszałkowi chluby! Szkoda, a tak się dobrze zapowiadało. Poza tym twierdzę, że jednak Pan Marszałek powinien oddać się w ręce swoich Spin Doktorów (ponoć nie chce, czytałam w jakiejś gazecie o tym, że jest niechętny "takim przeróbkom"), może nie było by wpadki z Poznaniem i Krakowem! Zresztą, to nie jedyna jego wpadka! Często, Pan Marszałek musi prostować swoje wypowiedzi! Ja nie rozumiem, czy naprawdę, skoro są obecne kamery, nie można dopracować wszystkiego!? Hm, oj, nieprzemyślane to było! Zostało mało czasu! Już zaczynam wątpić, że Platforma się obudzi i zacznie zaskakiwać mądrymi pomysłami dot. kampanii prezydenckiej!Nie twierdzę, że ten pomysł z Komitetem był niemądry, ale jakoś nie wyszedł! Pozostawia pewien niedosyt! Platformo do roboty!
  • 2010-05-17 08:15 | fawa

Re:Wielki zaPiS do PiS

I znowu "pospolite ruszenie", znowu marsz wyzwoleńczy! Och, jak nasz naród słynie z takich zrywów! Nie potrafimy zapomnieć o naszej martyrologii! Zresztą, często bezsensownej, wręcz głupim, niepotrzebnym cierpieniu! Co My mamy w sobie takiego, że jak coś się dzieje, to zwieramy szeregi, czy to w słusznej, czy nie słusznej sprawie! A wyrwać kogoś z takiego szeregu i zapytać, co robisz i w jakim celu- chyba nie znałby odpowiedzi! Ale jak wszyscy to i ja! Trzeba się przyłączyć! No cóż, lepiej trwać w tym, co się zna, czego się doświadczyło, miast otrząsnąć się i iść do przodu! Boimy się rozwoju, przyszłości, nowego spojrzenia na świat.... Lepsze to stare, bo znane! Dlatego tak często wracamy do historii! Tylko, że świat się rozwija, a u nas "chocholi taniec trwa"!