Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyszukano

(3)
Komentarze użytkownika: ataman
 • 2010-06-21 19:58 | ataman

  POezja

  Putin, Tusk i Klich to perfidna klika Komor do nich dobił - długo nie pofika. Każdy z tych oprawców zawiśnie za jajca. Bo tak kończy zawsze narodowy zdrajca ! Waltz, Tusk, Komor - trzy szczeżuje Jedna baba i dwa .... młoty, nie wezmą się do roboty, Szczęki szczerzą aż do mdłości, pragnąc zbajerować gości, PO dalej się wydzicza - my im gest Kozakiewicza ! Wąsy Hitlerka, ząbki bobra i uśmieszek wkoło główki, To pupilek ulubiony Tuska, Ruska i Żydówki, Czy po Stalinie, Putinie, Hitlerze ktoś jeszcze faceta z takim wąsikiem wybierze ? Niech ktoś wreszcie im skutecznie wygarnie, że takimi elitami zdobi się latarnie !
 • 2010-06-21 20:05 | ataman

  Plakat

  http://img256.imageshack.us/img256/7572/plakatu.jpg
 • 2010-06-22 21:33 | ataman

  Dowcip Smoleński

  Premier Putin zwołał naradę swoich doradców, specjalistów z zakresu geografii, fizyki, astronomii i mówi: Wezwałem was tutaj bo jest problem z tymi strefami czasowymi, różnicą czasu, może to się wszystko popieprzyć, musicie coś wymyślić bo dochodzi do niezręcznych sytuacji: Na przykład: Dzwonię do Obamy z życzeniami imieninowymi , a okazuje się, że imieniny były wczoraj, Dzwonię do Tuska z kondolencjami a tamci jeszcze nie wylecieli !!